Georgette Mosbacher wprost: sieć 5G to jak umieszczenie kamery w każdym domu

Georgette Mosbacher. Foto: PAP
Georgette Mosbacher. Foto: PAP

Sieć 5G oplata Polskę, już ponad 100 nadajników pracuje w całym kraju, a kolejne są w przygotowaniu. W tym samym czasie zaskakującą informację na temat tej technologii podzieliła się ambasador USA w Polsce Georgette’a Mosbacher.

Sieć Play planuje uruchomić w sumie ponad 500 nadajników 5G, jednak to nie ona będzie liderem w naszym nieszczęśliwym kraju. Ponad 1600 stacji nadawczych do lipca 2020 roku planuje uruchomić sieć T-Mobile.

Stacje te swoim zasięgiem mają objąć ponad 6 milionów mieszkańców. 600 kolejnych ma należeć do sieci Plus, która niedawno poinformowała o uruchomieniu pierwszych 100 nadajników.

„Kamera w każdym domu”

Zaskakującą opinię na temat sieci 5G w Polsce przedstawiła ostatnio ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. W Polsat News była pytana o zablokowanie chińskiej sieci 5G w naszym kraju.

Nie zablokowaliśmy 5G. Pokazaliśmy jedynie, jak widzimy związane z 5G kwestie bezpieczeństwa. Wyjaśniliśmy je polskim sojusznikom – odpowiedziała ambasador USA w Polsce.

– Nasze obawy można zobrazować następująco: to jak umieszczenie kamery w każdym domu, trzeba więc mieć zaufanie do tego, kto tę technologię dostarcza i co dzieje się z przekazywanymi przez nas danymi – powiedziała.

– Wyjaśniliśmy to Polakom, a oni podjęli decyzję, z jakim dostawcą technologii chcą współpracować. My tego nie dyktowaliśmy – dodała Mosbacher.

Źródło: dobreprogramy.pl/Polsat News/nczas.com

10 KOMENTARZE

 1. Tak czy inaczej to motłoch na swoje własne życzenie zainstaluje sobie te kamery (i mikrofony).
  Jak nie zakupią przedmiotów z IOT (internet of things; internet rzeczy) to technologia ta będzie dla nich bez znaczenia (oprócz tego, że będzie w miastach większe natężenie promieniowania EM w zakresie mikrofal).

 2. Uwaga – egzystencyjne zagrożenie! Zobaczcie na yt – ptaki się bronią i atakują nadajniki sieci komórkowych – Breaking Birds Massively Attack Cell Tower Before Dropping Dead Freaky Footage!
  Każdy stres jest powodem obniżenia odporności i zwiększa podatność na wirusy i choroby.
  Na przesłuchaniu w USA Dr. Sharon Goldberg mówi o tym, że promieniowanie elektromagnetyczne ma biologiczne konsekwencje. Są ewidentne naukowe dowody na związek promieniowania elektromagnetycznego z powstawaniem: nowotworów, uszkodzeniami DNA, uszkodzeniami serca, cukrzycy, trudnościami z zasypianiem, utratą pamięci, psychicznymi chorobami (depresja, agresja, samobójstwa, narkotyki).
  Jesteśmy wystawiani na coraz to większe ilości pól elektromagnetycznych (radio, tv, sieci wifi, telefony komórkowe, smart meters – inteligentne mierniki, pola magnetyczne, smog elektryczny…) i to wszytsko się kumuluje.
  Poczytajcie sobie instrukcje smartfonów o odległości jakie należy zachować pomiędzy ciałem, a telefonem.
  Prawie każdy z was używa telefonu komórkowego, ale mało kto ma świadomość konsekwencji. Prawie kazdy z was zrozumie, że gdy nie macie zasięgu to znaczy, że fale z nadajnika zostaly pochłonięte przez jakąś przeszkodę. Zatem materia (atomy) pochłaniają fale elektromagnetyczne.
  To dotyczy nie tylko drzew i ścian budynków, ale również powietrza – w szczególnosci TLENU. Co się dzieje, gdy atom tlenu pochłonie energię fal elektromagnetycznych? Elektrony na orbicie szybciej krążą! Im więcej tej energii tym większa prędkość elektronów w atomie tlenu. Ten tlen wy potem będziecie usiłowali wdychać.
  Wasza hemoglobina jest transporterem tlenu i wydalanego dwutlenku węgla. Mechanizm pobierania i oddawania tlenu przez hemoglobinę działa precyzyjnie, ale jest zaburzany przez kontakt z naładowanym energią tlenem – konsekwencją jest trudność z oddychaniem. Im większa częstotliwość tym większa absorbcja energii przez tlen. Szczególnie krytyczna jest częstotliwość 60 GHz.
  5G wystawi nas na 24 godziny na dobę na dodatkowe i nowe częstotliwości promieniowania.
  Rząd PiS podniósł 100 krotnie normy energii promieniowanej przez nadajniki.
  Pojawiają się wiadomości z Niemiec o nowej chorobie ptaków – mają trudnosci z oddychaniem.
  Pojawiają się wiadomości, że w USA i UK dochodzi do podpaleń anten 5G…Faktycznie mapy CoV19 pokrywają się z zaawansowaniem wdrażania 5G.
  W roku 2019 były pierwsze uruchomienia 5G. Równolegle dodatkowo do sieci naziemnej uruchamiają 5G przez sieć satelitarną…W Wuhan była uruchomiona pilotażowa sieć 5G… W Europie zachodniej (Włochy, Hiszpania, UK, Niemcy…) mają najdalej zaawansowaną sieć 5G. Były „zarażenia” i kwarantanna floty statków turystycznych klasy Diamond Princess, które używają nowoczesną technologię szybkiego satelitarnego internetu. Zastanówcie się dlaczego minister zdrowia nam mówi, że na CoV19 nie ma lekarstwa, dlaczego w krajach rozwiniętych, nawet tam gdzie jest lato i ciepło jest CoV19 (np. Australia), dlaczego w biednych krajach np. w PL zachorowania były głównie importowane z Europy zachodniej (napromieniowani narciarze z Włoch…), dlaczego są wiadomości o ponownym „zakażeniu” osób, które „wyzdrowiały” i były wypuszczone ze szpitali?
  Wraz z wdrażaniem 5G pandemia 5G/CoV19 będzie narastała i nie będzie dotyczyć tylko starych i schorowanych i niewiele pomoże jedzenie witaminek, mycie rąk, siedzenie w domu, noszenie najlepszej maski, respirator, ani szczepionka…5G to energia, która dodatkowo będzie aktywować wirusy i uszkadzać nasze DNA.
  To zabija powoli, epidemia nowotworów nie jest przypadkiem (około 40% zgonów w PL z powodu nowotworów), patrzcie na objawy wpływu promieniowania em. – utrata pamięci, nudności, agresja, trudnosci ze spaniem. Można się spodziewać interakcji z metalami (aluminium, rtęć) z szczepionek.
  Bojkotujcie urządzenia SMART, obserwujcie gdzie wam stawiają nadajniki. Zaopatrzcie się w mierniki. Protestujce u posłów.
  Posłuchaj koniecznie i przekaż dalej: 5G – Jerzy Zięba – Rząd zamierza nas grilować. oraz Wszystko co musisz wiedzieć o tej epidemii – Jerzy Zięba oraz SDZ54/2 Cejrowski: zaraza czy 5G? 2020/4/13 oraz Dr. Judy Mikovits, PhD about: COVID-19 masks, pandemia, vaccines and transmitting disease oraz 2 Doctors WARNING On 5G DANGERS Before Cell-Tower Legislation Hearing!

  • Jak widać,każde wieści o wprowadzaniu nowej przełomowej technologii,na skutek powszechnego analfabetyzmu naukowego i technicznego,powodują wysyp różnej maści świrów na forach.Powinnisćie kasować posty wariatów bo osobnicy o słabszym możliwościach umysłowych mogąuwierzyć w te brednie.No chyba że i wy wieszycie w te bzdury.

   • juz nie jednokrotnie pisalem,ze takiego jak ty swira nie tylko powinni wyrzucic,ale rowniez wszystkie twoje teksty z przeszlosci kasowac.

   • Masz rację. Kiedy wprowadzono przełomowe technologie w medycynie, np. lobotomię czy eugenikę, to jakieś oszołomy z ciemnogrodu protestowały. Podobnie było, kiedy ulepszano domy niezawodnym, tanim i trwałym azbestem. A 20 lat temu jacyś śmieszni ludzie coś bredzili o uzależnieniu od internetu. I wyobraź sobie, że niektórzy im wierzyli. Ale cenzura to za mało, trzeba takich zamykać w wariatkowie (klasyczna schizofrenia bezobjawowa).

 3. O ile pamiętam,przeżyliśmy już kilka akcji robienia nam wody z mózgu,autorstwa Amis & Co.Zawsze wychodzilismy na tym jak Zabłocki na mydle.Z tych bardziej mendialnych,był nasz udział w wojnie z Serbią,słynna broń masowego pierdzenia Hussajna,czy wojna w Afganistanie.Do tego należy zaliczyć argumenty na nie ,żeby tylko się tylko sprzeciwić budowie rurociągu gazowego, przez Polskę.Chodziło(podobno) o światłowód którym miały być „kradzione” tajemnice o.Dyrektora.Jak zwykle zamiast zarobić,wyszliśmy na durniów i ciągniemy tą farsę dalej,walcząc werbalnie z Nord Stream.Obecna hucpa type 5G potrwa jeszcze trochę,dopuki Amis nie nadrobią opóźnień technologicznych wobec Chin.Im chodzi tylko o zyskanie czasu.Tylko idiota jeszcze wierzy w dobre chęci koncernów amerykańskich, zwłaszcza,że dodruk 3 mil sześciennych $,ma na celu wykupienie reszty świata za makulaturę. Co było widać na przykładzie oferty kupienia Grenlandii.Wide tak idiotyczna sprawa 5G,gdzie posunęli się nawet do tak ordynarnego straszenia maluczkich zagrożeniem śmiercią dla użytkowników chińskiej technologii.Naturalnie hamerykanska leczy wszystkie choroby,nawet raka odbytu.Drobny szczegół to ten,że chińska jest 3 okrążenia równika przed nimi.Ale ci Chińczycy są nie reformowalni.Przecież Huawei mogłoby zaangażować jakiegoś urlopowanego rabina,żeby na wybrane rynki dodawał sprzętowi 5G świadectwo koszerności.Zanim cadyki doszliby do ładu z legalnością,chińskie 5G dawno opanowałoby nawet (a zwłaszcza) Księżyc.Z sekciarzami zawsze tak bywa,czego mamy przykład w Europie,gdzie dylemat o tym ile diabłów mieści się na ostrzu szpilki dalej nie został rozwiązany.Przecież jak zwykle chodzi o kasę.

 4. dla waszej wiedzy jakieś 10 lat temu obiegła informacja w prasie komputerowej ,że w Chinach opatentowano system śledzenia z obrazowaniem jak z kamery – ale oparty na zakłóceniach pola WIFI – zatem każdy obiekt w polu WIFI – który się przemieszcza jednocześnie zakłóca sygnał i te zakłócenia dało się zobrazować jako obraz – jak z echosondy – czyli co robimy i gdzie robimy wszystko bez kamer można zarejestrować potrzeba tylko bardziej nasyconej przestrzeni – zatem nowsze generacje nadajników mogą tworzyć takie nasycenie – ZATEM chowanie kasy do szafki po butach czy w kuchni do wazonu nic nie da – WIELKI BRAT już to widzi i nie tylko to :)

  • @Willigraf,
   Zostają klatki Faradaya których elementem mogą być blaszane dachy itp.
   Dojdą podtynkowe siatki metalowe itp.
   Ciekawe czy będzie boom na nowe anty – EM technologie budowlane?

Comments are closed.