Pedofilia. Jak to się robi w Ameryce. Polscy celebryci jak „klienci” pedofila Epsteina

Jeffrey Epstein. Zdjęcie: Nowojorski rejestr przestępców seksualnych
Jeffrey Epstein. Zdjęcie: Nowojorski rejestr przestępców seksualnych

Sylwester Latkowski w swoim filmie „Nic się nie stało” ujawnił jak działała w Sopocie pedofilska siatka. Schemat jest taki sam jak w przypadku słynnego amerykańskiego pedofila Epsteina, który możnym i wpływowym „organizował „towarzystwo” młodziutkich dziewcząt.

Jak wynika z filmu Latkowskiego Krystian K. był rajfurem, który gościom sopockich lokali, razem z ich właścicielem organizował przyjęcia, na których stręczył im otumanione, zastraszone młode dziewczęta. Z ich „usług” korzystała tzw warszawka – celebryci, aktorzy, dziennikarze, prezesi firm etc.

Dokładnie to samo, tyle, że na większą skalę i z większym rozmachem robił najsłynniejszy amerykański pedofil Epstein. Jego klientami było bowiem najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie na świecie. Tak jak i w przypadku Sopotu, tak i Epsteina wiedza o jego ohydnych postępkach była niemal powszechna, a prokuratura wiele razy ukręcała sprawie łeb. Ostatecznie Epstein w 2019 roku trafił do więzienia, gdzie miał popełnić samobójstwo. Nikt nie wierzy, że sam targnął się na życie, a FBI prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Prokuratorzy twierdzą, że pedofil miał uprawiać seks z dziewczynkami w swej posiadłości w Palm Beach na Florydzie. Według nich pracowały dla niego kobiety „werbowniczki”, które znajdywały mu nieletnie dziewczęta na całym świecie i sprowadzały je do Stanów Zjednoczonych.

Niektóre z nastolatek trafiały do jego apartamentu w Nowym Jorku, rezydencji w Nowym Meksyku i na prywatną wyspę na Karaibach. W czasie poprzedniej pedofilskiej afery Epsteina, media określiły ją mianem „wyspy orgii”.

Nowojorski finansista został w 2008 roku skazany na więzienie za uprawianie seksu z jedną nieletnią i zmuszenie jej do prostytucji, chociaż powszechnie było wiadomo, iż w swej posiadłości na „wyspie orgii”, urządzał „przyjęcia” dla bogatych i wpływowych, na których zabawiały ich małoletnie dziewczęta.

„Zabawa” miała się rozpoczynać już na pokładzie jego prywatnego samolotu, który ochrzczono mianem „Lolita Express”. Gościem pedofila bywał Bill Clinton. Wiadomo o jego 26 podróżach na pokładzie „Lolita Express” na „wyspę orgii”.

Virginia Roberts, jedna z ofiar Epsteina zeznała przed sądem, iż pedofil „zrekrutował” ją jako 15-latkę. Dziewczyna miała zabawiać m.in księcia Andrzeja – brata Karola, następcy brytyjskiego tronu.

Częstym gościem na „wyspie orgii” bywał też aktor, gwiazda serialu „House of Cards” Kevin Spacey, który oskarżany jest o gwałty i uwodzenie młodych chłopców.

Amerykański portal projectveritas.com ujawnił nagranie, na którym dziennikarka stacji telewizyjnej ABC mówi, iż miała gotowy materiał na temat sprawy pedofila Epsteina obciążający Billa Clintona i księcia Andrzeja już 3 lata wcześniej. Stacja zablokowała jego emisję.

Amy Robach, gwiazda programów „Good Morning America” i „Breaking News” w amerykańskiej stacji telewizyjnej ABC, mówi w nagraniu, że historię dotyczącą Epsteina miała przygotowaną od 3 lat ale ABC News, będąca własnością Disneya, przez lata odmawiała emisji.

Miałam tę historię od 3 lat. Miałam wywiad z Virginią Roberts (teraz Virginia Guiffre jedna z ofiar Epsteina- przyp. red. nczas). Nie pokazalibyśmy tego na antenie. Po pierwsze powiedziano mi: „Kim jest Jeffrey Epstein. Nikt nie wie, kto to jest. To głupia historia. – mówi Amy Robach.

Pałac (brytyjska rodzina królewska – przyp. red nczas) dowiedział się, że mieliśmy wszystkie zarzuty dotyczące księcia Andrzeja i zagroził nam na milion różnych sposobów. Obawialiśmy się, że nie będziemy mogli przeprowadzać wywiadów z Kate i Willem (księżna Kate i książę William przyp. red nczas), i skasowaliśmy tę historię. – dodała.
Alan Dershowitz (prawnik Epsteina – przyp. red) był też w to zamieszany ponieważ ona (Virginia Guiffre – przyp. red) wszystko mi powiedziała – mówi dalej.

– Miała zdjęcia, miała wszystko. Ukrywała to przez 12 lat. Przekonaliśmy ją aby się ujawniła. Przekonaliśmy ją by z nami porozmawiała – powiedziała Robach.

To niewiarygodne ale mieliśmy Clintona (Bill Clinton – przyp. red nczas), mieliśmy wszystko – dodaje kręcąc z niedowierzaniem głową.

Przytacza też słowa Brada Edwardsa, adwokata Virginii Guiffre, który w trakcie przygotowania materiału w 2015 roku określił Epsteina mianem największego pedofila jakiego kiedykolwiek znała Ameryka.

W dalszej części nagrania Robach wyznaje, że jest pewna, że Epstein został zabity w więzieniu.

– Czy myślę, że został zabity?. Jestem pewna w 100 procentach. On przez całe swoje życie szantażował… W tych samolotach było wielu mężczyzn (latających na wyspę należącą do Epsteina gdzie odbywały się orgie – przyp. red nczas). Wielu mężczyzn, którzy odwiedzili tę wyspę, wielu potężnych mężczyzn, którzy przyszli do tego apartamentu – wyjaśnia.

Pytana co czuła gdy dowiedziała się, że Epstein został znaleziony martwy w swojej celi powiedziała, że od raz wiedziała co zaszło.

Zaaranżowali to tak, że dwa tygodnie wcześniej miał mieć „próbę samobójczą” ale jego prawnicy twierdzili, że był pobity, ściśnięty za szyję przez współwięźnia – mówi.

W końcowej części nagrania ostrzega Ghislaine Maxwell (córka maganata prasowego Roberta Maxwella przyp. – red nczas), która według niej zna szczegóły sprawy i zajmowała się rekrutowaniem nieletnich dla Epsteina, że ma powody by także obawiać się o swoje życie.

5 KOMENTARZE

  1. Musiało wyjść PiSiaczkom z sondaży, że jest bardzo,bardzo źle.Dlatego odpalono nośny temat zastępczy na miarę „Matki małej Madzi”. Stare sprawdzone metody. Lud będzie miał o czym paplać…

    • Tak zadowolony, że PADowi ubyło 20pp poparcia. Jeśli nadal by ubuwalo w takim tempie, zostanie tylko żelbetowy elektorat, ca. 18%…

Comments are closed.