Pedofilia w sopockiej „Zatoce Sztuki”. Natalia Siwiec zabiera głos po filmie Sylwestra Latkowskiego [FOTO]

Natalia Siwiec, Oświadczenie ws. filmu "Nic się nie stało" Źródło: Instagram/Natalia Siwiec

TVP wyświetliło film Sylwestra Latkowskiego, „Nic się nie stało”, który miał traktować o pedofilii wśród celebrytów. W samym filmie żadnej bomby nie było, jednak po premierze w jednej z wypowiedzi odpalił ją sam reżyser. Głos w sprawie zabrała Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec reaguje na „Nic się nie stało” Latkowskiego

Film Sylwestra Latkowskiego traktował głównie o procederze stręczycielstwa w sopockim klubie „Zatoka Sztuki”. Ofiarą miały padać bardzo młode dziewczyny. Częstymi bywalcami klubu są różne polskie gwiazdy. Film promowano jako demaskację pedofilii wśród celebrytów. Niektórzy, których nazwiska padły w produkcji, zareagowali bardzo szybko.

Natalia Siwiec opublikowała na Instagramie długie oświadczenie:

Oświadczenie ws. filmu Sylwestra Latkowskiego, które opublikowano na Instagramie Natalii Siwiec

Wojewódzki, Szyc i Majdan byli świadkami wykorzystywania dziewcząt?

– Borys [Szyc], może czas nie tłumaczyć się, tak jak mi się tłumaczyłeś, że byłeś pijany wtedy, że ćpałeś, że mało pamiętasz. Chcę żebyś po prostu powiedział opinii publicznej czego byłeś świadkiem i co robiłeś, a czego nie robiłeś – taki apel do popularnego aktora Latkowski wystosował po premierze.

– Mam tą samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn i pań które tam mignęły – dodał Latkowski.

Z wypowiedzi reżysera wynika, że celebryci mogli być świadkami zdarzeń, które mogą mieć związek z pedofilią wśród gwiazd. Może chodzić o dowody w sprawie stręczycieli, działających w klubie „Zatoka Sztuki” w Sopocie – na tym bowiem głównie skupiał się film.

Afera pedofilska. Latkowski wymienia nazwiska celebrytów. Wojewódzki idzie do sądu [VIDEO]

Źródło: instagram

11 KOMENTARZE

 1. A poszukiwanie najwłaściwszej strategii dla wszystkich kandydatów opozycji we wszelkich wyborach kuleje nie tylko z powodu interesów politycznych i ściśle polskich środowisk przeróżnych specjalnych kast, ale właśnie z powodu degeneracji ich statusu intelektualnego oraz kompletnej atrofii ich kontaktu z rzeczywistością.
  Ten zanik ich rozumienia tego jak jest, paraliżuje nie tylko polityczne mózgi totalitarnych przywódców wszystkich opozycyjnych partii politycznych, nie tylko prominentnych i uważanych za wybitnych spin doktorów, specjalistów od PR i doradzających im „ekspertów” od marketingu politycznego. Oni nie tkwią w żadnej intelektualnej bańce – oni wszyscy są po prostu na tyle zdemoralizowani, że nie są w stanie rozumieć, ani tego co się w świecie, ani w Polsce dzieje. To są progresywni paralitycy intelektualni, którym demoralizacja rozum odbiera.

  I w tym momencie potrzebny jest kolejny przykład – a nawet dwa:

  Pierwszy.
  Borys Budka parę dni temu z dumą wspominał „kazanie Jana Pawła II o kremówkach wygłoszone w Wadowicach”. Łapy opadają jak się coś takiego słyszy.Ten facet jest absolutnie poza, jest „the Extra-Terrestrial” !Jest tak Piramidalnie Obcy (PO), że chyba nigdy nie pojmie jak i dlaczego się wygłupił.

  Drugi ten przykład, to cały film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało” .oglądany jako obraz raka trawiącego społeczną tkankę rozumu elit kultury ,sztuki i sądów specjalnej kasty…

  Skrajna demoralizacja.

  KONKLUZJA<
  Dopiero po zastanowieniu się nad splotem oddziaływań demona demoralizacji dręczącego polskie elity polityczne, możemy dołączyć do tego splotu zjawisko fundamentalnej przemiany cywilizacyjnej, w którą wchodzi współczesny świat. A w obliczu tej przemiany, tak zwana progresywna lewica razem z całą jej ideologią ląduje na przerażająco anachronicznych manowcach. Ani przyszłość, ani żaden progress cywilizacji nie mieści się w majtkach.

  • Zupełnie jak koordynator służb specjalnych i minister spraw wewnętrznych, alkoholik, chodzący na czworakach i całujący się z psem… Albo minister obrony narodowej, umieszczający na świeczniku w administracji rządowej swoich dwudziestoletnich kochanków ze średnim wykształceniem. Albo prezydent kraju, piszący na czacie w środku nocy z Ruchadłem Leśnym…

 2. Teraz powinien być film o pedofili w polityce. Pierwsze miejsce Januszek polityki JKM. Kilka żon. Dzieci których nie pamięta a które wpadły w narkotyki przez egoizm i brak czasu tatusia oszusta.

 3. Pedofilia powinna być ujawniana, piętnowanie i surowo karana w każdym kręgu – kościół, polityka, dziennikarstwo, szkoła, telewizja itp. Niezależnie gdzie występuje ja bym każdego karał tak samo surowo i to bardzo surowo żeby już nawet nie mogli/mogły pomyśleć o takim czynie. Czekam na film siekielskich o pedofili w telewizji albo kręgach władzy ale raczej się nie doczekam bo choć z jednej strony robią dobrze ujawniając pedofilię w kościele to drugiej są stronniczy i atakują tylko kościół.

Comments are closed.