Bill Gates oskarżony o „zbrodnie przeciwko ludzkości”. Padły słowa o szczepionkach

Bill Gates/ Źródło: Wikipedia CC By 2.0
Bill Gates/ Źródło: Wikipedia CC By 2.0

Bill Gates stanie przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym? Włoska poseł Sara Cunial oskarżyła miliardera o zbrodnie przeciwko ludzkości. Ostre słowa padły podczas debaty na temat pandemii koronawirusa.

[Bill Gates– przyp. red.] W 2018 roku przepowiedział pandemię, a następnie symulował w październiku Event 201 w porozumieniu z przyjaciółmi Davos i od dziesięcioleci opracowywał plany depopulacji oraz dyktatorskiej kontroli nad globalną polityką, dążąc do osiągnięcia prymatu nad rolnictwem, technologią, energią – mówiła na forum włoskiego parlamentu Cunial.

Słowa włoskiej deputowanej padły podczas debaty nad dekretem włoskiego rządu dotyczącym walki z COVID-19.

Polityk przytoczyła też jedną z wypowiedzi miliardera:

„Jeśli zrobimy dobrą robotę z nowymi szczepionkami, zdrowiem i zdrowiem reprodukcyjnym, możemy zmniejszyć światową populację o 10-15 proc.” i „tylko jedno ludobójstwo może uratować świat” to są jego słowa – podkreślała Cunial.

Wystąpienie włoskiej polityk wywołało burzę wśród części parlamentarzystów.

Cunial przypomniała także masowe szczepienia w Afryce, które de facto okazały się akcją sterylizacyjną milionów kobiet.

Dzięki swoim szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce, spowodował epidemię polio, która sparaliżowała 500 tysięcy dzieci w Indiach, a jeszcze dziś DTP powoduje więcej zgonów na tę samą chorobę – twierdziła. Zdaniem polityk, szkodliwe skutki wywołują również „sterylizatory GMO, zaprojektowane przez Monsanto”, które Gates miał przekazać ubogim narodom.

Sara Cunial mówiła także o „dystrybucji tatuażu kwantowego do szczepień i szczepionek do MRna, jako narzędzi programowania układu odpornościowego”. Zdaniem włoskiej polityk, chodzi o „pełną kontrolę i absolutną władzę” nad ludźmi, zdegradowanymi do roli „świnek morskich”.

– Rada dla naszego premiera Conte: Następnym razem, gdy otrzymasz telefon od filantropa Billa Gatesa, wyślij go bezpośrednio do Międzynarodowego Trybunału Karnego za zbrodnie przeciwko ludzkości – mówiła.

Źródła: wPolityce.pl/Facebook

18 KOMENTARZE

 1. Kandydacie Bosak weź przykład z kobiety! Oskarż gada z trybuny sejmowej i zażądaj ścigania celem doprowadzenia przed sąd. Apeluję, no niespecjalnie liczę na odwagę kandydata…

  • Bosak nie powie tego, zapytany wprost o przymus szczepień stwierdził, że trzeba poprowadzić dyskusje na ten temat.. Nie dość, że boi się powiedzieć jakie ma zdanie na ten temat to myśli, że pis będzie chciał rozmawiać jak szumowskit będzie wprowadzał przymus.
   ..żeby dostać drugi order. Order śmiechu.

 2. Jeszcze troche trzeba poczekac, zanim ludzie udupią tę kanalię (i wiele innych). Póki co trzeba się bronić rękami i nogami przed wszelkimi „szczepieniami”. Najlepiej żądać oficjalnie, by kasta rządząca jak i jej rodziny sama się najpierw szczepiła. Publicznie.

  • Publicznie ? A skąd oglądający będą wiedzieć co się komu wstrzykuje.
   Sól fizjologiczna jest całkowicie bezpieczna.

 3. Makrela też się szczepila publicznie z tą różnicą, że dostała czystą szczepionkę innej firmy niż niemiecki nierząd zakupił dla swoich obywateli

  • informacja bardzo ciekawa i ważna gdyby okazała się prawdziwą jeżeli zatem masz źródła to się podziel

 4. Widziałam wystąpienie tej pani była bardzo wzburzona i emocjonalna w swojej przemowie. Została jednak wyśmiana przez salę i wątpię żeby kogokolwiek postawili przed jakimkolwiek sądu

 5. Jezeli nikt nie powstrzyma tego hitlera XXIw. to wymorduje 80% ludzkości, reszta zostanie do podcierania

 6. Wszyscy o tym mówią,a nic i tak z tego nie wyjdzie,facet sra pieniędzmi,pieniądze żądzą swiatem…przykra prawda. Nic mu nie zrobią A szczepionki i tak wprowadzą A Polska oczywiście jako pierwsza pewnie je kupi za nie małe pieniądze i będzie się tym chelpic jakby ludzkość zbawila,A prawda o tych szczepionkach będzie inna.Oby jak najdalej od szczepionek…

 7. Cały świat zszedł na psy. Dawniej to by go już jakiś nasłany sprawiedliwy załatwił w parę sekund. Przecież takiego psychola sprzątną to zaszczyt. A światu jaka przysługa. Przecież to śmieć.. że o rasie już nie wspomnę.

 8. Eizel to sprawa z ptasią lub świńską grypą z przed kilkunastu lat, poszukam i dam Ci znać, materiały jeśli nie zostały usunięte mogą być na starych stronach niemieckich gazet, warto odświeżyć temat, bo jestem pewny, że ptasią i świńska grypą to był test dla ludzi aby sprawdzić jak zareagujemy

Comments are closed.