Bezczelny Andrzej Duda oskarża kobietę z córką, że… robiły burdy na ulicy i dlatego dostały gazem [VIDEO]

Foto: Twitter Dariusz Szczotkowski

Prowadzenie kampanii wyborczej w terenie zaczyna obracać się przeciwko PiS. Andrzejowi Dudzie puszczają nerwy i zdrowy rozsądek.

Andrzej Duda odwiedził targ w Garwolinie. W trakcie wizyty do kandydata PiS podeszła kobieta, która skarżyła się na zachowanie policji.

Jak wyjaśniła, została potraktowana gazem przez policję, gdy stała nieopodal Strajku Przedsiębiorców z córką w ubiegłym tygodniu. Reakcja prezydenta okazała się absurdalna. Zamiast współczuć, przeprosić w imieniu państwa za „błąd funkcjonariuszy”, przeprowadził atak na kobietę.

Kobieta: Ludzie są traktowani źle (…)
Andrzej Duda: Prawo zabrania burd ulicznych.
Kobieta: Ale nie było burd.
Duda: Pani miała taką ocenę, ale widocznie osoby odpowiedzialne…
Kobieta: Idę z córką półtora metra dalej i jestem potraktowana gazem! Jestem osobą wykształconą i nie robię burd.

Potem prezydent chyba się zorientował, ze walnął głupotę i zaczął mówić, że mu przykro, że tak się stało, ale załamana postawą prezydenta kobieta spuściła głowę i odeszła.

Natomiast tłum zaczął z politowaniem docinać Dudzie. „Czeka pana trybunał stanu”, „trzymać tak dalej panie prezydencie” – mówili zgromadzeni na targu.

Źródło: Twitter

31 KOMENTARZE

   • Gdzie logika? Jesli dostrzegam manipulacje to nie znaczy ze popieram Dude:)
    Slaba ta wasza uczciwosc.
    Niczym sie nie roznice od magdalenkowych lewusow i nawet wiem dlaczego …

  • Boli prawda, boli?????
   Duda to bezczelny cham, szkoda że prawo pozwoliła w czasie pandemi karakanowi wjechać na cmentarz, oraz sekcie smoleńskiej odprawiac liturgię smoleńska, gdy cały kraj był zamknięty, że wszystkimi obywatelami

   • Karakan jest chyba najskuteczniejszym politykiem w Polsce i jednym z lepszych na swiecie. Wasi idole to patalachy albo tzw platne pacholki, ale wy konfederaci z ruskiej laski przekonacie sie o tym kiedy kolejna ekipa kopnie was w … jak zwykle.

    • Gdyby nie jego kolesie żydy z Nowego Jorku z Leibem Fogelmanem na czele to twój bałwan musiałby knuć intrygi z własnym kotem jako jego doradcą. On jest tak skuteczny jak skuteczny jest Gargamel w walce ze Smerfami. Wszystko zaplanowane i ukartowane a kończy się jak zawsze. Skuteczny! Haa!

  • Trzeba przyznać, że coś tam przebąkiwał „przykro mi, że tak się stało”, lecz jednak imputował od razu burdy.

 1. Apeluję (może czytają)- pracownicy BOR -walić to towarzystwo i brać zwolnienia lekarskie,j ak Policjanci!
  Niech sie sami wożą !

  • Chciałbym, by „układ planet” sprawił wejście KB do II tury, ale chyba nie w tych wyborach. Choć jeszcze nie wiadomo kiedy te wybory będą, może upłynie sporo czasu i KB zyska jeszcze w punktacji.

   Jeśli z RCzask, to nie przegrał, jeśli z SH to może przegrać.
   Ale za 5 lat obstawiam II turę KB:SH :-)

 2. Jak tak dalej pójdzie, to Duda nie wejdzie nawet do drugiej tury. Ten incydent będzie bardzo dużo go kosztować.

 3. tak się nie robi ,nawet obejrzeć nie dali takie wydarzenie w moim mieście rodzinnym,anie mogę zobaczyć ,szkoda no naprawdę szkoda ,ale to nic TVN to zobaczę

 4. Mam nadzieję że arogancki duda skończy jak jego poprzednik bul krzesło żyrandol komoroski. Zakonnica w ciąży już na pasach.

 5. Mamy extra rząd i super prezydenta
  Ci wszyscy ludzie to wspaniali fachowcy

  Jest super, jest super
  Więc o co ci chodzi?

Comments are closed.