Kazik na temat koronawirusa. „Wstrzelił się w sytuację, gdzie system może wykorzystać cały magazyn instrumentów kontroli człowieka” [WIDEO]

Kazik u Roberta Mazurka. / foto: YouTube: RMF FM

W ostatnich dniach mówiła o nim cała Polska. Kazik był gościem Roberta Mazurka w RMF FM. Lwia część rozmowy dotyczyła cenzury w radiowej Trójce, muzyk wypowiedział się jednak także na temat koronawirusa i związanych z nim obostrzeń.

Kazik zabrał głos na temat tzw. pandemii koronawirusa i związanych z nią obostrzeń. Prowadzący przypomniał, że pojawia się wiele sprzecznych głosów. – W środowisku lekarskim jest to powszechne – zauważył muzyk.

Znam sporo lekarzy i wielu z nich twierdzi, że szczyt zachorowań jest dopiero przed nami. Poza tym pamiętajmy, że w Polsce „ciemna liczba chorych” jest jedna z najwyższych w Unii Europejskiej, bo się po prostu mało testów robi – dodawał.

Teoria Kazika nt. koronawirusa

Kazik stwierdził także, że ma swoją teorię na temat koronawirusa.

Oni po prostu nie wiedzą. To jest zjawisko dziewicze zupełnie. Moim zdaniem ten wirus jest mało groźnym wirusem, który tylko wstrzelił się w taką sytuację, gdzie system babiloński może wykorzystać cały magazyn instrumentów kontroli człowieka. Ludzie ze strachu dają sobie odbierać ogromne połacie wolności – mówił Kazik. Podkreślił przy tym, że „może się grubo mylić”.

Zachowuje daleko idące środki ostrożności. To jest tak jak z pożarem w fabryce trotylu. Niby wiadomo, że nie wybuchnie, ale lepiej się nie kręcić w pobliżu tego magazynu – dodawał.

3 KOMENTARZE

  1. Trotyl pali się spokojnym , żółtym, kopcącym płomieniem i nie wybucha. Do zainicjowania eksplozji potrzeba silnego materiału inicjującego – spłonki.

Comments are closed.