Kobieta na rowerze największym wrogiem władzy ludowej. Za antyrządowy napis trafiła do policyjnej suki [VIDEO]

Foto: Twitter Dziemianowicz-Bąk

Policjanci zaczęli zachowywać się jak Milicja Obywatelska. Przekonała się o tym kobieta, która jechała na rowerze z antyrządowym napisem.

Policjanci zamknęli w policyjnym wozie kobietę, która jechała pod redakcją radiowej Trójki. Nagranie wywołało falę oburzenia.

Dziewczyna miała na rowerze tekturkę z napisem „Pisiory mordują utwory”. Podeszli do niej policjanci, a następnie siłą wsadzili do policyjnej suki.

Nie było żadnego zgromadzenia, kobieta była na placu przed Trójką sama.

Na nagraniu widać, że kobieta krzyczy i prosi, aby ją zostawić. Rower z antyrządowym hasłem też trafił do radiowozu, by nikt go nie widział.

Interwencję w sprawie zatrzymanej podjęła posłanka opozycji Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. Po jej interwencji kobietę wypuszczono.

Źródło: Twitter Dziemianowicz-Bąk

20 KOMENTARZE

  • Polska zawsze była zniewolona, a jak już ktoś naprawdę chciał wprowadzić normalność to wtargały się sprzedawczyki do władzy by to uniemożliwić. Komuś naprawdę się to nie podoba że dobry rozwój naszego państwa mógłby komuś baaaaardzo zaszkodzić.

 1. Zwolniona bez skutków prawnych? Skoro zwolniona, to zatrzymana i to już jest skutek prawny. Bo bezprawnie na pewno nie zostałaby zatrzymana. Żyjemy przecież w państwie prawa i sprawiedliwości.

 2. Reżim atakuje, to są ostatnie podrygi. To tak jak muchy przed zdechnięciem najbardziej gryzą!

  • Tak, bardzo dobrze, oby więcej takich zdarzeń.
   Płazem im to nie ujdzie. Za komuny mogli takie rzeczy robić, bo nie było internetu.
   Swoją drogą debile, ale dobrze – jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera.

 3. U nas w USA można krytykowac prezydenta Trumpa, u nas jest wolność,
  to tak jak w Polsce też jest wolność.

 4. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a wp… ol jej spuścili ? Wszak jazda z transparentem zagraża bezpieczeństwu w ruchu ulicznym- no to jej się należał jakiś mandacik.

  • I znowu jest PiSowski płatny troll. Ta gnida opluwa wszystko co akurat PiSowi jest nie na rękę. Wszędzie gdzie artykuły o PiSie lub ich zdradzieckim prezesiku tam komentarz tego sprzedawczyka.

   Czy człowiek, który nie ma godności, honoru, sumienia jest jeszcze człowiekiem?

   • Wiem, że pytanie retoryczne, ale odpowiem:
    Jest… pozbawia się człowieczeństwa, ale tli się ono w nim. Zawsze ma szansę je przywrócić, choć to dość rzadkie przypadki.
    Dlatego uważam, że takiego człowieka można nazwać „gnidą, szmatą, łajdakiem” i wieloma innymi, ale nigdy nie „śmieciem” lub „gó..em”, bo te określenia oznaczają całkowite „wyoutowanie”, odrzucenie, pozbycie się.

 5. Interesujące!
  Tak jak PO przemieniło się w „Partię Oszustów” tak PIS przemieniło się w „Partię BezPrawia i NieSprawiedliwości”!
  Quo Vadis Polonia?!

 6. 5 milicyjnych ciot na jedna Kobiete. Cioty, cioty, cioty, cioty, cioty. Cioty nie za malo was na jedna kobiete? Nie baliscie sie?

 7. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, PIS już żadnych wyborów nie wygra dzięki takim działaniom „władzy ludowej” :))) I Chwała Bogu!

Comments are closed.