„Najseksowniejszy kandydat na prezydenta”. Żałosny sondaż

Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski oraz Szymon Hołownia. / foto: Wikimedia

Prasa kolorowa zorganizowała sondaż, który miał wyłonić „najseksowniejszego” kandydata na prezydenta. Wyniki okazały się nieciekawe dla „Tygrysa” i Hołowni.

Tabloid „Super Express” przeprowadził badanie, które miało wyłonić najseksowniejszego i najprzystojniejszego kandydata na prezydenta. Wyniki sondażu opublikowano w weekend.

Sondaż wygrał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Kandydat Koalicji Obywatelskiej zgarnął 52 głosy.

Drugie miejsce przypadło kandydatowi PiS. Andrzej Duda zdobył 10 głosów mniej od Trzaskowskiego.

Trzecie miejsce na podium zajęli z takim samym wynikiem Szymon Hołownia i Władysław Kosiniak-Kamysz. Dziennikarz TVN i lider PSL, nazywany przez małżonkę „Tygrysem” dostali po 9 głosów.

Natomiast w najnowszym sondażu prezydenckim pracowni PBS w I turze wygrywa Andrzej Duda. Jednak poparcie dla kandydata PiS runęło do 35 proc.

Drugie miejsce w badaniu PBS zdobył Rafał Trzaskowski. Prezydent stolicy zdobył 21 proc.

Trzecie miejsce zdobył Szymon Hołownia z wynikiem 19 proc. Czwarty jest Krzysztof Bosak z wynikiem 13 proc.

Robert Biedroń zdobył zaledwie 8 proc., a lider PSL tylko 5 proc. głosów.

Źródło: Super Express / GW

9 KOMENTARZE

  1. A ja (niedowidząc) przeczytałem : „Najżydowniejszy kandydat na prezydenta”. Adrian, Szambolej i Płaczący Mnich z Klasztoru w Kiejkutach. Nawet się zirytowałem, że N.Czas znowu pisze o obrzezańcach. „Wielkie jest carstwo Leonidy, mimo że wciąż w nim mącą Żydy!”- Szpotański. „Razkryj im sierdce, otwórz duszę, a oni w krik, że Żydków duszę!” Takie to szanowny panie są dzieje.

    • Klasztor w Starych Kiejkutach hahaha. Nasi mnisi prowadzący. Może ktoś przypomni rewelacje Pana Dzięby, współpracownika Tżaskovskiego. Jak to było z tą kokainką, deweloperami w Warszawce i stażystką Klaudią

  2. Zakładając, że opublikowane sondaże są prawdziwe to w drugiej turze wygra Hołownia albo Trzaskowski.

  3. Wszyscy wiedzą, że najpiękniejszy jest nasz kuternoga z Żoliborza, co odrzucał amory wszystkich panien, żeby ożenić się z sejmowym korytem i trwać przy nim do grobowej deski.

Comments are closed.