Szokujące sceny z brukselskiego metra. Mężczyzna zaatakowany nożem ledwo przeżył [WIDEO]

Mężczyzna zaatakowany nożem w brukselskim metrze. Źródło: Twitter/ Adam Gwiazda
Mężczyzna zaatakowany nożem w brukselskim metrze. Źródło: Twitter/ Adam Gwiazda

W mediach społecznościowych krąży wideo przedstawiające mężczyznę, który w piątek wieczorem został pobity i dźgnięty nożem przez innego mężczyznę na stacji metra Botanique w Brukseli.

Według prokuratury w Brukseli około godziny 21.00 w piątek 22 maja 49-letni mężczyzna został zaatakowany na stacji metra Botanique w Brukseli.

Sprawca uderzył go kilka razy i dźgnął go nożem w nogę. Następnie uciekł.

– Ofiara została poważnie ranna jej jego życie zagrożone – powiedział The „Brussels Times” rzecznik prasowy prokuratury w Brukseli Willemien Baert.

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie usiłowania zabójstwa.

Trwa śledztwo, w tym analiza zapisu z kamer monitoringu w celu zidentyfikowania podejrzanego i dokładnego wyjaśnienia wszystkich okoliczności – powiedział Baert.

2 KOMENTARZE

  1. Tyle zła, nieprawości i obojętności religijnej nie było nawet za Dni Noego, dlatego polecam prawdę objawioną przez Boga i ostrzegam przed piekłem, do którego ludzie wpadają jak rzęsisty deszcz.

  2. Kupkę trzeba trzymać daleko od siebie i z daleka od swojego osiedla. Najlepiej spuscić ją do morza, bo zanim dopłynie, to się trochę ucywilizuje. Lekcję praktyczną dał nam pan tęczowy Rafał, na którego jednak nie oddam swojego głosu.

Comments are closed.