To będzie HIT! Konrad Berkowicz i jego #hot16challenge2 przebiją Korwina, Mentzena i Dziambora? [VIDEO]

Konrad Berkowicz i jego #hot16challenge2 Źródło: YouTube/Konrad Berkowicz
Konrad Berkowicz i jego #hot16challenge2 Źródło: YouTube/Konrad Berkowicz

Posłowie Konfederacji naprawdę czują rapowe flow. Po hitowych kawałkach Janusza Korwina-Mikkego, Sławomira Mentzena i Artura Dziambora, przyszedł czas na wiceprezesa partii KORWiN – Konrada Berkowicza.

Kawałek Konrada Berkowicza rozpoczyna się od pierwszych wersów wiersza Czesława Miłosza. „Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, nie zajrzeli do d***, tam miałem socjalizm”.

W tym miejscu jednak kończy się poezja i zaczyna się mięsisty rapowy diss. Teledysk w stylu Beastie Boys lub wczesnego Eminema i wykon niczym MF DOOM? Aż trudno uwierzyć, że za mikrofonem jest polityk, a nie zawodowy raper.

Już nie możemy doczekać się reakcji Partii Razem na, powtórzone po Januszu Korwinie-Mikkem, wersy o liściach i socjalistach.

Za samą akcję warto pochwalić organizatora. Raper o pseudonimie Solar udowodnił, że pogląd głoszony przez wolnościową prawicę od lat jest słuszny.

Nawet jeśli po prywatyzacji służby zdrowia, co uczyni ją o wiele tańszą niż jest obecnie, kogoś nie będzie stać na leczenie, to pozostaną akcje charytatywne. Jak widać Polacy pomagają bardzo chętnie, a zapewne łożyli by dużo więcej, gdyby byli bogatsi o to co rząd zabiera im w podatkach.

Akcja #hot16challenge2 pokazuje jak silne może być ludzkie działanie przy nieudolności rządu. W końcu rapujący ratują upadającą służbę zdrowia w Polsce.

 

27 KOMENTARZE

 1. Brawo! Nie zapominajmy wnikliwiej spojrzyc na ręce „peowcom” aby znów nie wpaść z deszczu pod rynnę

 2. Ja też popieram KONFEDERACJĘ ale jakoś nie mogę się przekonać do tego Pana Berkowicza. On jakieś takie nazwisko na korzenne…może jak by pokazał metrykę chrztu to by mnie przekonał.

  • A nie może być, że polski Żyd – katolik i patriota? Święty Paweł też był Żydem i to nie byle jakim, bo uczniem samego rabina Gamaliela. A potem przestał być żydem i został chrześcijaninem. I to nie byle jakim, bo 13. apostołem.

  • Coś ci na mózg padło ? To nazwisko serbskie. Korzenne to np. Rosenzweig, Rothschild, Rosenberg. Nie obrażaj Serbów, narodu południowosłowiańskiego.

  • Poucz się historii, nie brakowało zacnych Żydów patriotów polskich. Urodzenia nie wybieramy, wybieramy przyzwoitość.

   • A jeśli nawet to co z tego? Co teraz robicie z ustawa anty 447? Na prawdę głupiego szukacie na tej stronie? Nie bardzo wam to idzie.

   • Którego pana? Jaja sobie robisz?
    Nazwisko np. Rosenbaum pewnie świadczy o żydowskim pochodzeniu, ale w drugą stronę to w ogóle nie działa.
    Berkowicz to polskie szlacheckie nazwisko, jest herb Berkowicz.
    Nie wyklucza to, że inny Berkowicz miał pochodzenie żydowskie, nie wyklucza to też, że Konrad B. też takie ma, ale masz na to dowody?
    I jakie to ma znaczenie? Owszem, wielu Żydów nienawidziło Polski, ale też wielu było jej wiernych. Wszak nawet nazywali ją „rajem”.
    Osobiście bardziej skupiałbym się na Polakach-zdrajcach.

  • Chrzest to rzecz istotna i w sumie nie zaszkodziłoby, gdyby wszyscy kandydaci na jakieś polityczne funkcje się nim chwalili. Zresztą nie zaszkodziłoby też, gdyby chwalili się tym, czym zajmowali się ich dziadkowie (szczególnie, gdy ubiegają się o ważniejsze stanowiska). Jednak co do samych obcych korzeni… dyskusja o nich może mieć sens, tylko pod warunkiem, że jakiś ich posiadacz ewidentnie nie reprezentuje interesu Polski – atakuje non stop nasz kraj, naszą historię, naszą religię i popiera tak szkodliwe rzeczy jak aborcja, formalizacja homozwiązków, uroszczenia żydowskie czy sprowadzanie do Polski na siłę muzułmanów. Jeśli jednak ktoś zachowuje się jak prawdziwy Polak, to obojętnie ile byłoby w nim Żyda, Niemca, Araba, Murzyna, Wietnamczyka czy Japończyka, to nie ma powodu, żeby go traktować inaczej (niż jak naszego rodaka). Przynajmniej dla mnie. 100 razy bardziej wolę Polaka w 100%-ach żydowskiego pochodzenia, który twardo broni interesu Polskiego Narodu niż jurgieltnika w 100%-ach polskiego pochodzenia, który robi co może, żeby zrobić z nas pachołków Niemców. Lepszy Polak-amator niż Polak-renegat czy – jakby to powiedzieli Żydzi – samonienawidzący się Polak… zresztą ja lubię jak osoby obcego pochodzenia zostają Polakami, bo to mnie podtrzymuje na duchu – jest to dla mnie znak, że wciąż jest coś wyjątkowego w tej naszej polskości (że nie jest to wyłącznie piękna historia). A już pomijając kwestie duchowe, to mieszanie się (oczywiście nie przesadne) jest generalnie dobre dla zdrowia, bo pozwala do pewnego stopnia pozbyć się jakichś złych genów, które u nas występują (np. na jakieś nowotwory) i nabyć jakichś dobrych genów, które u nas nie występują (np. skutkujące podwyższeniem ilorazu inteligencji). Tyle ode mnie. Pozdrawiam!

 3. kogoś nie będzie stać na leczenie, to pozostaną akcje charytatywne – podkładanie świni Bosakowi idzie wam doskonale, dużo lepiej niż robienie mediów czy polityki. Sommer i spółka was trzeba raz na zawsze wypier..ć z tego kraju, a wcześniej dogrzebać się po krótkim bolesnym śledztwie pochodzenia „waszego majątku”. Prezentujecie typową dla Żydów-internacjonalistów ideologię pasożytowania na ludziach i obszarze, który w danej chwili zasiedlacie – jedyne co was obchodzi to własna d..a i to by miejscowi nie rozp..li wam głowy.

  • Błazen to nieopatrznie cie zrobił. PiS zaczyna szlag trafiać. A was trafia razem z PiSem. Wkrótce będziecie uciekać z Polski. Konfederacja wskaże ludziom winnych.

Comments are closed.