Bolsonaro atakowany. Prezydent Brazylii nie zgadza się na restrykcje, chce uzbroić lud i aresztować gubernatorów [VIDEO]

Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro / Fot. Wikimedia Commons
Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro / Fot. Wikimedia Commons

Niepowstrzymana ofensywa koronawirusa i narastający konflikt między Pałacem Prezydenckim a częścią administracji państwowej i sądownictwem doprowadziły w ciągu ostatnich godzin do poważnej eskalacji napięcia politycznego w Brazylii.

Bezpośrednią przyczyną stało się ujawnienie nakazem brazylijskiego Sądu Najwyższego przez krajowe media filmu wideo, nagranego na polecenie rządu. Pokazywał on przebieg posiedzenia gabinetu Jaira Bolsonaro, na którym prezydent wyraził m.in. niezadowolenie z zarządzeń gubernatorów brazylijskich stanów w ramach walki z pandemią koronawirusa. Wspomniał m.in., iż rozważa uzbrojenie ludności, „aby zapobiec dyktaturze gubernatorów, którzy zamykają miasta w ramach walki z koronawirusem”.

Na filmie Bolsonaro zastanawia się też, jak relacjonują brazylijskie media, nad aresztowaniem niektórych gubernatorów. Ponadto prezydent Brazylii protestuje przeciwko działaniom policji federalnej, podporządkowanej ministrowi sprawiedliwości Sergio Moro, która objęła dochodzeniem w sprawie podziemia korupcyjnego w dawnej stolicy kraju, Rio de Janeiro, jednego z jego trzech synów.

Minister do dymisji

Bolsonaro zabierając głos na posiedzeniu swego rządu twierdził także, iż posiada „własny, paralelny system wywiadowczy”, działający poza takimi instytucjami, jak Policja Federalna i Brazylijska Agencja Wywiadu (ABIN).

„Nie jestem informowany przez służby wywiadowcze, muszę więc ingerować” – uzasadniał szef państwa tworzenie własnej sieci wywiadowczej.

Bolsonaro odrzucił oskarżenia ze strony niektórych uczestników posiedzenia, że „ingeruje w pracę Policji Federalnej”, po czym oświadczył: „Nie będę czekał aż dokopią całej mojej rodzinie. Próbowałem wymienić członków służby bezpieczeństwa w Rio de Janeiro i nie zdołałem. Skoro nie mogę tam nikogo zmienić – zmienię ministra”.

Nazajutrz po tym posiedzeniu minister Moro (kierował poprzednio dochodzeniami w sprawie gigantycznej afery korupcyjnej wokół państwowego koncernu naftowego Petrobras, zakończonego wyrokami skazującymi wobec dyrektorów koncernu) podał się do dymisji.

Bolsonaro chce uzbroić lud

„Moje sztandary – deklarował prezydent Brazylii na posiedzeniu rządu – to rodzina, Bóg, Brazylia, broń, swoboda wypowiedzi, wolny rynek. Ten, kto tego nie akceptuje, zasiada w rządzie przez pomyłkę” – oświadczył prezydent Brazylii.

Podczas posiedzenia gabinetu Bolsonaro zdecydowanie bronił swej idei „uzbrojenia ludu brazylijskiego”.

„Dlaczego uzbrajam lud? Czynię to dlatego, że nie chcę dyktatury. Chcę aby wszyscy byli uzbrojeni, ponieważ lud uzbrojony nigdy nie będzie zniewolony” – przekonywał ministrów.

11 KOMENTARZE

 1. Ostatni z wolnosciowców i ma absolutną rację.
  To jest kolejny terrorystyczny atak na ludzkość. Każdy kto wspiera i wykonuje rozkazy kontrolerów powinien mieć świadomość, że „pandemia” jest elementem szerszego planu depopulacyjnego i wy też zostaniecie wyeliminowani.
  Wszystko to co się teraz dzieje zostało zaplanowane. W 2005 roku w City of London odbyło się zebranie wysokiej rangi masonów i jeden z nich ujawnił szokujące plany (atak wirusowy na Chiny i globalna pandemia, nuklearna wymiana Iran/Izrael, padł cel 50% redukcja populacji…) – szukaj Projectavalon, The Anglo-Saxon Mission.
  W maju 2010 r. pojawił się raport „The Rockefeller Foundation”. Raport jest dostępny w sieci i nie jest tajemnicą… – pandemia, maski, pomiary temperatury, kontrole, lockdowny, likwidacja praw i swobód obywatelskich, wzorowanie się na reżimie chińskim, zatrzymanie gospodarki i życia – wszystko po to, abyście zrezygnowali z prywatności i suwerenności na rzecz „bezpieczeństwa”. Patrz: „Scenarios for the future technology and international development”
  12 września 2019 r. podczas wspólnego szczytu UE-WHO ogłosili „10 działań na rzecz szczepień dla wszystkich” – min. „wspólna karta szczepień / paszport dla obywateli UE”.
  18 września 2019 r. w Wuhan chiński rząd przeprowadził ćwiczenia, gdzie symulował odpowiedź na…. nowy szczep koronawirusa.
  W październiku 2019 r. odbyło się Wydarzenie 201/”Event 201″. „Event 201” był symulowanym ćwiczeniem pandemicznym koncentrującym się na nowatorskim koronawirusie. Jest sponsorowany min. przez Bill & Melinda Gates Foundation.
  W grudniu 2019 r. Chiny zgłosiły pierwsze przypadki Covid19.
  W 2020 roku Fundacja Rockefellera wydała kolejny raport. Domagają się stworzenia centralnej bazy danych DNA, stworzenia armii “Healthcare Corps” do testowania, nadania każdemu numeru identyfikacyjnego, statusu zaszczepienia i śledzenia wszystkich – aż do wynalezienia szczepionki lub lekarstwa…, integracja tego systemu z innymi systemami (twój dostęp do wszystkiego – zatrudnienia, usług, transportu…).
  „National Covid-19 Testing Action Plan – Pragmatic steps to reopen our workplaces and our communities”.
  „Nie wracamy do normalności” – W białych księgach opublikowanych przez globalistów z Imperial College of London, jak również MIT, jest otwarcie przedstawiony plan. Sugerują użycie „fal” otwierania gospodarek na miesiąc, a następnie blokowania na dwa miesiące (kwarantanna). Ma to trwać do momentu opracowania szczepionki, co może potrwać lata. Kolejny lockdown będzie masakrą dla gospodarki.
  Wszystko to jest oparte o wielkie oszustwo – fałszywe prognozy, medialną histerię i fałszywe testy.
  Testy są często zanieczyszczone i fałszywe. Badania naukowe wykazały, że poziom błędu – fałszywie pozytywnych wyników wyniósł aż 80%.
  Testy oparte są na teście RT-PCR lub PCR, który jedynie izoluje genetyczne sekwencje RNA / DNA i nie może udowodnić związku przyczynowego ani powiedzieć, czy ta sekwencja genetyczna ma coś wspólnego z twoim stanem zdrowia. Zatem pozytywny lub negatywny wynik nie ma znaczenia, jeśli chodzi o stwierdzenie, czy domniemany „wirus” ma coś wspólnego ze stanem zdrowia lub zdolnością do „zarażenia” innej osoby.
  Wirus rzekomo wywołujący COVID-19, SARS-CoV2, nie spełnia postulatów Kocha – wciąż nie został wyizolowany, oczyszczony, ponownie wstrzyknięty w celu spowodowania choroby. Zatem nie ma dowodu na to, że wirus istnieje. W jaki sposób testy te mogą zidentyfikować wirusa, którego istnienie nigdy nie udowodniono?
  Testują nową generację szczepionek, która spowoduje silną reakcję immunologiczną przez modyfikację kodu genetycznegp człowieka i to będzie działać do końca życia!!!. Organizm będzie produkował przeciwciała pomimo, że nie jesteś chory!! – efektem będą choroby autoimmunologiczne (autoagresja) i układ obronny będzie atakował nasze komórki (mające ten zmodyfikowany kod genetyczny)!!
  Nie bójcie się wirusa, ale tego co oni z wami robią lub zamiarzają zrobić (antybiotyki, pestycydy, glyfosat, aspartam w pożywieniu, zatrucie aluminium i promieniowaniem elektromagnetycznym (szczególnie 5G), toksyczne szczepionki, zniszczenie gospodarki, bezrobocie, głód, zamordyzm, medyczna tyrania i depopulacja).
  W latach 1968–1969 grypa w Hong Kong zabiła 30 000 Polaków, 100 000 Amerykanówm, milion zmarło na całym świecie. Woodstock zagrano latem 69 roku. Nie było zamknięcia gospodarki!!

 2. „Chcę aby wszyscy byli uzbrojeni, ponieważ lud uzbrojony nigdy nie będzie zniewolony” Proponuję polaczkom wyryć sobie to zdanie na ich durnych łbach. Zanim nie daj boże ktoś inny wyryje wam batem na dupach co innego.

  • Nie da rady zobacz ilu było wstrząśniętych materiałem o broni czarnoprochowej. Polacy dalej wieżą w te same bajki co za komuny, że tylko bandyta ma broń.

   • i prawda bandycka komuna uzbrojona tak jak w pisLandii, bandyckie sługusy rządowe nękają naród (patrz marsze przedsiębiorców – wszystkie trzy)

    • Noze juz nie wystarczaja?
     Jak wszyscy tacy do broni to przecie i kosa dobra :)
     Tu problemem jest Konfederacja, jej zwolennicy potrafia sie nozem skaleczyc

 3. Kochani Rodacy,
  Wypominanie tego czy owego, szczucie na siebie itp. nic nie dadzą.
  Nastał czas, by zacząć działac razem, a nie przeciwko sobie. Bądżmi świadomi wielkiego zagrożenia, jakie stwarza NWO. Przeciwko nam stoją uzbrojeni i żli ludzie (tzw. rządzący). Tylko świadomi i razem możemy stanowić przeciwwagę. I jeśli trzeba, bić się o swoje życie i wolność do upadłego.

 4. Bardzo mi zaoponował tymi wypowiedziami. Zwłaszcza, że był wśród „swoich” i te nagrania nie miały być nigdy upublicznione, czyli mówił co myśli, a nie pod publiczkę. Zabieranie wolności, represje pod płaszczykiem walki z wirusem, brutalność i nadgorliwość Policji – przecież w Polsce mamy dokładnie to, przed czym przestrzega Bolsonaro. Zazdroszczę Brazylijczykom, że na najwyższym urzędzie w państwie mają człowieka, który będzie ich bronił przed zamordystycznymi zapędami urzędasów (i znów – u nas jest dokładnie na odwrót).

  I jedynie szkoda, że Bolsonaro nie ma szczęścia do ludzi, raz po raz dostaje cios w plecy. Życzę mu, by wyciągnął wnioski i się wybronił.

 5. Trzeba nam przywódcy, który ma szacunek u ludzi, a jednocześnie i posłuch. Gdzie takiego po za politykierami szukać? Moze powrót do przeszłosci „Solidarności” i sprawdzonych zwiazkowców?

Comments are closed.