Gadowski sam się „zaorał”? „Im większy pustak tym więcej książek w tle”

Foto: YouTube GadowskiTV

Były dziennikarz TVN Witold Gadowski znowu błysnął. Tym razem „zaorał” się bardziej niż kiedykolwiek.

Były reporter TVN i rzecznik Krakowa Witold Gadowski od tygodni atakuje przeciwników kandydata PiS na prezydenta RP Andrzeja Dudy. W ostatnich dniach na celownik Gadowskiego trafił Krzysztof Bosak, dziś Rafał Trzaskowski.

Powodem był wpis profesora poznańskiego Instytutu Zachodniego Stanisława Żerko. Profesor zamieścił na swoim Twitterze zdjęcie kandydata KO na tle jego domowej biblioteki.

– Lubię tak umeblowane ściany – stwierdził profesor Żerko. W odpowiedzi Gadowski stwierdził: „Im większy pustak tym więcej książek w tle. Kompleks deficytu?”

Tym wpisem Gadowski wywołał lawinę zdjęć, na których sam chętnie pozuje na tle książek. Na tle książek są niemal wszystkie jego filmy na YouTube.

Pozostaje pogratulować czynownikom „dobrej zmiany” umiejętności w oraniu siebie samych. Natomiast o popisach Gadowskiego i jego ataki skomentował niedawno sam Krzysztof Bosak.

Źródło: Twitter Witold Gadowski

14 KOMENTARZE

 1. Hahahaha celny artykuł i wypowiedz Bosaka. Najlepiej „niezaleznosc” dziennikarska widac przed wyborami (gadowski,ziemkiewicz)

 2. „Lubię tak umeblowane ściany.” Sens zdania jest dwuznaczny. Książka jako mebel, element dekoracji? Trzaskowski na tle ścianki meblowej z książkami, tani chwyt… to wygląda jak w księgarni, nie w domu. Słowem ściema…
  U Gadowskiego książki wyglądają na „oswojone”, naturalny element wnętrza… duża różnica.

 3. w końcu ludzie przejrzeli na oczy odnośnie Gadowskiego. Ciekawe kiedy dotrze do nas prawda o Ziemkiewiczu.

  • Konkluzja tych dwóch klakierów zawsze jest taka sama. PiS to jedyne co może nas uchronić przed lewactwem. Niedoszły ksiądz dorzuci coś jeszcze o ruskich i chińskich szpionach siorbiąc z filiżanki

 4. …jednak bardziej budzi zaufanie Gadowski, niż Trzaskowski. Gadowski jest o krok od porzucenia narracji propisowskiej ostatecznie – powinien to zrobić jak najszybciej – bo tak siedząc okrakiem zrobi sobie krzywdę. Nie wiadomo co bardziej atakuje męskie jądra – koronawirus – czy taki nieustanny szpagatookrak. Wypadłoby się zdecydować – ale i tak: krytycznie ale słucham Gadowskiego. Jeśli pominąć inklinacje propisowskie, podaje interesujące informacje i buduje logiczne wnioski.

  A nie ma takiej siły, która skłoniłaby mnie do dobrowolnego słuchania Trzaskowskiego. Bosaka też od dawna nie słucham – słabo się robi na sam widok…

 5. Gadowski i to jego pretensjonalne siorbanie herbatki, nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby wierzyć w choć 1 słowo tego typa..

  • Kilka błędów.
   1/Siorbanie jest właśnie bezpretensjonalne. To góralski nawyk z dzieciństwa.
   2/To kawa nie herbata.
   3/Większość tego co mówi, to prawda. Niektóre wnioski są naciągane.

 6. Na początku nawet słuchałem red. Witolda na youtube. Jednak zaprzestałem. Ta jego linia, że obnażam partię rządzącą, wytykam jej wszystkie błędy i patologie, ale na końcu – w miarę jak przybliżają różne wybory – podkreślam, że „nie ma alternatywy i trzeba głosować na PiS”. KOnfederacja mu się nie podoba. Inni w tym stylu: to dr Kurek i – zdaje się największe rozczarowanie – WC! Ziemkiewicza pomijam bo już go wszyscy rozszyfrowali (wiadomo, płacą mu w mediach „otuliny propagandowej”).

 7. Powiem więcej. Były niemowlak, były uczeń szkoły podstawowej, były klient sklepu spożywczego na rogu tej z tamtą, były przeziębiony, były ukarany mandatem za złe parkowanie, były posiadacz pryszcza na nosie Witold Gadowski znowu błysnął tak, że postanowiliśmy go zaorać.

 8. Wszystkie zielone ludki..i tym lewackie czerwone chorągiewki są wściekłe na Pana Gadowskiego bo obnaża lewaków i tą całą pustakową elitę…..więc gnoji się dziennikarza….i Rząd wybrany demokracyjnie…

 9. Witold Gadowski jest klasa sam dla siebie matołki – oglądam Bo TVP TVN Polsat to tylko propaganda ròźnych partii

Comments are closed.