Bill Gates odpowiedzialny za „zbrodnie przeciwko ludzkości”? Padły MOCNE oskarżenia

Bill Gates. Foto: PAP
Bill Gates. Foto: PAP

Bill Gates stanie przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym? Włoska poseł Sara Cunial oskarżyła miliardera o zbrodnie przeciwko ludzkości. Ostre słowa padły podczas debaty na temat pandemii koronawirusa.

[Bill Gates– przyp. red.] W 2018 roku przepowiedział pandemię, a następnie symulował w październiku Event 201 w porozumieniu z przyjaciółmi Davos i od dziesięcioleci opracowywał plany depopulacji oraz dyktatorskiej kontroli nad globalną polityką, dążąc do osiągnięcia prymatu nad rolnictwem, technologią, energią – mówiła na forum włoskiego parlamentu Cunial.

Słowa włoskiej deputowanej padły podczas debaty nad dekretem włoskiego rządu dotyczącym walki z COVID-19.

Polityk przytoczyła też jedną z wypowiedzi miliardera:

„Jeśli zrobimy dobrą robotę z nowymi szczepionkami, zdrowiem i zdrowiem reprodukcyjnym, możemy zmniejszyć światową populację o 10-15 proc.” i „tylko jedno ludobójstwo może uratować świat” to są jego słowa – podkreślała Cunial.

Wystąpienie włoskiej polityk wywołało burzę wśród części parlamentarzystów.

Cunial przypomniała także masowe szczepienia w Afryce, które de facto okazały się akcją sterylizacyjną milionów kobiet.

Dzięki swoim szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce, spowodował epidemię polio, która sparaliżowała 500 tysięcy dzieci w Indiach, a jeszcze dziś DTP powoduje więcej zgonów na tę samą chorobę – twierdziła. Zdaniem polityk, szkodliwe skutki wywołują również „sterylizatory GMO, zaprojektowane przez Monsanto”, które Gates miał przekazać ubogim narodom.

Sara Cunial mówiła także o „dystrybucji tatuażu kwantowego do szczepień i szczepionek do MRna, jako narzędzi programowania układu odpornościowego”. Zdaniem włoskiej polityk, chodzi o „pełną kontrolę i absolutną władzę” nad ludźmi, zdegradowanymi do roli „świnek morskich”.

– Rada dla naszego premiera Conte: Następnym razem, gdy otrzymasz telefon od filantropa Billa Gatesa, wyślij go bezpośrednio do Międzynarodowego Trybunału Karnego za zbrodnie przeciwko ludzkości – mówiła.

Źródła: wPolityce.pl/Facebook

5 KOMENTARZE

  1. wiecej politykow,naukowcow powinno tego ciecia łasego na samotne zycie w luksusie, na planecie ziemia, wytykac publicznie palcami,oskarzac i cytowac jego nazistowskie teksty likwidacji ludnosci wszystkich kontynentow.

  2. Dlaczego ODWAGA jest dziś towarem deficytowym? Z dobrobytu, konformizmu, złudnego poczucia bezpieczeństwa w świecie ” bez wojen”? Cała Europa jest już zniewolona, bierna, króluje mentalność niewolnika, to nie dziwmy się, że robią co chcą.

  3. Na Facebooku blokują te treści ponieważ jakiś zespół „niezależnych” (od kogo?- Sorosa?) cenzorów twierdzi, że te informacje częściowo nie są zgodne z prawdą. To się nazywa osłanianie „zbrodniarza”?. Sara nie powiedziała niczego, czego by nie powiedział Kill Bill lub też nie było by powszechnie znane jak szczepienia na polio w Indiach czy sterylizacja kobiet w Afryce

Comments are closed.