Kompletny odlot Włodzimierza Czarzastego. O co chodziło przewodniczącemu SLD?

Włodzimierz Czarzasty i Robert Biedroń. Foto: PAP
Włodzimierz Czarzasty i Robert Biedroń. Foto: PAP

O co chodziło przewodniczącemu SLD trochę nie wiadomo. Włodzimierz Czarzasty tak się zapędził w wychwalaniu kandydatury Biedronia, że stwierdził: „jest człowiekiem, którego kocha ulica; on kocha ulicę, kocha ludzi”. Trochę to dwuznaczne.

Czarzastemu chodziło jednak o to, że jego zdaniem „trzeba zmienić kampanię”. Uważa, że „wyjazd w teren” dałby Biedroniowi jakieś atuty. Kandydat Lewicy na prezydenta otrzymał bowiem w jednym z ostatnich sondaży 2,7 proc. poparcia.

To znacznie mniej, niż procent rzekomych homoseksualistów w społeczeństwie wg ocen działaczy LGTB. Trzaskowski jest przystojniejszy, czy jak? W dodatku kandydata Lewicy Biedronia powinni poprzeć dawni działacze PZPR, ale staje się, że to mocno homofobiczne środowisko i poparcie „twardego elektoratu” SLD nijak się na Biedronia nie przekłada.

„Jestem dobrej myśli, bo wyborców Lewicy jest pomiędzy 15 a 20 proc.” – podkreślał polityk. Czarzasty zachwalał swojemu elektoratowi Biedronia jako „bardzo konsekwentnego człowieka, jeśli chodzi o poglądy lewicowe i system wartości lewicowych”.

Czarzasty ocenił, że wyniki sondaży nie są satysfakcjonujące. „Dlatego żeśmy dokonali kilku zmian i żeśmy dokonali restartu całej kampanii” – mówił w wywiadzie radiowym i dodał, że „wszystko jeszcze może się zdarzyć”.

Źródło: PAP

11 KOMENTARZE

 1. ▌▌Sam kandydat Biedroń twierdzi, że w Polsce są miliony patologicznych rodzin, dlatego poparcie musi być…

  .

 2. Od dawna wiadomo, że bycie marksistą jest równoznaczne z posiadaniem upośledzenia umysłowego, a sam marksizm to choroba psychiczna polegająca na niepohamowanej żądzy posiadania kontroli nad wszystkim i wszystkimi (włącznie z cudzymi pieniędzmi) …

  • Szczególnie z cudzymi pieniędzmi (lub posiadaniem wpływów, dzięki którym można wiele zyskać) pod przykrywką ideologii.

 3. Kto ze zboczeńcami się zadaje – to dewiantem sam się staje. Czarzasty wyjątkowa zakłamana gnida, prawie nic nie ma wspólnego z Ideologią Marksizmu, za wyjątkiem pustej deklaracji . Oczywiście internetowa dziatwa nie czytała K. Marksa, Engelsa, a już na pewno i nie Kautskiego…a wymądrza się. Nawet JKM szanuje ideologiczną lewicę np. PPS. Zdziwko chapło smarkaczy?

 4. Moim zdaniem to skandal że takiemu indywiduum jak pan Czarzasty udostępnia się środki masowego przekazu gdzie nieskrępowanie może się wypowiadać. Przecież to jest skrajny lewak, marksista i bolszewik. To tacy ludzie jak on wcześniej przyczynili się do śmierci i cierpień dziesiątków milionów obywateli naszej ziemi. Budowali najokrutniejsze obozy zagłady, gułagi, obozy pracy i tysiące innych morderczych obiektów. Ich pretorianie pod nazwą NKWD torturowali, mordowali, zastraszali i zadawali wiele cierpień. Czyżby historia niczego nas nie nauczyła? Takie partie jak ta pana Czarzastego powinna zostać natychmiast rozwiązana a ich bolszewickie bojówki (antifa, ekoterroryści i inne lewackie pomioty) natychmiast zdelegalizowane a przywódcy tych bojówek powinni trafić do kicia. I tyle w temacie. Pozdro od KOCURA

  • Kocur -nie zapędzaj się. Masz młodzieńcze podejście: Czarne-Białe. Lewicy w Polsce nie ma od co najmniej 30 lat, a te różowe pomyje – trudno nazwać lewicą.

  • Na tym przecież polegał „stół bez kantów”…
   Ścisłe umysłu ujmują to inaczej – „stół z nieskończoną liczbą kantów”.

 5. Pompowanie Pier. donia II

  Podczas gdy Korwina i Konfederację
  Media pomijają, może każdą stację
  Odwiedzić Pier. doń. Jego partia „Wiosna”,
  Jak jego uśmiech, równie jest radosna!

  Sondaże także są dla Robercika
  Pomyślne zawsze… Co z tego wynika?
  Już jego partner i towarzysz Śmiszek
  Nie musi ciągle pompować mu kiszek!

Comments are closed.