Krzysztof Bosak pochwalił się synem. „Wielka radość!” [FOTO]

Krzysztof Bosak.
Krzysztof Bosak. / foto: Twitter: Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak pozostaje w centrum zainteresowania w czasie kampanii prezydenckiej 2020. Poseł Konfederacji pochwalił się na Facebooku zdjęciami z synem chrzestnym. – Wielka radość – pisze.

Krzysztof Bosak niezwykle aktywnie prowadzi swą kampanię prezydencką. Nic dziwnego, że rzadkie wolne chwile poświęca na spotkania z rodziną.

Nie inaczej było w ostatnią niedzielę, kiedy to poseł pojawił się na pierwszej komunii świętej swojego syna chrzestnego. Wszystkim dumny ojciec chrzestny pochwalił się na Facebooku.

Wraz z Kariną weekend spędziliśmy w rodzinnym gronie, świętując pierwszą komunię mojego bratanka i zarazem syna chrzestnego Huberta Bosaka – napisał kandydat na Prezydenta.

Krzysztof Bosak – kandydat na Prezydenta RP

Krzysztof Bosak został kandydatem Konfederacji w wyborach na Prezydenta RP w wyniku emocjonującej walki w prawyborach. Polityk z każdym miesiącem kampanii zyskuje popularność i coraz większe poparcie.

W ostatnim badaniu PBS dla „Gazety Wyborczej” poseł zanotował czwarty wynik, ale jednocześnie najwyższe poparcie w dotychczasowych sondażach. Na Krzysztofa Bosaka chciałoby głosować 13 procent badanych, co jednak nie zapewnia mu wejścia do drugiej tury.

9 KOMENTARZE

  1. Szczere gratulacje panie Bosak.
    A juz myslalem ze z panem cos nie tego…

    Tylko dlaczego tak pozno? W wieku 38 lat przecietny ciapaniec nasieka juz piateczke, ktora po 18 latach dostabnie do reki kartki wyborcze i glosowac bedzie na proimigracyjne partie i politykow jak Kida-Wablonska.

  2. Te, Kierownik, spytaj swojego pana doktora od żółtych papierów, jak się nazywa ciągłe doszukiwanie się w innych ludziach żydostwa.

Comments are closed.