Teraz chyba przesadził! Lech Wałęsa wulgarnie atakuje Andrzeja Dudę. „Sk…..syn musi być rozliczony” [FOTO]

Andrzej Duda, Lech Wałęsa Źródło: YouTube, Twitter/Lech Wałęsa

Lech Wałęsa wulgarnie zaatakował Andrzeja Dudę po powołaniu Małgorzaty Manowskiej na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego. Nazwał urzędującego prezydenta „sk….synem”.

Wybór Manowskiej na stanowisko Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego wzbudził spore kontrowersje. Jak to zwykle bywa w przypadku PiS – również prawne. Niektórzy posądzają Andrzeja Dudę o samowolę, inni twierdzą, że według Konstytucji miał prawo wybrać kogo chciał. Najmocniej prezydenta zaatakował Lech Wałęsa.

Noblista zniżył się do użycia tzw. „łaciny podwórkowej”. Były prezydent napisał: „Wiele pytań do mnie po powołaniu przez prezydenta Dudę Panią na prezes sadu Najwyższego Moja opinia …..Sk…..syn.musi być rozliczony” [pisownia oryginalna].

Wałęsa, albo ktoś odpowiedzialny za jego media społecznościowe, musiał zrozumieć, że to zbyt wiele, bo wpis szybko zniknął. Internet jednak nie zapomina – szczególnie takich kwiatków.

Internauci zdążyli zrobić print screeny, a wpis jest obecnie szeroko komentowany w sieci. Nikt raczej nie wypowiada się o nim dobrze. Według niektórych Wałęsa mógłby nawet odpowiedzieć za znieważenie głowy państwa.

25 KOMENTARZE

 1. Niestety, wieprz pozostanie zawsze wieprzem, a tak jest w przypadku nieszczęśnika Bolka, którego dotknęła ciężka choroba umysłowa- zwieprzowacenie umysłu , a pewnie i ciała.

  • nie bron go jakas tam choroba, to bydle wie co robi i mowi, czasami moze pozniej zalowac tego co wyszlo z jego przyglupiej mordy, ale robi to za kazdym razem z premedytacja.

   • tak, dokładnie. Duda, przecież wygląda na zdrowego a wie co robi i mówi mimo że jest głównie sterowany przez Kaczyńskiego. DUDA WON

 2. Dla młodzieży. Wałęsa był rozrywany między szajki „chamów” czyli polską wojskową bezpiekę i „żydów” czyli żydów. Wszyscy chcieli manipulować bałwanem. W pewnym momencie Wałęsa poddał się „chamom” z generalicją armii. Wówczas to odebrał michnikowi znak Solidarności ze szmatławca wybiórczej i spuścił do kibla kaczyńskich (mawiał o ich pozycji w kancelarii prezydenta, że niżej kaczyńskich stały tylko kosze na śmieci). Dzisiaj wysyłam pocztówkę do Bolka z życzeniami.

 3. Dzisiaj politycy nie umieją normalnie rozmawiać, tylko wzajemnie się obrażają i odmawiają swoim oponentom prawa do człowieczeństwa. Ważniejszy jest dla nich argument siły, a nie siła argumentu. Swoją butą i chamstwem „zarażają” swoich „wyznawców”, którzy mają pożywkę do ataków na stronników innych partii na portalach społecznościowych. W swoim zaślepieniu i wzajemnej nienawiści, zaszli już zbyt daleko. Obawiam się, że niedługo doprowadzą do rozlewu krwi.

  To, że Wałęsa po raz kolejny, to fakt, ale żeby wyzywać Dudę. Może go nie lubić, ale nie uprawnia go to, do tego, by obrzucać go wulgarnymi epitetami. Ja w ogóle dziwię się, że niektórzy uważają go za bohatera narodowego (tak samo jak Kościuszkę który na takie miano też nie zasługuje).

 4. Sommer. Nedzne chwyty rodem z GW. Zmanipulowane zdjecia Dudy, te pytajniki… To co nie wiecie, czy to przesada czy przstepstwo czy moze nie macie zdania? Ale za rok bedziecie sie chwalic o tym jak to pisaliscie, ze takie zachowania to przesada kiedy ktos tak zaatakuje waszych politykow. Wstretne odrazajace pseudo-dziennikarstwo. Jestescie czescia tego samego smietnika ktory tak ochoczo krytykujecie. Dlaczego ktos mialby na was glosowac? Tylko dlatego, ze mowicie iz jestescie inni? Jestescie takim samym politycznie ustawionym sciekiem informacyjny jak ci ktorych krytykujecie. Jedyne co was rozni to ilosc pomylek – macie ich moim zdanie wiecej niz inne serwisy dezinformacyjne, co swiadczy o waszej bylejakosci jesli chodzi o dobor kadr.

   • No tak, przepraszam!

    Cesarz Bolek

    Nasz bohater Lech Wałęsa
    Z krwi cesarza jest Walensa!
    On tak samo był głu. polem;
    Przegrał pod Adrianopolem.
    Pech Polaków oraz Polek:
    Zanim przegrał tam i poległ,
    Du. py dała mu Kreolka.
    No i mamy teraz Bolka!

 5. Ech wy zasrańce, znudzone przygłupy przed internetem, jesteście jak te ślepe szczeniaki. Pokazuje wam gensek Jarosław na kogo pluć-to wy plujecie. Zapamiętajcie, nigdy nie osiągnięcie tego, co Wałęsa. Zawsze będziecie gnojkami. Wałęsa to kmiot ale i tak was przerasta, a za mówienie prawdy należą się oklaski, a nie ujadanie kundelków. PS. Nie wysilaj się pół-mózgu, nie odpisuj, nie pultaj się. Jesteś tylko produktem Internetu -odmóżdżonym przychlastem, wiecznie sfrustrowanym nierobem.

 6. Stop idiotom!
  dedykuję Archerowi

  Bendem prezydentem! Za a nawet przeciw!
  Nie Otake Polske walczyłem i widzę
  To jasno na białym, chociaż jestem leciw…
  Z kamieniami na czołgi iść teraz się brzydzę,
  Bo pokojowego Nobla mam ubogi…
  Niedobrze, gdy Polska jest bez lewej nogi!

  Powinna być lewa, no i prawa noga.
  Ja będę pośrodku… Dokonałem zwrotu
  O trzysta sześćdziesiąt stopni… To jest droga
  Do drugiej Japonii! Ludzie bez polotu
  Mnie nie rozumieją… Myślenie jest zbrodnią,
  Złe myślenie o mnie. (Niech mi udowodnią!!!…)

  Choćby sam prezydent w kraju został tylko,
  To jednak dociągnie kraj do normalności.
  Jedno państwo, jedno! to warunek raju –
  Polska wraz Niemcami – jedno… Wrogów złości,
  Że to przewidziałem… Ale świat docenia!
  Polska jest bez Żydów nie do pomyślenia.

  Mam dwie profesury, ze sto doktoratów
  I wielokroć więcej niż Breżniew medali.
  Władza moich wrogów to władza wariatów!
  Gdybyśmy te plusy ujemne dodali…
  Nie można do Słońca mieć pretensji o to,
  Że kręci się wkoło Ziemi… Stop idiotom!

Comments are closed.