W Europie rozszerza się walka z 5G. Lewacy podpalili przekaźnik używając „koktajli Mołotowa”

Sieć 5G. fot. publicdomainpictures.com
Sieć 5G. fot. publicdomainpictures.com

Francja w temacie walki z 5G była raczej krajem spokojnym. Wynika jednak to znacznego opóźnienia tego kraju we wprowadzaniu nowej technologii. Nie rozdzielono nawet częstotliwości, a tą procedurę przeniesiono z czerwca na koniec roku.

Epidemia koronawirusa znacznie spowolniła harmonogram wdrażania 5G we Francji. Być może dlatego i protestów do niedawna na tym tle było mniej. W Europie walka z nową technologią ma największe natężenie w Wielkiej Brytanii i Holandii. Tam najczęściej dochodzi do niszczenia infrastruktury, która będzie wykorzystywana w sieci 5G.

We Francji odnotowano dotąd raczej pewne protesty samorządów, które nie chciały takich stacji przekaźnikowych. Powoli jednak i to się zmienia i dochodzi do radykalizacji protestów.

Do aresztu trafiło właśnie dwóch mężczyzn podejrzewanych z zniszczenie przekaźnika w regionie Jury. Są przeciw 5G „ze względów środowiskowych”. Termin ich rozprawy w Lons-le-Saunier wyznaczono na 9 lipca. Do tego czasu pozostaną w areszcie i przejdą badania… psychiatryczne.

Są oskarżeni o to, że 15 kwietnia w Foncine-le-Haut (Jura) podpalili przekaźnik używając… „koktajli Mołotowa”. Szkody materialne wstępnie oszacowano na 20 000 euro.

Podejrzani mają 31 i 58 lat. Są to bezrobotny i kelner powiązani z radykalną lewicą. Były to jednak raczej ich „autonomiczne” działania na „rzecz ochrony środowiska”. Pierwszy ze sprawców przyznał się dodatkowo do podpalenia kilku maszyn budowlanych pracujących na torfowiskach, które skojarzył z pracami przy instalacji sieci 5G. Młodszy zatrzymany ma na koncie wcześniejsze 3 „środowiskowe” akcje, starszy około 10.

Według ostrzeżenia przekazanego przez Centralną Służbę Wywiadu Terytorialnego (SCRT) z 23 kwietnia, w katalogu działań skrajnej lewicy pojawiły się instrukcje dotyczące zamachów na anteny 5G.

Źródło: Le Figaro/ AFP/ Le Parisien

9 KOMENTARZE

 1. Jestem pewien że gdy wynaleziono koło,różne prymitywy też go niszczyły bo wolały dźwigać albo ciągnać ciężary.

  • no jasne, tyle tych kól prostactwo naniszczylo,ze twoj pradziadek ,na co dzien nie mogl aureoli nad glowa taszczyc , bo byly pokrzywione,a co niektore koktajlem molotowa spalone.

 2. Kto wie,może jeszcze dożyję czasów w których ,Normalsi’,zmęczeni dupokracją zgodzą się na przywrócenie kary chłosty za chuligaństwo.Zaś podjudzanie (jak to dwuznacznie brzmi),też tam się zmieści.Biada mendiom,wszyscy nie wyemigrują do Korei płn.na rehabilitację.

 3. Jakoś nie dziwi mnie ta „pandemia” podpaleń masztów 5G. Ja osobiście jestem też przeciw 5G i nie kupię urządzeń w tej klasie.

 4. Uwaga – egzystencyjne zagrożenie! Zobaczcie na yt – ptaki się bronią i atakują nadajniki sieci komórkowych – Breaking Birds Massively Attack Cell Tower Before Dropping Dead Freaky Footage!
  Każdy stres jest powodem obniżenia odporności i zwiększa podatność na wirusy i choroby.
  Na przesłuchaniu w USA Dr. Sharon Goldberg mówi o tym, że promieniowanie elektromagnetyczne ma biologiczne konsekwencje. Są ewidentne naukowe dowody na związek promieniowania elektromagnetycznego z powstawaniem: nowotworów, uszkodzeniami DNA, uszkodzeniami serca, cukrzycy, trudnościami z zasypianiem, utratą pamięci, psychicznymi chorobami (depresja, agresja, samobójstwa, narkotyki).
  Jesteśmy wystawiani na coraz to większe ilości pól elektromagnetycznych (radio, tv, sieci wifi, telefony komórkowe, smart meters – inteligentne mierniki, pola magnetyczne, smog elektryczny…) i to wszytsko się kumuluje.
  Poczytajcie sobie instrukcje smartfonów o odległości jakie należy zachować pomiędzy ciałem, a telefonem.
  Prawie każdy z was używa telefonu komórkowego, ale mało kto ma świadomość konsekwencji. Prawie kazdy z was zrozumie, że gdy nie macie zasięgu to znaczy, że fale z nadajnika zostaly pochłonięte przez jakąś przeszkodę. Zatem materia (atomy) pochłaniają fale elektromagnetyczne.
  To dotyczy nie tylko drzew i ścian budynków, ale również powietrza – w szczególnosci TLENU. Co się dzieje, gdy atom tlenu pochłonie energię fal elektromagnetycznych? Elektrony na orbicie szybciej krążą! Im więcej tej energii tym większa prędkość elektronów w atomie tlenu. Ten tlen wy potem będziecie usiłowali wdychać.
  Wasza hemoglobina jest transporterem tlenu i wydalanego dwutlenku węgla. Mechanizm pobierania i oddawania tlenu przez hemoglobinę działa precyzyjnie, ale jest zaburzany przez kontakt z naładowanym energią tlenem – konsekwencją jest trudność z oddychaniem. Im większa częstotliwość tym większa absorbcja energii przez tlen. Szczególnie krytyczna jest częstotliwość 60 GHz.
  5G wystawi nas na 24 godziny na dobę na dodatkowe i nowe częstotliwości promieniowania.
  Rząd PiS podniósł 100 krotnie normy energii promieniowanej przez nadajniki.
  Pojawiają się wiadomości z Niemiec o nowej chorobie ptaków – mają trudnosci z oddychaniem.
  Pojawiają się wiadomości, że w USA i UK dochodzi do podpaleń anten 5G…Faktycznie mapy CoV19 pokrywają się z zaawansowaniem wdrażania 5G.
  W roku 2019 były pierwsze uruchomienia 5G. Równolegle dodatkowo do sieci naziemnej uruchamiają 5G przez sieć satelitarną…W Wuhan była uruchomiona pilotażowa sieć 5G… W Europie zachodniej (Włochy, Hiszpania, UK, Niemcy…) mają najdalej zaawansowaną sieć 5G. Były „zarażenia” i kwarantanna floty statków turystycznych klasy Diamond Princess, które używają nowoczesną technologię szybkiego satelitarnego internetu. Zastanówcie się dlaczego minister zdrowia nam mówi, że na CoV19 nie ma lekarstwa, dlaczego w krajach rozwiniętych, nawet tam gdzie jest lato i ciepło jest CoV19 (np. Australia), dlaczego w biednych krajach np. w PL zachorowania były głównie importowane z Europy zachodniej (napromieniowani narciarze z Włoch…), dlaczego są wiadomości o ponownym „zakażeniu” osób, które „wyzdrowiały” i były wypuszczone ze szpitali?
  Wraz z wdrażaniem 5G pandemia 5G/CoV19 będzie narastała i nie będzie dotyczyć tylko starych i schorowanych i niewiele pomoże jedzenie witaminek, mycie rąk, siedzenie w domu, noszenie najlepszej maski, respirator, ani szczepionka…5G to energia, która dodatkowo będzie aktywować wirusy i uszkadzać nasze DNA.
  To zabija powoli, epidemia nowotworów nie jest przypadkiem (około 40% zgonów w PL z powodu nowotworów), patrzcie na objawy wpływu promieniowania em. – utrata pamięci, nudności, agresja, trudnosci ze spaniem. Można się spodziewać interakcji z metalami (aluminium, rtęć) z szczepionek.
  Bojkotujcie urządzenia SMART, obserwujcie gdzie wam stawiają nadajniki. Zaopatrzcie się w mierniki. Protestujce u posłów.
  Posłuchaj koniecznie i przekaż dalej: 5G – Jerzy Zięba – Rząd zamierza nas grilować. oraz Wszystko co musisz wiedzieć o tej epidemii – Jerzy Zięba oraz SDZ54/2 Cejrowski: zaraza czy 5G? 2020/4/13 oraz Dr. Judy Mikovits, PhD about: COVID-19 masks, pandemia, vaccines and transmitting disease oraz 2 Doctors WARNING On 5G DANGERS Before Cell-Tower Legislation Hearing!

Comments are closed.