W odmętach lewackiego szaleństwa. Podpalenia, napady, demolowanie Minneapolis. Burmistrz apeluje do band o noszenie maseczek [VIDEO]

CNN/Od kilku dni w Minneapolis trwają zamieszki po śmierci czarnoskórego mężczyzny, który zmarł po interwencji policjanta. Zdjęcie: Jordan Strowder / Anadolu Agency/ABACAPRESS.COM Dostawca: PAP/Abaca/New York Times
Obrazek ilustarcyjny/zamieszki w Minneapolis po śmierci czarnoskórego mężczyzny, który zmarł po interwencji policjanta. Zdjęcie: Jordan Strowder / Anadolu Agency/ABACAPRESS.COM Dostawca: PAP/Abaca

Od kilku dni Minneapolis ogarnięte jest zamieszkami po tym, jak policjant w czasie interwencji zadusił czarnoskórego mężczyznę. Na ulicach miasta trwa regularna bitwa policji z bandami, które rabują sklepy i podpalają budynki. Całkowicie bezradny burmistrz apeluje do złodziei i podpalaczy, by nosili maseczki i zachowali bezpieczny dystans.

Burmistrz Minneapolis Jacob Frey z Partii Demokratów zwrócił się do band demolujących miasto i plądrujących sklepy aby „protestujący” w „Mieście Jezior” zachowali dystans społeczny i nosili maski w celu zmniejszenia transmisji koronawirusa.

„Miasto zachęca wszystkich do zachowania ostrożności podczas uczestnictwa w demonstracjach, w tym do noszenia masek i fizycznego dystansowania się, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19”, – napisano w apelu burmistrza. „Miasto rozdało w tym tygodniu protestującym setki masek”

Komentarze Freya pojawiły się podczas trwających protestów i zamieszek w Minneapolis po śmierci George’a Floyda, który zmarł po tym, jak funkcjonariusz policji miejskiej przycisnął kolanem do jezdni jego szyję

Protesty szybko przerodziły się w regularne bitwy z policją. Kryminaliści wykorzystują sytuację do rabowania sklepów i restauracji. Do miasta zwożone są lewackie bandy, które biorą udział w rozruchach.

Władze rządzonego przez Demokratów miasta są całkowicie bezradne. Co więcej, swoimi oświadczeniami usprawiedliwiają tych, którzy podpalają, rabują, demolują miasto.

Burmistrz wykorzystuje też sytuację do podsycania konfliktów rasowych.
„To, co widzieliśmy w ciągu ostatnich dni i konflikt wywołany emocjami zeszłej nocy, jest wynikiem nagromadzenia się wielkiego gniewu i smutku, gniewu i smutku, który zakorzenił się w naszej czarnej społeczności, nie tylko z powodu pięciu minut tragedii, ale 400 lat. Jeśli odczuwasz ten smutek i złość, jest to nie tylko zrozumiałe, ale słuszne” – oświadczył lewacki burmistrz usprawiedliwiając rabunki i podpalenia. „Ten smutek… musi być również zrozumiany przez nasze nie-czarne społeczności. Zignorowanie tego, wyrzucenie tego, byłoby zignorowaniem wartości, które wszyscy podzielamy.”

Donald Trump widząc całkowitą bezradność władz miasta i sparaliżowanej przez nią policji zapowiada wprowadzenie Gwardii Narodowej.

10 KOMENTARZE

 1. Cieszę się, że karma wraca i choć w USA nie ma amerykańskiej ambasady, to zaczyna się tam „kolorowa rewolucja”! Należy się to tym amerykańskim zbrodniarzom za wszystkie te wojny, które rozpętali i za miliony ich ofiar! :-)))))))))))))))))))))))))))))))

 2. Dzicz nie będę mówił jakiego koloru, bo zaraz się zlecą lewackie popuczyny. Ale wszyscy wiemy, że ich jedyni idole to gangsta raperzy 😂
  Niby jak tacy ludzie mają być cywilizowani? To zwykła dzicz. Z pustyni i z puszczy.

 3. Cóż, życzę żeby pan Tramp miał taką wole, jak np. (nie wiadomo dlaczego) w Syrii, i wysłał siły, które strzelałyby do tej lewacko-czarnej dziczy. Aha i do tego lewackiego burmistrza, o jakimś takim żydowskim nazwisku.

 4. Wystarczy sfajczyc mu to luksusowe auto i wille,. Na miejscu sklepikarzy tak bym zrobił. Niech poczuje smak własnego gooowna

 5. U czarnych to normalne – niszczycielska natura.
  Pretekst zawsze się znajdzie. Ten „uduszony” zmarł na serce.
  Kilka dni temu był gorszy news – zareagował na niego nawet Trump na Twiterze – czarny „opiekun” w domach starców znęcał się nad białymi. Nagrywał to jak bił po twarzy starca, bredził coś, że czarni mają rządzić światem. To opublikował na mediach internetowych. W innym filmie znęcał się nad staruszką, ale tego już nie mogłem ogladać.
  Kwestia czasu, a w USA będzie wojna domowa.

 6. czarna dzicz w kazdym amerykanskim miescie, niszczy, kradnie, gwalci, pali samochody i je kradnie na co dzien nieoficjalnie a to co sie dzieje teraz to juz oficjalne bandyctwo!
  czarni nie moga byc w kazdym razie uznawani za ludzi, to jest zezwierzecone bydlo nie wiele rozniace sie od malp!

Comments are closed.