Cejrowski sprzeciwia się przymusowi szczepień. „Państwo nie jest właścicielem naszych ciał”

Wojciech Cejrowski. Foto: print screen YT/Wojciech Cejrowski
Wojciech Cejrowski. Foto: print screen YT/Wojciech Cejrowski

Ogólnpolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP na swoim Facebooku poinformowało o poparciu Wojciecha Cejrowskiego dla petycji przeciw przymusowi szczepień i globalnej kontroli.

„Pod pretekstem epidemii COVID-19 doszło do naruszeń niezbywalnych praw obywateli na skutek nieproporcjonalnego i nieuzasadnionego ograniczania fundamentalnej wolności na całym świecie, w tym dotyczących przymusowych procedur medycznych. Ponieważ z każdą z nich wiąże się ryzyko, od czasu procesów norymberskich, procedur medycznych nie można przeprowadzać bez zgody i przymuszać do ich przeprowadzenia” – czytamy.

Autorzy petycji podkreślili, że nie chcą „nowej normalności”, ani „totalnej kontroli wprowadzonej na fali wywołanej przez media paniki”. Wysunęli także 6 żądań.

Twórcy petycji skierowanej do Rządów i Parlamentów wszystkich państw świata zażądali respektowania prawa do „wolnej i świadomej zgody” oraz do domowy leczenia i szczepień. Chcą także „zakazu jakichkolwiek jawnych lub ukrytych form wymuszania procedur medycznych”.

Domagają się również zakazu finansowania WHO przez podmioty prywatne. Żądają też „przejrzystości kryteriów ogłaszania pandemii przez WHO i jej działania oraz ujawnienia jaka była rola podmiotów ją finansujących i ich faktyczny wpływ na decyzje”.

Twórcy petycji wezwali także do przeprowadzenia dochodzenia w sprawie Fundacji Billa i Melindy Gatesów oraz powiązanych z nią firm i organizacji. Chcą też zbadania jej wpływu na WHO i inne organizacje międzynarodowe i rządy oraz decyzje polityczne.

Na liście znalazło się też żądanie „wycofania obostrzeń prawa wprowadzonych na fali paniki koronawirusowej, w tym mających na celu totalną kontrolę i zmierzających do likwidacji transakcji gotówkowych”.

Powołując się na Szwecję, autorzy petycji chcą „zaleceń” zamiast „obowiązków” związanych z sytuacją epidemiczną.

Ponadto domagają się również „respektowania wolności słowa i prawa do zgromadzeń publicznych”.

Do 29 maja petycję popały 1573 osoby. Wśród nich znalazł się m.in. Wojciech Cejrowski. Poparcia dla petycji udzieliły także organizacje polskie i zagraniczne.


Źródło: vaccineappeal.com

17 KOMENTARZE

 1. Panu Cejrowskiemu zatem proponuję, aby w takim razie wyerdalał do siebie na pustynię w Arizonie i tam leczył się przy pomocy indiańskich naparów z ziół oraz swoimi katolickimi zaklęciami skoro nie chce być szczepiony. Aaa, i niech trzyma się z daleka od cywilizowanych obszarów bo coś mi się zdaje, że rezultat jego ,,kuracji” byłby mizerny, a ja i inni chcemy być zdrowi, a nie się pozarażać wirusem od niego czy innych jemu podobnych warchołów i kowbojskich wolnościowców, którzy nie chcą szczepień. Państwo nie jest właścicielem naszych ciał, ale pojedynczy właściciele swoich ciał, którzy odmawiają szczepienia przeciwko zabijającej nas zarazie są zwyczajnie potencjalnymi ZABÓJCAMI mogącymi zarazić innych. Tak więc sp..laj panie Cejrowski ze swoim pojęciem wolności w takiej sytuacji.

  • Odpowiedz typowego głupca naszych czasów,ślepo posłusznych głupców jak ZA KOMUNY . Gdybyś zaglądał na inne portale i więcej czytał art. fachowców biologów i lekarzy uznanych na świecie , to byś takich idiotyzmów nie pisał. Cejrowski ma rację w całej rozciągłości . Jak chcesz to szczep sobie nawet wszystkie kończyny a zwłaszcza swoja głupią mózgownicę. NIE dla terroru zabójczych szczepionek , nieuku . Każdy człowiek ma prawo decydować o sobie i takie głupawe nakazy nie przejdą.

   • Możecie się nie szczepić pod jednym warunkiem. Każdy kto nie chce się szczepić, składa w swoim ośrodku zdrowia takie oświadczenie i w przypadku zachorowania na chorobę przeciwko której były szczepienia leczy się na własny koszt.
    W przypadku zarażenia osób trzecich, pokrywa również koszty leczenia tych osób, jak również pokrywa inne koszty, które są zgodne z przepisami prawa cywilnego.

    • A co to za warunki tutaj nam stawiasz? W główce już się zwoje poluzowały? Odkleiło się coś MicroHitlerku? Idąc twoim tokiem myślenia to powikłania poszczepienne też powinny być leczone na własny koszt. Dlaczego mam płacić za głupków, którzy dali się zaszczepić i odebrać sobie zdrowie.

    • To ja mam inny warunek dotyczący szczepień. Jeśli ktoś w ciągu 2-3 miesięcy zachoruje na chorobę przeciwko której się szczepił to koszty jego leczenia (x2) pokrywa państwo. Został bowiem oszukany i przez to stracił możliwość wykonywania pracy przez pewien czas. Ja taki przypadek miałem z grypą. W 2015 r. zaszczepiłem się przeciwko grypie we wrześniu, a w listopadzie ciężko zachorowałem tak, że z wielkim trudem byłem w stanie dojść do toalety. Musiałem opierać się o ścianę, żeby nie upaść, bo nogi miałem jak z waty. Wcześniej kilka lat także się szczepiłem i też chorowałem choć nie aż tak ciężko. Od 2016 r. przestałem się szczepić na grypę i przestałem na nią chorować. Tyle są warte szczepienia – przynajmniej jeśli chodzi o grypę.
     A co do oświadczenia – ja płacę składki i mam prawo do korzystania ze służby zdrowia i nie jest to warunkowane szczepieniami, więc jak ktoś dobrowolnie takie oświadczenie złoży to ok, ale nikt nie ma prawa go do tego zmuszać.

     • Skoro Ty nie mogłeś dojść do toalety.. to nie dziwie się, że emeryci z Lombardii po szczepieniu na grypę padali jak muchy..

  • To jak się zaszczepisz to będziesz odporny i tyle. W czym masz problem? Ja tam wolę zostać nieodpornym i pożyć dłużej w zdrowiu. Przy okazji chciałbym zauważyć, że na HiV nie wynaleziono szczepionki do dzisiaj. Szczepionki nie wymyślili również na SARS i MERS. A tu ci nagle super szczepionkę na koronawirusa znajdą, który znany jest nauce od lat sześćdziesiątych XX w. i do tej pory nie było z nim problemów. Ciekawe na który szczep będzie szczepionka?

  • mrowka AL
   masz ochote to się szczep i mniej oglądaj telewizji publicznej to może szybciej wyzdrowiejesz. Gdzie czlowieku masz to zaraze – zarazy kiedyś zabijaly miliony ludzie umierali na ulicach i w domach. Gdzie masz te zaraze? 200 osob bez chorob wspolistniejacych zmarlo do 19 maja br to sa FAKTY zapytaj o to „MZ” to ci odpowie chętnie nawet na pismie. I nie nazywaj ludzi NORMALNYCH potencjalnymi zabójcami tchórzu

 2. Cejrowski, niech kazdy decyduje sam jakie leki chce przyjmowac? No ja to chce tylko morfiny i vicotine w malych dawkach, najlepiej refundowanych przez pacanow ktorzy postuluja takie idee.

  Niech Polacy sami decyduja kto ma grac w orkiestrze symfonicznej i jaki utwor (oczywiscie kazdy gra utwor jaki chce w dowolnym samym czasie), a takze po ktorej stronie ulicy chca jezdzic. Ponadto wszyscy powinni miec bron i móc zalatwiac swoje sprawy bez pomocy sprzedajnych prawnikow. Parlament powinien byc takze otwarty dla wszystkich. Kazdy powinien byc szeryfem i decydowac kto jest przestepca. A i na koniec kazdy powinien poleciec w kosmos … i to jak najszybciej.

  • „Zdrowie jest zbyt cenne, aby powierzać je tylko lekarzom”. Kto to powiedział? Lekarz, prof. Julian Aleksandrowicz. Cejrowski ma rację. To jest nasze życie i my i tylko my decydujemy o tym czy bierzemy takie czy inne leki i ponosimy za to konsekwencje. Dość tego parszywego socjalizmu i dyktatury. To jest moje życie i wara od niego komukolwiek. Ja np. nigdy nie będę brał statyn, bo to są trucizny niszczące wątrobę, uszkadzające mięśnie i mogące powodować raka i demencję, a także impotencję. Nie będę bo wiem, że to co podaje tzw. medycyna konwencjonalna odnośnie cholesterolu i miażdżycy to kłamstwo. Wysoki cholesterol to skutek, a nie przyczyna miażdżycy. Kłamstwo to obnażył już dawno dr Uffe Ravnskov w swojej książce o cholesterolu. I g.. mnie obchodzi czy Tobie się to podoba czy nie i czy wierzysz w wersję oficjalną czy nie. Mam to gdzieś. Ja się nie wtrącam do Twojego życia i nie ustalam np. jak masz umeblować mieszkanie. Kto chce niech się truje tzw. lekami i ślepo wierzy receptopisarzom zwanym dla zmyłki lekarzami, a kto nie chce to nie. Jesteśmy wolnymi ludźmi.

 3. Gejc wydał kupę kasy aby uciszyc/ukryć swoje stałe/regularne wizyty w posiadłości pedofila znanego wśród milionerów

 4. Po pierwsze to was wszystkich przeciwników i zwolenników widzę, że na edukację wysłać należy. Jedni zamordyści, a drudzy ignoranci. Jaja normalnie. A żeby napisać „zabójcze szczepionki” to ja nie wiem na co trzeba być chorym, ale na to akurat szczepionek nie ma.

Comments are closed.