„Twój dystans jest lepszy niż mój”. Prezydent i premier znów pokazują, że prawo ich nie obowiązuje [FOTO]

Mateusz Morawiecki, Andrzej Duda. Źródło: Twitter/@AgataKowalskaTT
Mateusz Morawiecki, Andrzej Duda. Źródło: Twitter/@AgataKowalskaTT

Notowania rządu i prezydenta lecą na łeb, na szyję, a politycy PiS nie wyciągają żadnych wniosków. Mateusz Morawiecki i Andrzej Duda po raz kolejny pokazali, że prawo wprowadzono w stanie epidemiologicznym jest dla szaraczków, a nie dla nich.

Prezydent Andrzej Duda wspólnie z premierem Mateuszem Morawieckim złożyli wizytę terenie budowy kanału żeglugowego na Mierzei Wiślanej.

Oczywiście nie odbyło się bez sesji fotograficznej na której uwieczniono ich spotkanie. Wykonano ją jednak zupełnie bez pomyślunku.

Na zdjęciach widzimy jak prezydent i premier idą ramię w ramię lub rozmawiają twarzą w twarz. Oczywiście bez maseczek.

Tymczasem prawo, które sami przecież wprowadzają i firmują swoimi twarzami, stanowi, że bez zachowywania dystansu należy nosić maseczkę.

Może Mateusz Morawiecki stwierdził, tak jak jeszcze niedawno był tłumaczony, że to są tylko „zalecenia”?

A może jest coś w tym, co piszą Internauci. Chodzi mianowicie o parafrazę tekstu Kazika: „Twój dystans jest lepszy niż mój”. Czy prawo rzeczywiście nie jest dla polityków?

Taka postawa na pewno nie poprawi notowań obozu PiS, które mają się z sondażu na sondaż gorzej.

 

16 KOMENTARZE

 1. SG – proszę nie promować ideologów LGBT przez rozpowszechnianie ich wiadomości!
  Nie ma już normalnych źródeł informacji?

  • 100/100. Poza tym pisowców można , i należy, krytykować za poważniejsze sprawy. Łamią prawo bo jest głupie. A że przez nich uchwalone to co z tego. Można ,co najwyżej , zachować to zdjęcie do sądu, jeżeli będzie toczyć się sprawa o grzywne.

   • „Łamią prawo bo jest głupie. A że przez nich uchwalone to co z tego.”
    Dobre… Wiesz co przez Ciebie przemawia? Niejaki Sikorski nazwał to „murzyńskość”, osobiście nazywam to „azjatyckość” czyli „władzy wolno”.

 2. Po prostu rozsądni ludzie-w dupie mają idiotyczne zarządzenia, rozporządzenia czy jak to się nazywa.
  Brawo, Panowie!
  Tak trzymać!

 3. No jak śpią w jednym łóżku, to dlaczego , nie. Takiego cyrku jak w Polsce to chyba niema nigdzie indziej. Wirus tylko dla goi?

 4. Nie jest łatwo udawać cały czas frajera.Te wszystkie pitu pitu są po to aby frajerzy kupowali maseczki itp. tresura kundli (nie obrazajac psiakow)

 5. Bardzo boli mnie arogancja tzw klasy rządzacej. Szlag mnie trafia, jak widzę takie obrazki. Dwóch dupków, którzy myślą, iż są ponad prawem, zresztą ustanowionym również z naruszeniem przepisów które sami ustanowili, zdecydowanie i bezkarnie je łamie. To świadczy wyłącznie o nieuzadnianionej arogancji i bucie charakterystycznej dla plebejskiego pochodzenia.Panowie wy elitą zdecydowanie nie jesteście

Comments are closed.