Polsko-włoski sposób jak zarobić na strachu przed 5G. Stary pendrive za 1400 złotych

Foto: Twitter thallanor

Dorobili się fortuny na strachu przed 5G. BBC ujawniło jak Polka i Włoch zarabia na sprzedaży starych pendrive’ów.

Mieszkający w Wielkiej Brytanii Anna Grochowalska i Valerio Laghezza sprzedawali produkt o nazwie 5GBioShield. Urządzenie miało rzekomo chronić użytkowników przed siecią 5G.

5GBioShield kosztuje obecnie ok. 1400 złotych (283 funty), ale wcześniej był jeszcze droższy. Można było też dostać je taniej, przy zakupie większej ilości urządzeń.

Na stronie internetowej producenta 5GBioShield jest opisany jako „zapewniający ochronę domu i rodziny, dzięki poręcznemu holograficznemu nanowarstwowemu katalizatorowi, który można nosić lub umieścić w pobliżu smartfona lub innego urządzenia emitującego prąd elektryczny, promieniowanie lub pole elektromagnetyczne”.

Można też przeczytać, iż „poprzez proces oscylacji kwantowej 5GBioShield równoważy i ponownie harmonizuje niepokojące częstotliwości, wynikające z mgły elektrycznej, wywoływanej przez urządzenia, takie jak laptopy, telefony bezprzewodowe, Wi-Fi, tablety i podobne”.

Co ciekawe, urządzenia miały być rekomendowane przez członka komitetu doradczego ds. 5G z urzędu miasta w Glastonbury.

Dziennikarze BBC i brytyjska policja postanowiła sprawdzić, czym w rzeczywistości jest ów urządzenie. Okazało się, że Polka i Włoch sprzedawali… stare pendrive’y.

Żeby było zabawniej była to tania wersja o pojemności 128 MB. Do starego pendrive’a przyczepiono jedynie tworzywo sztuczne i naklejkę.

Mało tego, w toku śledztwa BBC okazało się, że ta sama para wcześniej prowadziła firmę Immortalis. Sprzedawała suplement o nazwie Klotho Formula, który miał relatywistycznie rozcieńczać czas.

Po reportażu BBC i podjęciu działań przez policję firma dalej sprzedaje swoje pendrive’y anty-5G. Jedynie lekko obniżyła cenę.

Źródło: BBC

9 KOMENTARZE

  1. Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle. Mt 10.28
    „Albowiem cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swej szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za duszę swoją?” Mt 16:26
    Pomyśl o wieczności, która nigdy się nie skończy. Masz do wyboru niebo albo piekło.
    Nie dbasz o zbawienie duszy?

  2. Stare, podobno żydowskie powiedzenie mówi – oprzyj swój biznes na ludzkiej głupocie, a wtedy nigdy nie zbankrutujesz.

Comments are closed.