Robert Biedroń OSZALAŁ! Chce żeby państwo budowało mieszkania jak za PRL

Robert Biedroń. Foto: PAP
Robert Biedroń. Foto: PAP

Budowa miliona tanich mieszkań na wynajem, 200 tys. nowych miejsc w przedszkolach, ustawa reprywatyzacyjna oraz „odejście od zatrutych miast” – to niektóre założenia „wielkiego planu równych szans” przedstawionego przez Roberta Biedronia.

Licytacja na socjalizm między PiS-em a Lewicą nabiera tempa. Jedni chcą, żeby państwo zajmowało się tworzeniem sieci sklepów, drudzy żeby państwo zaczęło budować mieszkania na wynajem. Państwowe tanie mieszkania to oksymoron, kiedy państwo się za coś bierze zawsze jest to droższe.

Szalony pomysł Biedronia

W ramach tego planu, Biedroń i Lewica chcą m.in., aby w Polsce wybudowano milion tanich mieszkań na wynajem. Biedroń twierdzi, że obecnie w Polsce brakuje około 3 mln takich mieszkań, co – jego zdaniem – oznacza, że „trzy miliony rodzin czeka na swój dach nad głową”, a „41 proc. ludzi do 35 roku życia zmuszonych jest do mieszkania z rodzicami”.

Biedroń zapowiedział też, że częścią planu Lewicy będzie ustawa reprywatyzacyjna, która – jak mówił – uporządkuje „wszystkie rzeczy, które przez 30 lat Polski niepodległej nie udało się uporządkować”.

Nie będziemy więcej świadkami tych gorszących scen z czyścicielami kamienic, z układami, które obejmują urzędy w Warszawie i innych miastach, gdzie urzędnicy i politycy są wmieszani w afery, które szkodzą mieszańcom – obiecywał Biedroń.

Kolejnym elementem planu jest utworzenie 200 tys. nowych miejsc w przedszkolach w ciągu najbliższych 4-5 lat. „Miasta przyszłości”, to czwarty element planu Biedronia – chodzi tu o mądre gospodarowanie miastem, czyli właściwie nie wiadomo o co. A do tego zarządzanie przestrzenią publiczną, transportem publicznym oraz centralne zarządzanie mieszkaniami.

Źródło: PAP/NCzas

5 KOMENTARZE

 1. ▌▌„Biedroń OSZALAŁ! Chce żeby państwo budowało mieszkania jak za PRL” == PiS oszalał — przecież Biedroń kradnie PiS-owi program: milion tanich Mieszkań+!

  Wespół w zespół odnaleźli się socjalistyczni lewacy jak w korcu w maku — już czasem wyjadają sobie z dziubków…

  .

  • …z dzióbków…

   .

   ▌▌Talon na Mieszkanie+ z puli członków Partii.

   Światowej klasy menedżerzy PiS dzięki programowi Mieszkanie+ wypuścili już na rynek tak duże ilości niezwykle tanich mieszkań+, że — zgodnie z partyjną obietnicą — trwale obniżyli koszty najmu do poziomów nienotowanych w Europie względem krajowych zarobków.

   W sumie co to dla geniuszy z PiS? Bułka z masłem i grantem na 500 milionów…

   .

  • ▌▌„Wielki plan równych szans” — główne hasło polskiego socjalisty Roberta Biedronia.

   Główne hasło niemieckich socjalistów („nazistów”) NSDAP Adolfa Hitlera W OSTATNICH WYGRANYCH WYBORACH przed 1945 rokiem, w których miał jeszcze jakąś konkurencję?

    „Walcz z nami o pokój i równe prawa!”

   Jak widać już wtedy lewactwo skutecznie atakowało przedwyborczym mydleniem oczu, a prekursorem i patronem dzisiejszych lewaków „walczących z dyskryminacją” i o „zrównoważony rozwój” (najczęściej totalitarni „liberałowie”) jest sam Adolf Hitler. Nieprzypadkiem to socjalizm zbudował obozy koncentracyjne, socjalistyczne komory gazowe i krematoria — takie są skutki lekceważenia traktowania ludzi jak bydło do socjalistycznego strzyżenia.

   .

 2. starczy pojsc do pracy zarobic pieniadze i kupic mieszkanie na kredyt i przestac siedziec na garnuszku rodzicow i zaczac byc doroslym

 3. podobają mi się pomysły p. Biedronia; widać, że chłopina (?) zna się na wszystkim; i do tego jest fachowcem przez duże F; jak ten słynny lekarz ginekolog w czasach kryzysu, co został najlepszym mechanikiem samochodowym; rozebrał, a następnie złożył i uruchomił silnik samochodowy, robiąc to wszystko przez rurę wydechową; panie Robercie dawaj pan kolejne pomysła; niech naród (który?) widzi, że ma przed sobą kosmiczną przyszłość; coś na kształt wielkiej czarnej dziury;

Comments are closed.