Kraj im się pali, a oni celebrują… miesiąc dumy „eldżibiti”

USA dumne z eldżibiti. Foto: Pixabay
USA dumne z eldżibiti. Foto: Pixabay
REKLAMA

Ameryka to już stan umysłu. W całym kraju zamieszki, rozruchy rasistowsko-lewackie, napady, rabunki, podpalenia, a oni oficjalnie celebrują „miesiąc dumy LGBTcośtam”.

Już rano ambasada USA w Warszawie poinformowała ciemny lud nad Wisłą, jak ważny miesiąc właśnie się rozpoczął.

„Czerwiec to Miesiąc Dumy LGBTQI+. podczas którego celebrujemy osiągnięcia środowiska LGBTQI+. Solidaryzujemy się ze osobami LGBTQI+ na całym świecie, których podstawowe prawa wciąż nie są przestrzegane”- napisano na oficjalnym profilu twitterowym ambasady.

REKLAMA

Niestety nie przekazali jakie to są osiągnięcia środowisk eldżibiti-cośtam mają na koncie, ale zapewne niedługo się dowiemy, że pierwszy eldżibit wynalazł koło, bo biegał za drugim w kółko…

Tymczasem w USA trwają zamieszki, w których tolerancyjni czarnoskórzy oraz skrajni lewacy, także promujący eldżibiti, wprowadzają swój kraj na nowe poziomy akceptacji dla odmienności i mniejszości podpalając i rabując co się da.

Wydawaj się, że FBI (Federalne Biuro Śledcze) powinno mieć ręce pełne roboty i łapać tych bandytów. Ale FBI też ma ważniejsze obowiązki… Tak, tak, muszą celebrować miesiąc dumy eldżibiti.

Takie czasy. Hulaj dusza, piekła nie ma. Tolerancjonizm.

REKLAMA