Minneapolis. To on zabił George’a Floyda. Stracił odznakę, a teraz odchodzi od niego żona

Derek Chauvin Źródło: Twitter

Derek Chauvin, czyli policjant, który klęcząc na szyi George’a Floyda doprowadził do jego śmierci, pożegnał się z odznaką. To jednak nie koniec jego kłopotów. Oskarżono go o morderstwo trzeciego stopnia, a jego żona zażądała rozwodu.

Kellie wniosła o rozwód w tym samym dniu, w którym jej mąż – Derek Chauvin – został oskarżony o morderstwo.

– Tego wieczoru rozmawiałem z Kellie Chauvin i jej rodziną. Jest zdruzgotana śmiercią pana George’a Floyda, przekazuje wyrazy współczucia jego rodzinie, jego bliskim i wszystkim, którzy przeżywają tę tragedię. Złożyła już wniosek o rozwiązanie małżeństwa z Derekiem Chauvinem – powiedział jej prawnik.

Zamieszki w USA

Po zabiciu czarnoskórego George’a Floyda w Minneapolis wybuchły zamieszki. Fala wandalizmu i agresji, którą lewicowe media nazywają „protestami”, szybko rozlała się po innych amerykańskich miastach.

W trakcie zamieszek m.in. śmiertelnie pobito białego sklepikarza, który bronił swojego sklepu. Poza tym spalono komisariat, zdewastowano pocztę oraz zbezczeszczono mury Katedry św. Patryka.

W pewnym momencie sytuacja była taka groźna, że Donald Trump w raz z rodziną musieli schronić się w prezydenckim bunkrze. Antifa – organizacja radykalnych lewicowców stojąca za zamieszkami – zostanie uznana za organizację terrorystyczną.

Poza tworzeniem zamieszek odbywa się również wiele protestów w postaci happeningów i pokojowych zgromadzeń. Pozostają one jednak w cieniu burd, które wszczynają lewicowcy.

Źródło: Fakt24, nczas.com

10 KOMENTARZE

  1. zrobila prosty rachunek, po co jej taki maz, jesli nie ma ubezpieczenia, zabezpieczenia po przejsciu na emeryture,a jeszcze reszta kasy pojdzie na adwokatow.

  2. A co z innym zadymiarzem, moim od niedawna ulubieńcem, szanownym panem To Łajno. Miały być protesty w sobotę a tu nic, przynajmniej nic nie zostało o nich napisane. Może nie udało mu się namówić żadnego posła z partii POpaprańców aby wsparł go w sobotę ciepłym słowem? Ale czemu nie było UBywateli RP, strajku kobył lub innych lewackich pomiotów? Widać wyraźnie-jakby to powiedział pan Michalkiewicz- że pan To Łajno traci łaski swoich mocodawców z Niemiec a szczególnie naszej Złotej Pani. Pewnie już na nim położyli lachę i uznali że jest zwykły ciamajdą. I co dalej? Ano wrogowie mojej Ojczyzny będą szukać kogo innego kto obali wreszcie ten znienawidzony PiS i pozwoli motłocho-elitom wrócić do koryta.

    • ty się lepiej spytaj co z GraPo (GRAnatowe PałkarstwO) kogo będą gazować 6 czerwca w Warszawie czy już będą mordować ludzi jak wcześniej Stachowiaka i Adama C. z Konina?

  3. Ten pies wyglada jak zdalnie sterowane, zaszczute, odmozdzone zwierze. Ten jego idiotyczny wyraz ,,twarzy,, Mysle, ze to zabojstwo to premedytacja. Maja tam takich ekspertow typu zbignie brzezinski co to mar,a tylko o wojnie i chaosie. Zaczepiali, nikt wojnu nie chcial to robia wojne domowa.

  4. Kandydat do Nagrody Darwina … jak trafi za kraty to nie przetrwa tam nawet 1 tygodnia, w szczególności kiedy większość więźniów w USA to murzyni.

Comments are closed.