Radykalni Murzyni spalili sklep czarnoskórego seniora. „Nie palcie mojego sklepu! To nie w porządku” [VIDEO]

Czarnoskóry sprzedawca prosi, by wandale oszczędzili jego sklep Źródło: Facebook/Bartosz Bocheńczak

Przejmujące nagranie pojawiło się na Facebooku. Widać na nim czarnoskórego seniora, któremu radykalni lewicowi Murzyni z Minneapolis spalili sklep.

Po śmierci George’a Floyda w Minneapolis wybuchły zamieszki. Radykalna lewica, m.in. rasistowski ruch BLM i Antifa, prowokuje burdy, rabunki i niszczenie mienia.

Najbardziej cierpią na tym przedsiębiorcy – szczególnie ci drobni. Choć bojówkarze twierdzą, że walczą o prawa czarnych, to nie oszczędzają nikogo.

Na Facebooku pojawiło się nagranie na którym stary Murzyn rozpacza, że spalono mu sklep. Senior nie daje się odciągnąć od wandali i próbuje im pokazać, że ich działania są złe.

– Nie palcie mojego sklepu! – krzyczy do chuliganów.

– Oni tego nie rozumieją – mówi do starszego mężczyzny odciągająca go kobieta.

– To nie jest w porządku! To nie w porządku co wyprawiacie! – powtarza sklepikarz. – Wyszedłem z getta tak samo jak wy. A wy podpalacie mój biznes i nazywacie to „Black Power” – mówi do wandali.

– No dobra, jesteście źli na białego faceta, a niszczycie mój biznes – zauważa. – Dlaczego niszczycie moją furgonetkę? Dlaczego kradniecie mój komputer?

Podobnych sytuacji w całych Stanach jest o wiele więcej. Często nawet gdy niszczone są sklepy białych w biedniejszych dzielnicach, to ucierpią na tym najbardziej biedni Murzyni, którzy przecież kupują w nich żywność.

18 KOMENTARZE

 1. Właśnie oglądałem Carlsona i pokazali że pojawiają się już napisy „Biznes posiadany przez czarnego właściciela”
  Kolejna ciekawa wiadomość – szef policji w Mineapolis w wywiadzie powiedział że usuneli policję z ulic z powodu zagrożenia dla oficerów.
  To jest zorganizowana akcja, a to jest dopiero początek.

  • Murzyn jest murzynem i nie ma żadnej potrzeby unikania tego słowa. Nie ma z kolei żadnych afroamerykanów tak jak nie ma euroamerykanów, azjoamerykanów, australoamerykanów czy antarktydoamerykanów. „Zygmunt” zaś najwyraźniej ma nasrane w głowie. Bo też w jaki sposób określenie „afroamerykanin” jest mniej rasistowskie niż określenie „murzyn”? Obydwa oznaczają to samo z tym że pierwsze jest zupełnie niepotrzebnym nowotworem językowym. A tak w ogóle to co to ma znaczyć, że w Europie nikt czegoś tam nie robi? My w owczym pędzie mamy zawsze mieć obowiązek przyłączać się do głupoty w znacznej części Europy uprawianej, czy jak?

   • A ty jestes MURZYNEM Europy i jedzesz na roboty do Angli, Francji, Niemiec bo zaden z twojch rodakow nie ma na tyle inteligencji by zalozyc
    przedsiebiorstwo w innym kraju. Ty tak jak ci murzyni szukasz
    pracy u innych. Wymien JEDNO polski przedsiebiorstwo co zatrudnia
    i daje prace w innych krajach????????
    Dziwne ze ten co pisze artykul nie jest w stanie zrozumiec swojej wspolnoty z murzynami.

    • Zygmuncie, głąbie jeden. Co właściwie z tego co tu napisałeś wiąże się z tym co oryginalnie napisałeś i z moją na tamte bzdury odpowiedzią? Czy przejście na nowe tematy, których nawet nie mam zamiaru zaszczycić swą odpowiedzią oznacza, że przyznajesz iż się wygłupiłeś?

     • Murzyn uzywano w Europie w 50-60 latach, teraz tylko
      w kraju Putina i jak zwykle zacofana Polska.
      Nawet ci co tu pisza wykazuja niecodzienna isolacje
      nawet jeden nie czyta zachodnich pism.
      ” oj co ty sie wgluiasz, kupiles matyre na bazarku”
      odisolowana grupa gejów!!!

     • Co za banialuki. Przecież cała prasa w Polsce jest zachodnia, bo nie ma polskich pism, a tylko gadzinówki, głównie niemieckie pisma dla Polaków. Nie tylko zresztą niemieckie bo i inny kapitał zachodni występuje na rynku prasowym.
      Ale rzeczywiście widać że Zygmunt czytuje prasę gadzinową i łyka cokolwiek tam napiszą jak gąsior kluski. Jak każdy mięczak bez kręgosłupa pogardza tym co nasze, bo obce jest rzekomo lepsze. A dlaczego lepsze? Bo obce.

 2. To nie jest z 2020, to nie jest film z aktualniej sytuacji, to jest film z Los Angeles za zamieszek po akcji z Rodney’em Kingiem z 1991 roku!!!!

 3. Słyszałem wypowiedź pewnego zagorzałego lewaka że kradzież to nie kradzież że oni tylko pożyczyli sprzęt który wynoszą ze oddadzą jak ich okropny byt się poprawi że to biedni uciskani ludzie

 4. Akurat lewackie bojowki i „pozarzadowe organizacje” o przepieknych nazwach sa sponsorowane glownie przez Sorosa i jego pobratymcow. W Polsce dodatkowo tucza je wladze samorzadowe. Tylko zmiana prawa: zakaz finansowania czegokolwiek niezwiazanego z dzialaniem miasta; delegalizacja kazdego agresywnego NGO; moga cos zmienic.

 5. Dla kogo jest wlasciwie to pismo?
  niedorzwinieci co odsiaduja kary, i poruszaja sie tylko w slumpach.
  Powiedz na ulicy w Londynie ze idzie „murzyn” to jestes down syndrome,
  tu zaden nie widzi cos w tym dziwnego??? To znaczy ze Polska to jak Brazylja,
  gigantycznye zamkniente gheto! to wynika z tych wpisow.

Comments are closed.