Rafał Trzaskowski na czele, Krzysztof Bosak drugi. Stawkę zamyka Andrzej Duda

Duda Trzaskowski/kandydaci na prezydenta/sondaż
Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. / foto: PAP

Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach Prezydenckich, jest liderem jeżeli chodzi o przyrost nowych fanów na Facebooku wśród wszystkich ubiegających się o urząd Prezydenta. Na drugim biegunie znajduje się Andrzej Duda.

W sondażach prowadzi Andrzej Duda, a drugie miejsce zajmuje Rafał Trzaskowski. Za plecami liderującej dwójki trwa wyścig o miejsce na podium między Szymonem Hołownią, Krzysztofem Bosakiem i Władysławem Kosiniak-Kamyszem.

Trzaskowski liderem, Bosak drugi

Inaczej wygląda sytuacja w sieci. Tu na fali „świeżości” największym zainteresowaniem cieszy się Rafał Trzaskowski, który zastąpił Małgorzatę Kidawe-Błońską. W ciągu ostatnich siedmiu dni na jego fanpage’u pojawiło się ponad 24 tysiące nowych fanów.

Na drugim miejscu znajduje się Krzysztof Bosak, jednak z już znacznie mniejszą liczbą nowych fanów – prawie 4,5 tysiąca obserwujących. Podium zamyka Szymon Hołownia ze wzrostem nowych fanów bliskim 3 tysięcy.

Robertowi Biedroniowi oraz Władysławowi Kosiniak-Kamyszowi udało się pozyskać nieco powyżej tysiąca nowych fanów w sieci. Stawkę zamyka Andrzej Duda, który jako jedyny ma ujemny bilans i w ostatnim czasie stracił kilkaset polubień.

39 KOMENTARZE

 1. Skończcie z tą propagandą na podstawie pejsbuka, bo to żałosne jest. Kto wierzy pejsbukowi? Wy? To równie żałosne jak „wśród internautów J.Korwin-Mikke wygrał”… Nie rozumiem czemu ma służyć to samookłamywanie się? Podbudowie waszych nastrojów? Okłamywaniu czytelników? Reklamowaniu pejsbuka? :-)))))))))))))))

 2. Piotr Szczepanik śpiewał piosenkę o pustych kopertach, marszałek senatu Grodzki, przed planowaną w pierwszym konstytucyjnym terminem wyborów, wyznaczonym przez Marszałek Witek na 10 maja a w związku z ogólnoświatową epidemią COVID 19 w tym w Polsce, Sejm uchwalił ustawę o głosowaniu korespondencyjnym w trosce o głosujących obywateli mówił o morderczych kopertach.

  No i się zaczęło, marszałek Kopertnik expressis verbis, specjalista od kopert, powiedział , że koperty które miały trafić do uprawnionych do głosowania, są tak de facto morderczymi kopertami, a pracownicy poczty są de facto posłańcami śmierci.

  Prezydenci dużych miast z reguły członkowie lub sympatycy PO, stanęli okoniem i zapowiedzieli, że nie dostarczą poczcie spisu wyborców, senat z Kopertnikiem na czele przetrzymywał ustawę 30 dni, mówiąc, że ją bada i kontroluje by po 30 dniu, bez poprawek odrzucić.

  O co była ta gra? Ano prawdziwa prezydent MKB okazała się katastrofą, dramatem, porażką i co tam jeszcze, a gdy notowania prawdziwej prezydent oscylowały około 2% Budka and consortes musieli coś zrobić by podmienić prawdziwą prezydent na innego kandydata, którym okazał się nieudacznik z W-wy, Trzaskowski.

  I tu nagle bach!!! Okazuje się, że po dwóch tygodniach po 10 maja, koperty nie są już śmiertelne, a wizyta w lokalu wyborczym nie jest już zagrożeniem życia i zdrowia dla wyborcy.

  Co więcej nowy kandydat PO Rafał Trzaskowski musi zebrać co najmniej 100 tys. podpisów pod swoją kandydaturą. Okazuje się że długopisy i zbieranie podpisów przy stolikach w różnych miejscach mają być antidotum na mordercze koperty.

 3. Korwin też zawsze wygrywał w Internecie. Przypomnę tylko 20 tys. głosów oddanych w Internecie na Kononowicza (nic nie będzie). To elektorat ludzi starszych wybiera prezydenta, a on wybierze Dudę. Wynik w drugiej turze z szambolejem? 6:4 dla Dudy.

 4. Agent Moskwy i Berlina! Ten kandydat na kandydata jest politycznym lewactwem i bezczelną agenturą i Rosji i Niemiec. Dowody jego wrednej antypolskiej misji opublikował on sam osobiście. Usłyszałem o tym przypadkiem w kilkusekundowej migawce w czwartkowym programie Michała Rachonia „Jedziemy”. Dziennikarskie osły we wszystkich programach, telewizjach oraz internetowych portalach przegapiły tę informację, albo co gorsza bezrozumnie ją zignorowały.

  Po prostu mandryle w polityce informacyjnej. Tak dalece znikła ta informacja, że nigdzie, nawet w Google jej nie widać. Ale znalazłem na tak zwanym portalu samorządowym. Musiałem tę informację zweryfikować, sprawdzić czy Michał Rachoń na fejka się nie nadział. Ale jest.

  Jest to program likwidacji trzech inwestycji:
  ● likwidacji przekopu Mierzei Wiślanej, zgodnie z politycznym celem Rosji
  ● likwidacji budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, zgodnie z niemieckim interesem politycznym.
  ●plan likwidacji inwestycji w utrwalenie Pamięci Narodowej przez Polską Fundację Narodową zgodnie z antynarodowym i internacjonalistycznym zamiarem marksistowskich, czerwieńszych od malin komunistów.

  To jest mniej więcej tak, jak gdyby ktoś w czasach II Rzeczypospolitej proponował zlikwidowanie planów Eligiusza Kwiatkowskiego i zgłosił plan likwidacji budowy miasta i portu w Gdyni, budowy Centralnego Okręgu Przemysłowego oraz walczył po sowieckiej stronie razem z Polrewkomem(link is external), w wojnie 1920 roku. Wtedy i dzisiaj byłoby to świadectwo zdrady narodowej.

  A on, jak naiwne cielę zgłasza taki projekt. Tylko tym jednym pomysłem powinien być całkowicie skompromitowany. Do końca. To, że dziennikarze opozycyjnego magla z Agory siedzą cicho, to rozumiem, milczenie owiec na prawicy, do znaczy że tam pracują mandryle i pawiany.

 5. Słuchajcie pacany, jak chce się wygrać – to wystawia się zawodnika wagi ciężkiej, a nie kogucika ! Tyle waszego, co sobie tutaj popiszecie, „pomądrujecie się”. A JKM jest niereformowalny i zwodzi was gówniarzy, trwoni wasz zapał. Konfederacja to plankton polityczny i tyle.

 6. ależ zawodnika wagi ciężkiej wystawia się gdy publicznością są prawdziwi mężczyźni natomiast gdy publika to niewiasty wystawia się kogoś kto w sytuacji ekstremalnej umie się rozpłakać lub namalować obrazek na chodniku

  • eizel -no i tak rozumując to przeje*dziecie się z tym kogucikiem. Ostatnie miejsce ma zapewnione. Ale co dyskutować z gówniażerią ? Wygra na fujarce „wlazł kotek na płotek…”

 7. Co za zidiociałe sondaże !!!!!!!!!!!! Lepiej te pieniądze z tych głupich badań wydajcie na służbę zdrowia i premie dla tak zapracowanych nauczycieli !!!!

 8. LisT, – żartem dnia to jesteś ty. Bosak to człowiek pełen wiedzy fachowej, dla każdego będzie przeciwnikiem na poziomie, a wręcz niema sobie równego. Brawo panie Bosak !!! wytrwałości.

 9. A może dzieciaczki (niedorozwoje z mikrocefalią) założymy się, że kogucik Krzysiu herbu Korwin (ślepowron-kruk) nie przekroczy 7% !? No tchórze, zasrańce – deklarujcie się i piszcie procent !

 10. cwel trzaskowski nie moze wygrac, rownie dobrze wyslijcie petycje do georga sorosa (niech umrze ten przeklety zyd jak najszybciej) zeby byl prezydentem bo to to samo!

  • Rabiej to gość który pracował dla mafiozów za czasów MASY. Poniewierali nim jak psem to teraz chce się odkuć dlatego tak prze do władzy. Ale jak się raz dało dupci to ciężko z tego zrezygnować. Najwidoczniej także mu się to spodobało stąd ten Biedroń w tandemie …

 11. Ty kierownik piaskownicy jesteś z deka szurnięty, chociaż dużą wiedzą i poetyckim zacięciem. Nie wiedziałem, że tam w „woroszyłowce” tak was szkolili. Chapeau bas!

 12. Przecież fakebook to przeżytek. Liczy się teraz tylko efektywniejszy twitter a na fakebooku siedzi tylko dzieciarnia bez prawa do głosowania …

  zróbcie sondaż z twittera !

 13. Oceńcie wypowiedzi i propozycje programowe kandydatów. Bosak mówi logicznie i mądrze. Jego wypowiedzi są pośród innych kandydatów jedynymi na poziomie. Oceniając tych , którzy notowani są wyżej od Bosaka , to każdy z nich nie jeden już raz nie dotrzymał obietnic wyborcom, mimo to dalej brnie w swoich ” obiecankach cacankach a głupiemu…..” . Jestem na emeryturze i zagłosuję na Bosaka, i dodam jeszcze – mieszkam w dziurze zabitej dechami.

  • Pierdu-pierdu małolacie. Na Bosaka zagłosują internetowe chłystki, hultaje z nadmiarem wolnego czasu…tacy jak ty jancio-palancio.

   • Nie potrafisz nic tylko obrażać. Mam 65 lat i mieszkam na wsi ale dla ciebie ludzie w moim wieku i z mojego środowiska to kołki . Gratuluję inteligencji.

 14. Na walkę z lewakami przyjdzie czas. Teraz najważniejsze żeby w drugiej turze pogonić socjalistów z PiS rozdających nasze pieniądze na 500 plus, 300 plus, bon turystyczny 1000 plus, 13 i 14 emeryturę itd. W kasie państwa w tym roku zabraknie 100 mld zł, bo będą niższe wpływy z VAT, a adrian rozdaje 2 mld na propagandę i kopie mierzeję, żeby przeładować w Elblągu to, co można przeładować w Gdańsku i przewieźć do Elbląga S7 albo pociągiem. I rak, poprę Trzaskowskiego, na złość pacynce kaczora.

  • Zadłużają Polskie , nie będzie tego czym spłacić , więc będą wierzyciele zabierać ziemię. Za drukowane puste papierki będziemy oddawać nasz kraj. Boże chroń nas.

Comments are closed.