Tak będzie w akapie. Ochroniarz rozbraja małolata z Antify uzbrojonego w karabin [VIDEO]

Ochroniarz ekipy telewizyjne rozbraja antifiarza z karabinem Źródło: Twitter/mPodczarski

Zabicie czarnoskórego George’a Floyda przez policjanta wywołało zamieszki w Minneapolis i okolicach. Radykalni lewicowcy prowokują starcia z policją, wszczynają burdy i niszczą mienie. W tych ekstremalnych warunkach okazuje się, że rację mieli klasycy idei wolnościowych.

„Jak będzie w akapie?” – swego czasu było to najpopularniejsze pytanie wolnościowej strony Internetu. Akap – inaczej anarchokapitalizm – to stan po upadku państwa. Zależności pomiędzy jednostkami opierają się w nim na ich indywidualnej suwerenności i wolnym rynku.

Obecna sytuacja w wielu amerykańskich miastach doprowadziła już do stanu anarchii. Jak się okazuje, powoli w tym chaosie pojawiają się przykłady na działanie mechanizmów, o których pisał m.in Robert Nozick, czy John Locke.

Tam gdzie nie ma policji pojawiają się prywatne inicjatywy obywateli. Ochronę daje również opłacana ochrona.

Świetny przykład na skuteczność prywatnej ochrony można zobaczyć na nagraniu, które stało się hitem Twittera. Widać na nim jak prywatny ochroniarz ekipy telewizyjnej rozbraja małolata z Antify uzbrojonego w karabin. Mężczyzna zadziałał szybciej i sprawniej, niż mogliby to zrobić ograniczeni procedurami policjanci.

6 KOMENTARZE

 1. UWAGA ZAMIESZKI W USA SĄ FINGOWANE PRZEZ LEWAKÓW !
  PRAWDOPODOBNIE ŚMIERĆ MURZYNA TEŻ JEST LIPNA, BO POLICJANT I TEN MURZYN PRACOWALI RAZEM PRZY OCHRONIE TEGO SAMEGO KLUBU OD KILKU LAT I SIĘ DOBRZE ZNALI. MURZYN BYŁ OCHRONIARZEM W ŚRODKU A POLICJANT BIEGAŁ NA ZEWNĄTRZ.
  WYBRALI TEGO POLICJANTA, BO POSIADAŁ ON NA SWOIM KONCIE 2 NAGANY I7 ZAŻALEŃ BO ZBYT CZĘSTO UŻYWAŁ GAZU PIEPRZOWEGO.
  youtube.com/watch?v=SdtZmJeAA1g

  COVID 19 W BRAZYLII TO TAKA SAMA LIPA JAK WSZĘDZIE. LEWACY WALCZĄ O WŁADZĘ Z OBECNYM PREZYDENTEM BRAZYLII. GROBY POKAZYWANE SĄ OCZYWIŚCIE PUSTE A TYLKO PRZYGOTOWANE JAK COŚ. W SZPITALACH SĄ WSZYSTKIE PUSTE ŁÓŻKA Z RESPIRATORAMI. WSZYSTKIE ŚMIERCI SĄ TRAKTOWANE PRZEZ PERSONEL JAKO COVID 19, NIE POZWALA SIĘ ROBIĆ SEKCJI ZWŁOK ZMARŁYCH.

  WIĘKSZOŚĆ ZDJĘĆ W NECIE POSZARPANYCH PŁUC LUDZI PO COVIDZIE, KTÓRZY BYLI POD RESPIRATOREM TO NIE JEST ŻADNA LIPA, ALE PRZYCZYNY TYCH OBRAŻEŃ WYNIKAJĄ TYLKO Z WINY PERSONELU, KTÓRA TYCH LUDZI DOBIJA/ZABIJA KŁADĄC ICH POD RESPIRATORY, GDZIE ZBYT DUŻE CIŚNIENIE POWIETRZA SZYBKO USZKADZA IM PŁUCA ZAMIAST JE TYLKO DELIKATNIE WENTYLOWAĆ.

 2. Potwierdzam z USA, że to jest aktorska lipa z tym mordem murzyna
  Znalezione w internecie wiadomości:
  Tatuaż Georga, nazywa się „Ordo ab chao” jest to masoński symbol i oznacza „porządek z chaosu” czyli chodzi o wprowadzenie NWO-new world order po polsku „nowy porządek świata” ➖Dodatkowo okazuje się, że „policjant” również grał w filmach dla dorosłych, ale tematyka homoseksualna. Więc policjant, pracownik klubu i „aktor”. Dwóch aktorów? ➖na samochodzie zamiast rejestracji jest napisane POLICE, zazwyczaj policja ma jakieś numery. Być może w Minneapolis jest inaczej? ➖dlaczego inni funkcjonariusze go aresztują na początku, a potem zabierają jeszcze inni? Dlaczego też zabierają go na drugą stronę, skoro wóz policyjny jest obok jego samochodu? ➖policjanci mają inne odznaki. Azjat i ten który klęczy ➖byłą żoną policjanta jest modelka Kelli, jednocześnie siostra Azjaty ➖lekarz, który robił autopsję Jeffrey Epsteina, robi rzekomo autopsję też Georga
  Yt zablokowało już film, bo się boi prawdy o całej sprawie z lipnym zgonem murzyna
  https://www.youtube.com/watch?v=vo5nhETbvDo

 3. potwierdzam
  murzyn był ochroniarzem w tym samym klubie przed którym stał policjant, znali się i pracowali od paru lat. Policjant miał liczne zażalenia i 2 nagany na swoim koncie za nadużywanie gazu pieprzowego, więc go „dlatego wybrali do roli mordującego” … Lokal przy okazji zajść spalono, pewno aby zatrzeć ślady ich znajmości.

Comments are closed.