Żona Krzysztofa Bosaka wprost. „Nie zamierzam się zaszczepiać na koronawirusa”

Krzysztof oraz Karina Bosak. / foto: Facebook: Krzysztof Bosak

Żona Krzysztofa Bosaka Karina, być może przyszła Pierwsza Dama, udzieliła obszernego wywiadu portalowi kobieta.wp.pl. W nim mówi m.in. o swoim podejściu do aborcji, ale także do kwestii szczepień.

Krzysztof i Karina Bosak wzięli ślub na początku lutego. Ceremonia i impreza, już w czasie rozpoczętej kampanii wyborczej, były owiane tajemnicą. Żona kandydata na Prezydenta obecnie jednak aktywnie angażuje się w jego kampanię.

Karina Bosak o szczepieniach

Teraz Karina Bosak mówi między innymi o swoim podejściu do kwestii szczepień. Jak twierdzi nie neguje ich istotnej roli, ale najważniejsze są względy bezpieczeństwa. Na koronawirusa zaszczepić się nie da.

Nie czekam i nie zamierzam się zaszczepiać na koronawirusa. Nie mam do tego przekonania – mówi. I dodaje: Jeśli chodzi ogólnie o temat szczepień, to obecnie jest to bardziej skomplikowana kwestia. Z punktu widzenia zdrowia społecznego szczepienia są potrzebne, ważne jednak, by nie było wątpliwości co do ich bezpieczeństwa.

Karina Bosak o wolności religijnej

Karina Bosak opowiedziała także krótko o swojej pracy w Centrum Wolności Religijnej Ordo Iuris. – Między innymi sporządzałam doroczny raport o przestępstwach z nienawiści względem chrześcijan w Polsce, który składaliśmy do OBWE – mówi.

Najgorsze są dla mnie przemoc fizyczna i zabójstwa. W zeszłym roku miało miejsce sześć przypadków fizycznej napaści na kapłana w trakcie posługi lub na ulicy, w tym atak nożem czy pobicie – dodaje.

Innym zjawiskiem, które się nasiliło w 2019 r., to znieważenia symboli religijnych poprzez rozpowszechnianie bluźnierczych grafik. Głównymi sprawcami aktów znieważania są aktywiści środowisk ideologii LGBT, którzy się z tą intencją w ogóle nie kryją – podkreśla Bosak.

Karina Bosak o aborcji

W rozmowie z żoną Krzysztofa Bosaka nie mogło zabraknąć tematu aborcji. – Radykalne środowiska lewicowe i feministyczne postulując rozpowszechnianie prawa do aborcji pod kłamliwymi, zafałszowanymi hasłami o opresji kobiet, bardzo manipulują społeczeństwem, szczególnie kobietami – odpowiada Karina.

Wmawiają kobietom, że są prawdziwie wolne i szczęśliwe, gdy pozwalają się wykorzystywać mężczyznom bez ograniczeń, a gdy zajdą w ciążę, to powinny mieć prawo, by się poczętego dziecka po prostu pozbyć i zabić je przez aborcję. A wiemy, że natura kobiet taka nie jest – tłumaczy.

Dziennikarka postępowego medium zdaje się jednak sprawy nie rozumieć, więc prosi o rozwinięcie. – Kobieta potrzebuje czuć się kochana i bezpieczna. A nie obawiać się, że jak tylko zajdzie w nieplanowaną ciążę, to zostanie porzucona. Po drugie, macierzyństwo jest głęboko zakorzenione w naturze kobiet – rozwija zatem swą myśl Bosak.

9 KOMENTARZE

 1. Z odmową szczepień to moje Gratulacje Szanowna Pani! Małżonek może uczyć się od Pani odwagi. Przypomnę góralskie powiedzonko: z prundem każde gówno płynie, a pod prund ino ślachetno ryba. Co do mordowania dzieci trochę Pani stchórzyła. Pozdrawiam!

 2. Organizacja ONZ, mająca być centrum Rządu Światowego obecnie ujawnia otwarcie swoje cele dosłownie pisząc o stworzeniu „Nowego Porządku Świata.” Na swojej stronie UnNWO.org podali, iż „Projekt Narodów Zjednoczonych dotyczący Nowego Porządku Świata jest globalną wysokiego szczebla inicjatywą ufundowaną w 2008 r. mającą na celu promowanie nowego paradygmatu gospodarczego, nowego porządku politycznego, a szerzej – nowego porządku światowego dla ludzkości, który do 2030 r. zrealizuje globalne cele ONZ dotyczące zrównoważonego rozwoju oraz szczęścia, dobrobytu i wolności dla wszelkiego życia na Ziemi do 2050 r.”

 3. Zobaczcie co szykują w USA – jeśli tego nie zatrzymamy to u nas będzie to samo.
  W USA departament obrony zamówił już 500 milionów szczepionek w ampułko-strzykawkach BFS z opcją identyfikacji RFID/NFC (numer seryjny przekazany przed injekcją do centralnej bazy). Trump zatrudnił „szczepionkowego czara” – byłego szefa korporacji produkującej szczepionki – GlaxoSmithKline.
  Trump: „…na koniec roku będziemy mieć szczepionkę…przyśpieszyć testy, postępować z rekordową, rekorową, rekorową prędkością…Nasza armia jest teraz mobilizowana i pod koniec roku będziemy w stanie bardzo, bardzo szybko przekazać ją wielu ludziom”.
  Odpowiednik ministra Szumowskiego – Dr Anthony Fauci – przyznał komisji senackiej USA, że nie ma gwarancji, że szczepionka „rzeczywiście będzie skuteczna”.
  Ponieważ istnieje już wiele szczepów COVID-19, jedna szczepionka może nie być w stanie pokryć ich wszystkich. Mogłoby to stworzyć potrzebę „wielu szczepionek” przyznał dyrektor NIH Francis Collins.
  Mówi się o konieczności przedłużenia „pozostawania w domach” przez kolejne 3 miesiące – aż będzie szczepionka.
  Wasalski reżim PiS zagwarantuje, że u nas będzie to samo. Zamkną wszystkich w domach, policja z wojskiem zajmie się „dystrybucją”.
  Czy dacie się zaszczepić toksycznymi szczepionkami modyfikującymi wasze DNA i powodującymi do końca życia autoimmunologiczną autoagresję?
  Od wielu lat koncerny farmaceutyczne nie potrafiły wyprodukować bezpiecznej i skutecznej szczepionki na SARS1, MERS, HIV, grypę…bo to jest nie możliwe dla żadnego wirusa RNA. Szczepionka na CoV19 jest absurdem i nie daje żadnej pewności, że ochroni – Dr. S. Montanari.
  Wg. badań PENTAGONU szczepienia na grypę zwiększa ryzyko infekcji koronowirusem. We wrześniu 2019 Włochy wprowadziły nowy typ super szczepionki VIQCC – Dr Murray
  Szczepionka na SARS1 okazała się totalną klapą – ponowne zarażenie zwierząt wirusem powodowało śmierć!!!
  Są udowodniane przypadki powodowania bezpłodności przez szczepionki. Producenci szczepionek „w pośpiechu” pomijają testy na zwierzętach.
  W UK „testują” na ludziach nową generację szczepionek. Testują na zdrowych w wieku 25-55 lat bez chorób przewlekłych!
  Ta nowoczesna szczepionka będzie działać inaczej niż stare szczepionki – nowa generacja szczepionek spowoduje silną reakcję immunologiczną przez modyfikację kodu genetycznegp człowieka i to będzie działać do końca życia!!!. Organizm będzie produkował przeciwciała pomimo, że nie jesteś chory!! – efektem będą choroby autoimmunologiczne (autoagresja) i układ obronny będzie atakował nasze komórki (mające ten zmodyfikowany kod genetyczny)!!
  Badanie tej szczepionki będzie krótkie (tylko 6 miesięcy) bez badań długoterminowych i bez badania wpływu tej modyfikacji genetycznej na potomstwo! Szczury żywione GMO tracą w 3 pokoleniu zdolności rozrodcze!
  Rząd PiS już jest przygotowany do przymusowych szczepień i zamierzają zacząć od tzw. grup ryzyka – pracowników służby zdrowia i schorowanych – czyli grupy, które były wykluczone z testów!!
  Rząd PiS już przekazał instrukcje dla służb mundurowych (min. policji) do przymusowych szczepień. Zostaniesz skuty i zaszczepiony jak więzień w Auschwitz. PiS przyjął również ustawę zezwalającą na działania obcych sił zbrojnych na terenie RP.
  Naukowcy z Uniwersytetu Manchester, Salford Royal i Res Consortium wykazali, że znaczna część osób w Wielkiej Brytanii – ponad 25% – prawdopodobnie została już zarażona wirusem COVID-19. Doszli do wniosku, że szczepionka Gatesa NIE jest konieczna. Stwierdzili, że faktem krytycznym były NATURALNE KONSEKWENCJE KUMULACYJNEGO ZAKAŻENIA WSPÓLNOTY.
  Szczepionka nawet jeśli by była bezpieczna i skuteczna to chroni tylko zaszczepionego. Niezaszczepiony nie może zarazić zaszczepionego! Domagajcie się doustnych szczepionek, bo tylko takie szczepionki mogą być bezpieczne (działają w zgodzie z układem odpornościowym) – Dr. Bruce Lipton.
  Ta cała szarada z CoV19 wraz z wdrażanym 5G to jest atak tyranów na wasze prawa i życie. Celem jest depopulacja i totalna kontrola przy pomocy technologii i sztucznej inteligecji. Macie kilka miesięcy, aby to zrozumieć i to zatrzymać. Póki możecie uświadamiajcie innych, organizujcie się, protestujcie, domagajcie się rozliczenia Szumowskiego, wysyłajcie maile do posłów!
  Wybór prezydenta będzie miał kluczowe znaczenie – potrzeba osoby odważnej, niezależnej i szanującej wolność jednostki.
  Posłuchaj „Według mnie nikt nie umarł na koronawirusa! Szczepionka na Covid-19 to absurd!S. Montanari wRealu24”

 4. Obawiam się, że jeśli rządowi gangsterzy będą chcieli ubić interes nie obejdzie się bez przymusu szczepień, a wtedy Pani zdanie nie będzie miało znaczenia.

 5. Jak umrze jej mamusia albo babcia na koronawirusa – to ją rodzina zaje*ie. I skończy się cwaniactwo i muchy w nosie. Tak pouczał nas nasz nauczyciel pan Jarun.

  • Jarun, zahukany, zakompleksiony, gówniarz, nic nie znaczący człowieczek, tchórzliwy do szpiku kości. Tak mu ta strona się nie podoba, a ciągle wraca i pluje jadem. Dlaczego, ano dlatego, że w realnym świecie jest nikim, a za kompem bezpiecznie może dokopać, obrazić, znieważyć, czuje się dowartościowany, ważny.
   Dotrzymaj wreszcie swojej obietnicy i odejdź na zawsze pokrako moralna, a nie zmieniaj nicka.

Comments are closed.