Antifa szkoliła swoich bojówkarzy w Syrii. „Grupa doświadczonych weteranów”

Zdj. ilustr. Faszyści z Antify Fot. flickr/antifa
Zdj. ilustr. Faszyści z Antify Fot. flickr

Donald Trump zapowiedział wpisanie Antify na listę organizacji terrorystycznych. Tego samego domagał się podczas wczorajszej konferencji prasowej Krzysztof Bosak. Z tej okazji warto przypomnieć, że lewackie bojówki szkolą się w Syrii od 2014 roku.

W USA rozlała się fala „protestów” po zabiciu czarnoskórego George’a Floyda w Minneapolis. Za zamieszkami stoją m.in. działacze Antify. W rezultacie Donald Trump postanowił wpisać tę grupę na listę organizacji terrorystycznych. Waszyngton zlecił także federalnym służbom w wielu miastach odnalezienie członków Antify.

„Przemoc inicjowana i przeprowadzana przez Antifę i inne podobne grupy w związku z zamieszkami jest terroryzmem wewnętrznym i będzie odpowiednio traktowana” – oświadczył Prokurator Generalny William Barr.

„Przez lata istniały obawy, że niektórzy członkowie Antify przystąpili do YPG, powiązanej z PKK w Syrii, gdzie przeszli szkolenie zbrojne pod okiem administracji Obamy” – donosi portal trtworld.com.

Od 2014 roku setki cudzoziemców udały się do północnej Syrii, aby dołączyć do marksistowsko-leninowskiej YPG. Grupa szukała rekrutów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zachodnie media przedstawiały YPG jako amerykańskich sojuszników w walce z ISIS.

PKK odpowiada za przeszło 40 tys. zgonów. Członkowie grupy atakowali żołnierzy, bombardowali centra handlowe, dokonywali zamachów na polityków, a także mówiących po kurdyjsku mieszkańców wsi, którzy nie podzielali ich radykalnych poglądów.

Lewicowi bojówkarze z zachodu, którzy dołączali do YPG, to głównie anarchiści, feministki i ekoterroryści. Byli wśród nich byli żołnierze piechoty morskiej czy narkomani. Za czasów administracji Obamy wielu z nich bez przeszkód podróżowało z USA do Syrii. Po powrocie zazwyczaj nie byli sprawdzani.

Na grupę syryjskich weteranów Antify zwracał uwagę już w zeszłym roku były oficer CIA.

Czego chce Antifa z grupą doświadczonych weteranów walki? Dlaczego potrzebuje tego, aby uzupełnić swój ruch? To bardzo interesujące pytanie, na czym dokładnie to polegało – mówił Brad Johnson.

Źródła: trtworld.com/nczas.com/Twitter

18 KOMENTARZE

 1. Ale jaja ogłupieni „demokraci” z USA teraz zgłupieli do końca.
  Dotychczas to reżimy atakowały „pokojowych demonstrantów” albo co najwyżej jak w Syrii „umiarkowanych opozycjonistów”..
  aż tu nagle w samym centrum „demokracji” światowej pojawili się pokojowi demonstranci tacy sami, identyczni jak innych „reżimowych” krajach potępianych przez USA.
  Teraz te same „mendia” zmieniły retorykę o 180 stopni..
  Ogłupieni patrioci Amerykańscy teraz nie wiedzą co gadać .. wszystko jest dokładnie przeciwne do tego w co wierzyli..co im wpajano.
  Ameryka już dawno straciła twarz ale dzisiaj traci twarz nawet przed ogłupionymi przez amerykańską propagandę pożytecznymi idiotami.
  Ciekawe jak czują się teraz i co myślą proamerykańscy ekstremiści np w Polsce tacy jak Błaszczak, Macierewicz, czy choćby Kaczyński.
  Okazuje się że to Ameryka kłamie a Ruskie od lat mówią o tej Ameryce (zachodzie) po prostu prawdę.
  Świat się wali przygłupom zdegenerowanym przez „Wolną Europę i głos Ameryki na głowę.
  Całe życie przeżyli w charakterze pożytecznych idiotów na służbie globalnego bandyty.
  Kim są zatem ? skoro współtworzyli ( Polskiej kolonii), wspierali ten globalny bandytyzm przez całe lata ?
  Czy są winni jako wspólnicy ? Czy powinni być osądzeni prze Naród ?
  Łyso być pożyteczny idiotą ale zbrodnią jest być świadomym wspólnikiem globalnych zbrodniarzy…”Błaszczaki” mają przechlapane i teraz i historycznie… tak jak banderowcy i inni kolaboranci Hitlera.
  Globalny bandyta realizował program zbliżone to programu Hitlera..
  jedynie inaczej maskowany propagandowo..
  Hitler działał otwarcia globalny bandyta działał w otoczce kłamstw i dezinformacji.

 2. To wlasciwie nie ma wielkiego znaczenia czy w Minneapolis byla prowokacja czy prawdziwe zdarzenie. Wszystkie wielkie konflikty i wojny rozpoczynały sie prowokacja. To nie tylko radiostacja gliwicka, w ktorej podobno przebrani w polskie mundury Niemcy rozpoczeli II wojne swiatowa. Sami Polacy w to nie wierza bo wierza, ze wojne zaczeli Sowieci. Prowokacja bylo Sarajewo i Pearl Harbour, i 9/11… Stany caly czas prowokuja Chiny, Rosje, Iran, ze nie wspomne o Syrii. Ale chodzi o konsekwencje. Bo prowokacje maja zawsze jakis cel. Po ‚wspaniałych’ filmach Holywood i jeszcze lepszym filmie „Szczęki” wiadomo juz, ze można stworzyc sztucznego wroga i strachem kontrolowac tlumy. Najlatwiej jest kontrolowac nieukami. Bo jak ktos mogl uwierzyc, ze niewidzialna bakterie można palcami zlapac i wsadzic do koperty z bialym proszkiem i otruc pol Nowego Jorku? Jak mozna bylo uwierzyć, ze schorowany facet z niewydolnością nerek, a w ogole juz na tamtym swiecie, moze siedziec w jaskini Hindukuszu, bez radia, bez komputra i bez swiatla i glosnika, bez polaczenia satelitarnego i bez telefonu … i moze zarządzać potężna, zbrojna organizacja, która nie ma ani czołgów ani samolotów, ani rakiet czy dronow? Nie ma siedziby, ‚officu’ , sztabu, map… centrum dowodzenia . I do tego, ‚Al Kaida’ w arabskim żargonie: znaczy ‚sracz’. No to skoro świat uwierzył w takie bzdury, jedna po drugiej, to i Sandy Hook i pare innych prowokacji jest zupelnie możliwych i można rządzić swiatem. Jak jest na to rada? Ja nie wiem. Ja jestem tylko bardzo przeciętnym świadkiem historii i strasznie duzo informacji dla mnie jest niedostepnych. Przyglądam sie jak Iran trwa i przetrwa, jak, Syria sie broni i podziwiam Wenezuele; Przetrwaly Chiny, bo wierza we własny naród: swoich przodków nalezy szanować i dbac o zapis wlasnych dziejów. Sa kraje, ktore trudniej sprowokowac. Obserwuje jak w Rosji każde dziecko jest ważne; w okresie tej wariackiej pandemii, rząd zadbał przede wszystkim o dzieci; żeby miały co jesc i żeby byly bezpieczne i żeby nie zabraklo im dziecinstwa…

  • Jak facet bez komputera, komórki, w jaskini mógł zarządać tą organizacją, organizacją bez rakiet, czołgów, dronów,… itd. Skoro interesujesz się historią, to poszukaj czym była za czasów II ws niemiecka organizacja werewolf, jak powstała, po co powstała, jaką miała strukturę. Jej twórca Otto Skorzeny był ulubieńcem Hitlera i między innymi przygotował i poprowadził akcję odbicia z więzienia Mussoliniego. Po II ws wylądował z tego co pamiętam chyba w egipcie gdzie prowadził szkolenia wojskowe (był doradcą militarnym), w takim szkoleniu brał udział między innymi yasser arafat kierujacy organizacja wyzwolenia palestyny. Kontakty muzułmanów z niemcami układały się całkiem dobrze, choćby historia wielkiego muftiego jerozolimy, mieli wspólnego wroga. Skorzeny nigdy nie został ujęty czy osądzony, zmarł spokojnie w madrycie w 1975 roku. Jego idee związane z werewolf są oczywiste jeśli chodzi o arabski teroryzm, rozpowszechniły się tam trwale. Na tym koniec, nczas nie płaci mi za te wypociny.

 3. Wielkie mecyje! Jednych bojówkarzy żydokomuna trenowała w Syrii, drugich banderowców w Polsce. Może tak kandydat Bosak zainteresuje się szkoleniem banderowców w Polsce przed ostatnim „majdanem” i po nim także. W związku ze zbrodniami banderowców w Donbasie domagam się wpisania ich na listę organizacji terrorystycznych i automatycznie zaprzestania szkolenia ich w Polsce. Ta szajka bardziej dla nas groźna niż jakaś tam „antifa”.

 4. YPG akurat walczyło w słusznej sprawie z państwem islamskim i tureckimi ludobójcami. Artykuł zalatuje propagandą pro turecką

  • YPG to komuniści. Oni na terenach które kontrolowali wprowadzali komunizm. W państwach islamskich kobiety nie mogą służyć w wojsku a Kurdowie to przecież muzułmanie. W YPG służą kobiety.

 5. Przecież Konfederacja i inne prawdziwe prawicowe ugrupowania są mądrzejsze od trockistowskiej anitfy, więc dlaczego nie zorganizują się, nie poszukają sponsora? Zobaczcie jak żałośnie wygląda Bosak przy Korwinie? I wy chcecie zadzierać z ANTIFĄ ? Kury wam wyprowadzać …albo w internecie pyskować ! To potraficie.

  • Jak będzie zdelegalizowana ta faszystowska antifa to tam gdzie się pojawią będą lani aż miło. Cioty z antify będą latać jak pershingi na wysokości lamperii :)

   • ww -ty szczylu, jesteś cwany tylko w domku przy laptopie. Ty pętaku wracaj do piaskownicy. A lać to możesz w gacie… zasikańcu. Znalazł się bojownik Stefek -burczymucha.

 6. A ja bym proponował ,rozebranie’ definicji „false flag’ która pasuje jak ulał do tego co się wyprawia na świecie.Co do omf ,polaków’ vel patriotuf ,obawiam się,ze już za kilka lat bedziemy się ich mocno wstydzić. I na nic wysiłki omc histerykuf z IPNu,zwłaszcza przy obowiązującej definicji lojalności i (c)honoru.Jest takie zasadne pytanie,stare jak świat.Kto na tym korzysta?CBDO

 7. Nawet nie wiecie co to jest te YPG ( Yekîneyên Parastina Gel- Ludowe Jednostki Obrony ). Po co wy dzieciaki + bezrobotny wałkoń z emeryturą WSI czy SB wymądrzacie się ? Macie kaszkę mannę pod nosem? To żryjcie prosiaczki.

Comments are closed.