Antifiarze pobili w USA osobę na wózku inwalidzkim. Ci bandyci mają poparcie polskiej lewicy [VIDEO]

Antifiarz zrzuca inwalidę z wózka Źródło: Twitter/Tomasz Kalinowski
Antifiarz zrzuca inwalidę z wózka Źródło: Twitter/Tomasz Kalinowski

Po śmierci czarnoskórego George’a Floyda w USA wybuchły zamieszki. Prowodyrami burd, w trakcie których m.in. pobito na śmierć przedsiębiorcę, jest radykalnie lewicowa Antifa. Na Twitterze pojawiło się kolejne bulwersujące nagranie.

Gdy amerykański policjant brutalnie zamordował czarnoskórego George’a Floyda, w całym kraju wybuchły zamieszki. Głównie sterują nimi radykalni lewicowi ekstremiści z Antify – organizacji, która ma zostać w USA uznana za terrorystyczną.

Fakt, że podczas zamieszek dochodzi do rabunków i morderstw nie przeszkadza polskiej Lewicy w popieraniu ich. W pozytywnym świetle protestujących przedstawiła m.in. Anna-Maria Żukowska.

Koleżanka partyjna Biedronia i Czarzastego stwierdziła m.in., że autorzy zamieszek „nie mogą [protestować pokojowo]. Nie w kraju, w którym podziały rasowe są tak głęboko wrośnięte w kulturę, w każdy element państwa: wymiar sprawiedliwości, edukację, politykę, naukę, finanse, sztukę”.

To właśnie do Żukowskiej zwrócił się wiceprezes Stowarzyszenia Marszu Niepodległości, który udostępnił wideo na którym antifiarze atakują osobę niepełnosprawną.

„Czy Anna-Maria Żukowska rzeczniczka terrorystów spod znaku Antify może to wytłumaczyć? Naprawdę popiera Pani agresję na niepełnosprawnych?” – zapytał.

Na nagraniu widzimy jak jeden z „protestujących” zrzuca osobę niepełnosprawną z wózka, a inny zaczyna ją okładać. Nie jest to najbrutalniejszy przypadek, jaki odnotowano w ostatnim czasie.

W trakcie „protestów” zginął sklepikarz, który próbował bronić swojego interesu. W sieci dostępne jest również nagranie na którym widać brutalny nokaut na rowerzyście. Szokujące jest jedynie to, że lewicowcy spod znaku Antify rzucają się nawet na inwalidów.

 

4 KOMENTARZE

Comments are closed.