Gorąco popierał Antifę. Nagrywał film i wtedy antifiarze stłukli mu szyby w oknach [VIDEO]

Źródło: prt sc Twitter/@MagdalenaBork12

Na Twitterze pojawiło się nagranie, które wiele mówi o naturze Antify. Mężczyzna obserwuje marsz antifiarzy i okazuje im poparcie. Chwilę później w stronę jego okna lecą kamienie.

Po śmierci czarnoskórego George’a Floyda w USA wybuchły zamieszki. Są one prowokowane głownie przez radykalnie lewicową organizację – Antifę.

Mimo, że antifiarze rabują, niszczą prywatne mienie, a podczas zamieszek jeden przedsiębiorca został pobity na śmierć, to wielu Amerykanów ich popiera.

Tak było w przypadku bohatera wideo, które pojawiło się na Twitterze. Zobaczył on pochód antifiarzy i podszedł do okna, by nagrać filmik.

Kciukiem pokazywał im, że ich popiera. Sekundę później w jego stronę poleciał kamień, który wybił szybę w oknie obok. Mężczyzna dopadł do okna i zaczął krzyczeć, że jest po ich stronie.

Wtedy poleciał drugi kamień i zbił okno, przy którym jeszcze ułamek sekundy wcześniej stał bohater nagrania.

To wiele mówi o tej skrajnie lewicowej organizacji.

 

9 KOMENTARZE

 1. Problem takich protestów jest głębszy, niż się wydaje. USA to państwo drapieżnego kapitalizmu. To oznacza dla zwykłych ludzi praktycznie brak szans na wyjście poza doły. Skutkiem jest frustracja i bieda. Brak perspektyw na zmianę losu. Szkolnictwo bez pieniędzy nie istnieje. Wszędzie dostęp do narkotyków i pozory zwalczania narkomanii. A zarazem ucieczka biznesu do Chin. Daje to efekt bezrobocia, braku perspektyw oraz obecnie ograniczeń wynikających z „pandemii” powiązanej z narodowym brakiem ubezpieczeń. Bo tak to należy widzieć, gdy olbrzymia część populacji nie może leczyć się z powodu ubóstwa. USA to było państwo wielkich możliwości. Jednak skończyło się. Z jednym wyjątkiem<est to państwo z najbardziej uzbrojonym społeczeństwem na świecie. Jest to proch i brakuje tylko iskry, żeby doszło do katastrofy. Dlatego używanie wojsk, przeciwko własnemu narodowi, to byłby chyba najgorszy pomysł z możliwych. Dlatego, że by świadczył o tym, że nie ma nawet pozornej demokracji. Bańka ułudy by pękła. Oczywiście przestępczość należy zwalczać. Ale wtedy, kiedy połowa narodu protestuje, to znaczy, że to nie chodzi tylko o przestępczość, ale o coś więcej.
  Nie jest prawdą to, że ludzie nie potrafią wyciągać wniosków i mimo medialnej manipulacji nie widzą co się dzieje. Że nie widzą tego, że państwo jest niewolnikiem prywatnego FED-u, a administracja to tylko pozory dobrej gry pod dyktando bankierów.

 2. Te protesty to jest kolejna ustawka.
  Fox news podał o tym, że w Mineapolis policja i gwardia zniknęły i można robić co się komu podoba.
  Jaki jest cel tej ustawki? Czy chodzi o to, aby doprowadzić do wojny domowej, wprowadzić stan wojenny, odebrać Amerykanom resztki praw oraz broń?
  Depresja gospodarcza się dopiero zaczyna. Wygląda na to, że chcą kompletnie zniszczyć USA i wprowadzić totalną komunę.
  USA są na drodze RPA – albo będzie wojna domowa albo totalna zapaść gospodarcza połączona z eksterminacją białych

 3. Efekt będzie taki, że wielu niewinnych afroamerykanow, którzy nie mają tam możliwości na godne życie, i to przede wszystkim muzułmanów, lewicowcow i przedstawicieli nowoczesnych i postepowych sił demokratycznych zapelni amerykańskie wiezienia o ile wcześniej nie zostanie zabitych przez nazistów. A Ameryka zrobi loterie wizowa bo będzie potrzebowac nowych sił dla agresywnego kapitalizmu.

Comments are closed.