Michnik tonie. Wyprzedaje nawet swoje ostatnie paróweczki

Adam Michnik Źródło: Wikipedia
Adam Michnik Źródło: Wikipedia

Należąca do wydawcy „Gazety Wyborczej” Agory S.A. spółka Helios sprzedaje swoje sieci gastronomiczne. Hot dogi od Adama Michnika poległy na koronakryzysie.

Należący do Agory Helios sprzedał spółkę Foodio Concepts. To właściciel sieci gastronomicznych Papa Diego i Van Dog.

Sprawę ujawnił branżowy portal Wirtualne Media. Co więcej, Foodio Concepts złożyło miesiąc temu wniosek o upadłość.

– Sytuacja finansowa spółki uległa istotnemu pogorszeniu ze względu na wybuch pandemii, która uniemożliwiła spółce prowadzenie działalności gospodarczej i podjęcie jakichkolwiek działań naprawczych, dlatego też po analizie perspektyw gospodarczych spółki zarząd Foodio Concepts podjął uchwałę o złożeniu wniosku o upadłość – poinformowano w komunikacie Agory.

Spółka złożyła wniosek ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku. – Przy podejmowaniu decyzji o złożeniu wniosku w przedmiocie ogłoszenia upadłości Foodio Concepts, zarząd spółki kierował się dobrem Foodio Concepts oraz jej wierzycieli, a także koniecznością zabezpieczenia ich interesów ze względu na niewypłacalność Foodio Concepts – stwierdzono.

Agora dokonała odpisów w kwocie 8,7 mln złotych.

Agora poinformowała, że udziały Foodio Concepts kupiła spółka 5m Square. Spółka ta chce ratować parówkowy biznes i kontynuować działalność gastronomiczną.

– Cena sprzedaży udziałów nie jest materialna z perspektywy Grupy Agora. Ostateczne rozliczenie zbycia spółki zależnej zostanie zamieszczone w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym za sześć miesięcy 2020 roku – poinformowano.

Dodatkowo Helios rozwiązał zawartą umowę inwestycyjną z Piotrem Grajewskim i Piotrem Komórem, menedżerami zarządzającymi Foodio Concepts.

Źródło: Wirtualne Media

17 KOMENTARZE

 1. Chciałbym tak „tonąć”… Żyd zawsze spada na cztery łapy, co najwyżej ucierpią goje pracownicy i goje udziałowcy. I jak to jest, że Putin jako reprezentanta Polski, zaprasza na Wałdaj akurat żyda schechtera, ksywa michnik? Widocznie uznaje wszystkich naszych pożal się Boże tzw. „polityków” za pajaców.

 2. Hmmm, manipulantowi i grandziarzowi Michnikowi pomogą, żeby nie utonął zupełnie, chociaż na dźwięk nazwiska Michnik, większość naszych obywateli dyskretnie spluwa. TO SIĘ POROBIŁO W NASZYM NIESZCZEŚLIWYM KRAJU- MICHNIK JEST BE.

  • Główne afery opisywane GóWnie, to polscy faszyści i homofobiczni katolicy. Bzdury wyssane z brudnego palca u nogi Sorosa.

   • A co wykryli inni, np. N. Czas? Afera syna Zenka, czy za duże cycki…a może sracz u gwiazdeczki, jak sobie urządziła?

     • Dodam kundelki (wy socjalne pasożyty, cały dzień przy kompie) tak: Daj Boże, żeby Najwyższy Czas tak pływał – jak Wyborcza tonie. A teraz wredne bękarty pocałujcie wujka w dupę, wujek idzie na wódkę.

     • Wujek nie musi wydawać cennego zasiłku na wódkę, bo wujek zawsze pisze tak jakby obalił ze trzy ćwierci: upierdliwie na jedno kopyto za to z zerową treścią merytoryczną. Przywykłem do takich.

     • „Wujek”, zalewasz z tą wódką. Chciałoby się, nie?
      Mam prośbę, po trzeciej 25 ml daj już spokój, bo cały „next day” będziesz miał do tyłu.

      A prywatnie – psujesz statystyki mojej tezie, że mężczyźni starzeją się spokojniej i ciekawiej niż kobiety. Bo kobiety często gorzknieją. Niestety, dołączasz do nich.

   • a? ww – a ile wy socjalistyczne wypierdki zarobiliście na swoje utrzymanie? Właśnie pasożytujecie /wy lewackie hultaje/ na takich jak ja i teraz macie „modę na prawicę”-rozkapryszone bajstruki, wy gnidy społeczne !

 3. Co z tego?! Agora jest nadal b. bogata, mają sieć kin helios w całej Polsce, zainwestowali w czasach prosperity na przyszłość , czyli teraz, gdzie matoly chodzą tabunami z dziećmi, zra popcorn z coca cola, filmy nieważne, chlam polski i obcy!

Comments are closed.