W szponach lewackiej ideologii. Do więzienia za zdjęcia w mediach społecznościowych

Za takie zdjęcie zamieszczone w sieci w Wielkiej Brytanii aresztowano 2 nastolatków. Źródło: Twitter/Allison
Za takie zdjęcie zamieszczone w sieci w Wielkiej Brytanii aresztowano 2 nastolatków. Źródło: Twitter/Allison

W mediach społecznościowych zaczęły pozakazywać się zdjęcia, których autorzy żartują sobie ze śmierci George’a Floyda, który w amerykańskim Minneapolis został uduszony w czasie interwencji przez policjanta. Dwóch autorów zdjęć z Wielkiej Brytanii zostało aresztowanych.

Idiotów i ludzi pozbawionych elementarnej przyzwoitości nie brakuje. Dla nich tragiczna śmierć człowieka to okazja do doskonałej zabawy i zaistnienia w mediach społecznościowych.

Dlatego też różni debile odgrywają scenę jaka się wydarzyła w Minneapolis, kiedy to policjant w czasie interwencji ukląkł na szyi zatrzymywanego George’a Floyda i tak przycisnął kolanem jego szyję, że mężczyzna zmarł. Bardzo zadowoleni z siebie uśmiechnięci idioci pozują do zdjęć i wrzucają je do sieci.

To oczywiście wywołało wielkie oburzenie wśród internautów. Pojawiło się nawet teorie spiskowe o rasizmie i zorganizowanej akcji. Ale okazało, że że jest ktoś jeszcze bardziej durny niż ci idioci zamieszczający akurat teraz takie zdjęcia w czasie bandy palą i demolują miast, a rodzina nie pochowała jeszcze zmarłego. To państwo brytyjskie i jego policja owładnięte obsesją przestępstw nienawiści. Nasłano więc policję na 2 autorów takich zdjęć i aresztowano dwóch nastolatków. Odpowiadać mają za przestępstwa nienawiści. Z tego paragrafu rocznie w więzieniach w Wielkiej Brytanii ląduje kilkaset osób.

9 KOMENTARZE

  1. Niedawno osobnicy w mundurach polskiej policji tak samo dusili młodą Polkę, co szeroko publikowano w mediach. Na szczęście ofiara przeżyła. Czy sadystów ukarano?

  2. Słusznie kolesi aresztują. Zwróćcie uwagę na zasadniczą różnicę między tymi fotkami a tym zdarzeniem ze Stanów: różnicę palety barw postaci tragicznej.

  3. Podzielam opinię, ze tacy ludzie orłami intelektu nie są a empatii ani nie odczuwają ani nie chyba nawet znają takiego słowa. Co w zestawieniu z informacją, że w Wielkiej Brytanii kilkaset osób rocznie jest zamykanych z powodu „przestępstw nienawiści” pozwala mi przypuszczać, że dopiero po „odsiadce” ich nastawienie staje się rzeczywiście nienawistne i skłonne do agresji…

  4. Ilosc informacji nieprawdziwych w sprawie smierci czarnego jest tak duza ze trudno o wywazona ocene. Ludzie ze zdjec przesadzili to pewne, ale wsadzanie ich do wiezienia za fotke to tylko swiadczy o praiw i wladzach UK.

Comments are closed.