Misiewicz wrócił. Pupil Macierewicza z butelką wódki

Antoni Macierewicz i Bartłomiej Misiewicz z butelką nowej wódki. Foto: PAP/tter Bartłomiej Misiewicz
Antoni Macierewicz i Bartłomiej Misiewicz z butelką nowej wódki. Foto: PAP/tter Bartłomiej Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz chce podbić rynek alkoholi. Jednak dziennikarze zarzucają mu niedozwoloną reklamę.

Przez lata był najbliższym człowiekiem Antoniego Macierewicza. Dziś Bartłomiej Misiewicz sprawdza się w biznesie.

Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej po odejściu z polityki wystartował z firmą zajmującą się sprzedażą materiałów do druku 3D. Teraz ogłosił, że będzie produkować wódkę.

Alkohol będzie nosić nazwę „Misiewiczówka”. Swoich „fanów” o nowym biznesie poinformował na Twitterze i Instagramie.

Wódka Misiewicza ma być naturalna, stuprocentowo pszeniczna. Na rynku pojawi się w ciągu dwóch tygodni i jest reklamowany jako „najczystsza wódka w Polsce”.

Misiewicz zachwala, że jej receptura została specjalnie stworzona.

– Nasza receptura oparta jest na starannie pielęgnowanych kłosach pszenicy, bez żadnego opryskiwania i bez dodatków detergentów. Kwintesencją oferowanego produktu jest woda źródlana. Wszystko to służy temu, aby wytworzyć niezapomniany smak delikatności, z minimum goryczy typowej wódki, a na następny dzień móc od rana cieszyć się wspomnieniami z degustacji – może przeczytać na stronie producenta.

Przyjaciel Macierewicza przekonuje, że jego wódka „smakuje nawet wtedy, gdy jest ciepła”.

Promocji nowego trunku nie zabrakło kontrowersji. Dziennikarze zarzucili Misiewiczowi, iż promocja alkoholu jest w Polsce niedozwolona i grozi mu do 500 tys. złotych kary.

Źródło: Fakt / Twitter Bartłomiej Misiewicz

12 KOMENTARZE

  1. przestał zadawać się z Macierewiczem i widać na dobre mu to wyszło: schudł i wziął się w końcu za coś pożytecznego ;-)

  2. nie bede pil ani misiewiczowki ani murzynowki!!!!!!!

    ale bimbru chetnie sie napije,zeby odciac bolszewie oblakanej kaczki od dochodow!!!!!!!!!!!!

  3. no jak p.Misiewicz pisze, że bez opryskiwania i detergentów jest produkowana pszenica na Jego wódkę, to wypada mi tylko zapytać czy do prania Państwo Misiewiczowie w takim razie sypią pestycydy? Dziwne te nasze elyty, że obca im terminologia z kursu chemii szkoły podstawowej.

  4. Smakuje na ciepło – nie wierzę. Jedyna wódka o łagodnym smaku i którą można na ciepło wypić, to rdzenna rosyjska (i z państw d. Kraju Rad, jeśli trzymają się receptury). Nie do dostania w Polsce (chyba), bo te wszystkie eksportowe to nie to.

    • Zmrożonej wódki nie należy pić. Szczególnie z ziemniaków. Jak lubisz łagodny smak to polecam właśnie wódki ziemniaczane – nie ma ich wiele, bo spirytus z ziemniaków jest 3x droższy niż ze zboża. :-))))))))))))))))))

  5. jedyna czysta rasowo, stuprocentowo biała, jeśli będziesz cierpieć dzień po – znaczy, że twój genotyp nie jest wystarczająco swojski i reaguje alergicznie (czyt. zdradziecko) na dobro narodowe

  6. Teraz czas na drugi medal za…nadstawianie…nie, nie piersi ale pupki… a wódeczka, żeby kiszeczka nie bolała.

Comments are closed.