Kryminalna przeszłość George’a Floyda. „Media tego nie wyemitują”

przeszłość Floyda
George Floyd. / foto: YouTube

W USA trwają zamieszki po śmierci czarnoskórego George’a Floyda. Tymczasem głos w sprawie wydarzenia, które stało się katalizatorem lewackich rozruchów, zabrał przewodniczący związku policji w Minneapolis, Bob Kroll. Zdaniem policjanta, media pomijają wątek kryminalnej przeszłości ofiary.

Z doniesień Daily Mail wynika, że w 2009 roku George Floyd trafił do więzienia za napad i rozbój, których dokonał dwa lata wcześniej. Za kratkami spędził pięć lat. Nie był to jednak pierwszy wyrok Floyda. Wcześniej skazywano go za kradzieże z bronią w ręku oraz narkotyki.

„Nie mówi się o kryminalnej przeszłości George’a Floyda. Media tego nie wyemitują” – stwierdził Kroll w liście opublikowanym na Twitterze. Jak podkreślał szef związku policji w Minneapolis, powinno się zapamiętać brutalną przeszłość kryminalną George’a Floyda. Dodał, że protesty związane z jego śmiercią są zainicjowane przez ruch terrorystyczny.

„Ten ruch terrorystyczny, który obecnie widzimy, ma również swoją przeszłość, która sięga lat wstecz” – dodał.

Kroll relacjonował, że w Minneapolis wciąż istnieją problemy. Wszystko dlatego, że władze miasta blokują zwiększanie liczebności policji. Ponadto mają też przekazywać fundusze aktywistom społecznym z anty-policyjnym programem.

„Nasz szef poprosił o 400 dodatkowych policjantów i stanowczo odmówiono mu jakiegokolwiek. To właśnie doprowadziło do tych rekordowych zamieszek” – twierdził Kroll.

Szef związku zapewnił również, że organizacja pomoże zwolnionemu policjantowi Derekowi Chauvinowi oraz trzem innym oficerom, którzy byli na miejscu zdarzenia.

„Rozmawiałem z czterema adwokatami, którzy reprezentują wszystkich czterech zwolnionych policjantów w ramach dochodzenia karnego. Według prawników zostali oni zwolnieni bezpodstawnie” – twierdził Kroll.

Źródło: nypost.com

10 KOMENTARZE

 1. Podczas gdy media głównego ścieku niestrudzenie pracują nad tym, by Donald Trump stał się błaznem, w ciągu ostatnich dwóch tygodni prezydent USA podjął następujące działania:

  Zapowiedział, że szczepionki będą wyłącznie dobrowolne, nieobowiązkowe. Wojsko zajmie się ich dystrybucją, sprawdzi laboratoryjnie czystość i rozprowadzi szczepionki.
  Wypowiedział umowę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na zawsze i chce zbadania jej działalności. Wszczęto śledztwo w USA.
  Anulowano ustawę HR 6666 Demokratów, znaną jako ustawa TRACE Covid -19, która była podstawą projektu diagnozowania i śledzenia Billa Gatesa, który również został anulowany.
  Anulowano projekt Billa Gates’a znany jako ID2020.
  Otworzył platformę do skarg na media społecznościowe, aby zgłaszać cenzurę na Facebooku, Twitterze i YouTube. Wpływa masa skarg. Są dowody na bezprawną cenzurę.
  Wstrzymał wdrażanie 5G w całym kraju.
  Wydał nakaz ponownego otwarcia stanów dla obywateli: gubernatorzy, którzy odmówią ponownego otwarcia, zostaną pozwani do sądu federalnego.
  Wykonał zlecenie na przejęcie przez Biały Dom wszystkich sieci elektrycznych: które obejmą serwery internetowe, systemy nadawcze, systemy elektroniczne. . To niebawem da mu możliwość czasowego wyłączenia komunikacji aby zdławić Deep State.
  Wydał polecenie otwarcia miejsc kultu religijnego dla wszystkich obywateli „Essential Sevices”. Niektórzy burmistrzowie nakładają kary za chodzenie do kościoła.
  Wspiera Australię i 116 krajów, które przyłączyły się do śledztwa w sprawie Covid-19, pomimo kilku gróźb ze strony Chin o odmowie eksportu.

  A to jeszcze nie koniec. A dobra praca wciąż nadchodzi. Standard oparty na złocie jest w przygotowaniu i mówi się o Nesara / Gesara. Ten człowiek ma jaja!

  Teraz rozumiesz skąd te zamieszki i próba wywołania wojny domowej w USA? Donald Trump próbuje zwrócić ludziom wolność … na całym świecie. On walczy z niesprawiedliwością, obłudą, kłamstwem, lewactwem, pedofilią i mordowaniem niewinnych. Czy wyobrażasz sobie jakie siły, władza, korporacje i pieniądze stoją naprzeciwko jego rządu?

  Nie bądź obojętny. Przyłącz się do Globalnej rewolucji. Ten artykuł cytują nawet media w Afryce a czy u Nas to słyszałeś? Pomyśl teraz w jakim świecie żyjesz!?

  • Ja przeczytałem dokładnie Twojego posta i przyznam się że nie za bardzo go rozumiem. Czyż Donald Tramp nie podpisał również żenującej ustawy JUST? Na mocy tej ustawy Żydzi już niedługo złupią nasz cudowny KRAJ, sam Morawiecki przyznał że nadchodzi nowy porządek świata. Nowy porządek, czyli taki gdzie Żydzi będą panami a cała reszta będzie im służyć, dlaczegóż więc mieliby się pozbyć wiernego pachołka? przecież działa pod ich dyktando? Pozdrowienia od KOCURA.

 2. No i co z tego? Zdaniem MMC usprawiedliwia to morderstwo skutej i leżącej osoby przez policjantów? Wstydziłbym się pisać takie brednie jak MMC. :-))))))))))))))))))

 3. A Żydzi stoją z tyłu i ręce zacierają. Ich jak zwykle „nie ma”… Rasizm? To nie oni? Niewolnictwo? To nie oni. Oni tylko tyyyyle pszeeecieeeehpieeeeli? Nie wierzysz, ty antysemito? Do Muzeum Holokaustu!

 4. Pamiętacie jaki lewactwo robiło rwetes po śmierci naszego rodaka w Ełku na początku stycznia 2016 roku? Został zamordowany przez Araba, ugodzony nożem bo przywłaszczył sobie butelkę pepsi. Jakie były komentarze w lewackich mediach i periodykach, może przytoczę tutaj z pamięci niektóre:.. a że to był polski bandyta któremu należała się słuszna kara, … a że to zrujnował życie arabskiemu biznesmenowi który postanowił resztę swoich dni spędzić w Polsce i wiele innych. Policja oskarżana była o to że nie zadziałała wtedy kiedy zdesperowana rodzina i znajomi zamordowanego, w dowód zemsty i bezsilności, zdemolowali (może to za wiele powiedziane) wybili szyby w arabskiej kebabowni. Protestujący wtedy ludzie nie byli nazywani demonstrantami tylko pisano o nich że są polską hołotą.
  Tak właśnie mówili i pisali wtedy lewacy, co nie pamiętają już tego? A zamordowanego Naszego Rodaka, który zginął z ręki muzułmańskiego zwyrodnialca nikt nie pochował w złotej trumnie. Natomiast inny kryminalista, narkoman i złodziejaszek – przyłapany zresztą na gorącym uczynku – jest przez tych samych podłych zakłamanych lewaków gloryfikowany i wynoszony do miana wręcz bohatera narodowego. Pozdrowienia od KOCURA

  • Ten muzułmanin nie był karany i zajmował się swoją pracą. Młody Polak, który wtedy zginął, był karany za rozbój i przyszedł pijany do baru z kebabami, po czym zaczął uzewnętrzniać swoje negatywne uczucia/myśli względem muzułmanina.
   Postępowanie Polaka było złe i niemądre a reakcja muzułmanina wyjątkowo bezwzględna.

 5. Są tu dwie zupełnie odmienne sprawy. Jedna to przeszłość George’a Floyda, która jest raczej żenująca jako że był kryminalistą po wyrokach za rozbój i narkotyki. Był też „aktorem” w filmach pornograficznych. W chwili zatrzymania oprócz tego jak wynika z sekcji zwłok był pod wpływem narkotyków. Nie była to świetlana postać.
  Druga to morderstwo, które na nim popełniono. Choć stawiał opór przy wpychaniu go do policyjnego wozu, jak jest podawane tłumacząc to lękiem przed byciem zamkniętym w ciasnym samochodzie na tylnym siedzeniu, to nie było w tym agresji, opór był bierny. Czyny o które był posądzany i które spowodowały jego zatrzymanie nie były tak ciężkim przestępstwem by policja nie mogła uwzględnić jego klaustrofobii i poczekać z niestawiającym oporu zatrzymanym na obszerniejszy wóz policyjny, jakąś furgonetkę na przykład. Wspomniałem wcześniej o sekcji zwłok. Obydwie sekcje jakie przeprowadzone zostały na jego zwłokach wskazują na śmierć z powodu braku tlenu. Siedzenie przez trzech policjantów na niestawiającym oporu zatrzymanym i klęczenie czwartego na jego szyi przez ponad 8 minut jest oczywistym morderstwem. Kodeks Minnesoty przewiduje taką kategorię przestępstwa jak morderstwo 3 stopnia. Wtedy gdy zabija się człowieka nawet nie mając takiej intencji jednak dokonując czynów które zagrażają jego życiu. W sposób oczywisty Derek Chauvin dopuścił się tego przestępstwa, a pozostali policjanci współudziału w tym przestępstwie.

 6. Przypomina to Berlin z 1967 roku, policjan, jak się później okazało agent stasi, zabił studenta.
  Zamieszki mają zbyt dużą skalę, by były spontaniczne, one są celowo inspirowane i bardzo dobrze zorganizowane.

  • Oczywiście że inspirowane i organizowane. Myślę że za tym wszystkim może stać Soros. Wprawdzie jemu najbardziej zależy żeby to się odbyło w Stanach ale jeśli mają być one szlajane po całym świecie to tym lepiej. Nic nie usprawiedliwi demolowania i niszczenia mienia publicznego i prywatnego. I co ? Niby ta hałastra miała by rządzić ? Żeby było jak w Afryce ? Dzieci szkolone na żołnierzy od piątego roku życia ? Kobiety – „dobro wspólne” ? Nie, z hołotą się walczy !!! Dziwię się debilizmowi lewaków, jakby zatracili instynkt samozachowawczy.

Comments are closed.