Lekarz potrzebny. Jagna Marczułajtis przyrównała przyjazd Trzaskowskiego na Podhale do… wizyty św. Jana Pawła II

Jagna Marczułajtis-Walczak i rafał Trzaskowski. Foto: tter/@JagnaMarczulajt

Uwielbienie, a wręcz kult gładkiego Rafała Trzaskowskiego rodzi się na naszych oczach. Oto posłanka PO Jagna Marczułajtis-Walczak przyrównała wizytę kandydata na prezydenta Polski do wizyty papieża św. Jana Pawła II. Na razie nie wiemy czy w okolicy był lekarz.

– Prezydent Warszawy @trzaskowski_ z wizytą w Zakopanem. 23 lata temu w dniu 6 czerwca 1997 był w Zakopanem Jan Pawel II. Dziś gościmy kandydata na prezydenta Polski. Zwyciężymy! Bo #mamydosc – napisała Marczułajtis na Twitterze.

Jagna Marczułajtis Walczak i Rafał Trzaskowski na Podhalu. Wpis @JagnaMarczulajt
Jagna Marczułajtis Walczak i Rafał Trzaskowski na Podhalu. Wpis @JagnaMarczulajt

Szczerze mówiąc my też mamy dość i Internauci też mają dość takiego podlizywania się lalusiowi Trzaskowskiemu. Jemu najwyraźniej to się niestety podoba – ten typ tak ma.

Komentarze pod wpisem posłanki są w jednym duchu – poniżej kilka z nich:

„No to poleciałaś z tym zestawieniem Człowiek zasłaniający twarz dłonią Papież JPII i Czaskoski. Weź koło i trzaśnij się w czoło kobieto.”

„Wizytę #Dubler2020 RT przyrównywać do wizyty św.Jana Pawła ll, Małpa „nie widzę nic złego”, to jest odchylenie psychiczne.”

„Habemus papam! Rafał I.”

„Ale odlot, coraz gorzej z nimi.”

A może faktycznie w planach PO/KO czy jak im tam teraz, jest założenie kościoła? Sekty często do tego dążą…

13 KOMENTARZE

  1. Przecież PO zachowuje się jak sekta i to wiadomo już od kilku lat. Oni w tej kwestii niczym nie różnią się od PiS-u.

  2. Redaktorze „AW” – trzymaj się! Ciężko dostać się do lekarza. Pijmy rumianek, albo co?
    Diabeł w ornat się ubiera i na mszę dzwoni. Ogonem z dzwonkiem.

  3. Tej pani wizyta u pierwszego lepszego psychiatry już raczej nie pomoże tu potrzebna jest głęboka i kompleksowa hospitalizacja

  4. Trzaskowski to ewidentny i zdeklarowany aktywista LGBT+, nie do przyjęcia dla elektoratu poza zdegenerowaną „tęczową warszawką”. Trzaskowski w roli prezydenta RP byłby niestety gwarancją rozszerzenia na całą Polskę skandalicznego wchodzenia do warszawskich szkół i przedszkoli tak zwanych „seks-edukatorów”. Wzorowana na negatywnych przykładach z Zachodu, seks-edukacja wspierana przez takich ludzi jak Trzaskowski i Rabiej, może być wstępem do uprawiania pedofilii w szkołach i przedszkolach. „Eksport” seks-edukacji dzieci z Warszawy na resztę Polski, oraz agresywna promocja idei LGBT+ to główne zagrożenia ze strony nowego kandydata PO.

    • No i nie rozumiem, jak można mieszkać w tej zdegenerowanej „tęczowej warszawce”. Jeśli kto może powinien stamtąd spieprzać. To miasto przyciąga wszelkiej maści cwaniaczków, pasożytów na Wiejską, dewiantów seksualnych, słowem: to jest taki ściek, z Pałacem Kultury imienia Józefa Stalina w centrum, w XXI wieku na czele. Ja sam byłem w Warszawie z 5 razy w życiu, choć mieszkam od niej jakieś 160 km, a 40-tkę mam już na karku.

  5. Gdy egocentryk Grodzki ostrzegał przed wzięciem udziału w wyborach, mówiąc: „Zabójcze koperty…” to „polityka nie interesowała Polaków”. Gdy tylko sitwa PO wymieniła Kidawę na „Rafałka z LGBT+” to już jeden dzień później „widzimy chęć powrotu do normalności”. Czy zakłamanemu Grodzkiemu (który w innych kopertach w szpitalu w Szczecinie przyjmował pliki PLN i USD), nie przeszkadza, że w maju miały być „Zabójcze koperty…”? Nawet zbieranie podpisów dla „Rafałka z LGBT+” będzie, według ostatnich wypowiedzi Grodzkiego, „bardzo niebezpieczne dla życia”?

  6. Prawdziwi górale z pewnością kopnęliby „Rafałka z LGBT+” w tylną część ciała i wyprowadzili poza granice Podhala. Ci „instruktorzy narciarstwa” to prawdopodobnie byli ucharakteryzowani na instruktorów, geje albo kodziarze, specjalnie na spotkanie z „Rafałkiem z LGBT+” sprowadzeni z Warszawy.

Comments are closed.