Marsz przeciw przymusowi szczepień w Warszawie. Cejrowski: Rządzący mają nas w du*** [VIDEO]

Wojciech Cejrowski na marszu przeciw przymusowi szczepień. Foto: YouTube wRealu24
Wojciech Cejrowski na marszu przeciw przymusowi szczepień. Foto: YouTube wRealu24

W Warszawie odbył się marsz przeciwników przymusowych szczepień. Protestował m.in. poseł Grzegorz Braun i dziennikarz Wojciech Cejrowski.

W sobotę ulicami Warszawy przeszedł marsz przeciwników obowiązkowych szczepień. Organizatorem było stowarzyszenie STOP NOP.

Protest został zorganizowany w ramach międzynarodowego ruchu „International Revolution For Choice”. Marsz przeszedł z pl. Zamkowego. Szli Krakowskim Przedmieściem pod kancelarię prezesa rady ministrów w Alejach Ujazdowskich.

W związku z pandemią koronawirusa protestujący, aby uniknąć konfrontacji z policją, ruszali grupkami z pl. Zamkowego. Organizatorzy ostrzegali, że na jesieni czeka nas wymuszanie przyjmowania szczepionki na grypę.

– Będziemy bronić lekarzy, którzy teraz są stawiani w roli urzędnika – mówiła liderka stowarzyszenia STOP NOP Justyna Socha.

Na marszu pojawili się przedstawiciele Konfederacji – m.in. poseł Grzegorz Braun. Pojawił się też dziennikarz i podróżnik Wojciech Cejrowski.

– Jesteśmy za wolnością wyboru – podkreślił Braun. Wskazał, że protestującym chodzi o sprzeciw wobec przymusu i bycie właścicielem swojego ciała.

Natomiast Wojciech Cejrowski stwierdził, że rządzący „mają nas w dupach”. On sam przyszedł na marsz „chroniąc własny tyłek przed strzykawką”.

Źródło: wRealu24

9 KOMENTARZE

 1. Panowie Cejrowski i Braun – całym sercem jestem z Wami!
  Jeśli jest przymus, niech ktoś bierze odpowiedzialność.

 2. Szczepionki produkowane z komórek poronnych zawierają setki zmodyfikowanych komórek rakowych.

  Zespół Corvelva podsumował swoje ustalenia w następujący sposób:

  1- Stwierdzono, że linia komórkowa należy do męskiego płodu.

  2 – Linia komórkowa przedstawia się w taki sposób, że prawdopodobnie jest bardzo stara, a zatem zgodna z zadeklarowaną linią lat 60-tych.

  3 – DNA płodu w szczepionce jest kompletnym indywidualnym genomem, to znaczy genomowy DNA wszystkich chromosomów osobnika jest obecny w szczepionce.

  4 – Ludzki DNA zawarty w tej szczepionce jest wyraźnie, niewątpliwie anormalny i wykazuje istotne niespójności z typowym ludzkim genomem, to znaczy odnosząc to do zdrowego osobnika.

  5 – Przetestowano 560 genów, o których wiadomo, że są związane z różnymi postaciami raka i wszystkie uległy poważnym modyfikacjom.

  6 – Istnieją odmiany, których konsekwencje nie są nawet znane, jeszcze nie pojawiły się w literaturze, ale które nadal wpływają na geny zaangażowane w indukcję ludzkiego raka.

  7 – To co również wyraźnie nienormalne to nadmiar genomu objawiający się w liczbie kopii i wariantów strukturalnych.

  Proszę zauważyć, że:

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi „lekami” wstrzykiwanymi ludziom pod groźbą siły.

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami medycznymi, zwalniającymi producentów od odpowiedzialności karnej za powikłania.

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami medycznymi, stosowanymi od 300 lat, których działania nie udowodniono i brak jakichkolwiek prac naukowych i statystycznych, wskazujących na korzyści z ich stosowania.

  Preparaty zwane szczepionkami są reklamowane najczęściej przez użytecznych troli, nierzadko z tytułami naukowymi, nieposiadającymi w swoim dorobku żadnych prac na ten temat. Najczęściej robią to za zasłoną prywatnych instytucji.

  Preparaty zwane szczepionkami, są jedyny środkami medycznymi, które w większości są stosowane na choroby, według oficjalnych informacji zawartych w renomowanych podręcznikach medycznych, niewymagających w ogóle leczenia.

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami medycznymi, które nie posiadają nawet teoretycznych podstaw, nawet bardzo naciąganych, do stosowania.

  Preparaty zwane szczepionkami podaje się bezpośrednio do krwi, pomimo posiadanej wiedzy udowodnionej naukowo, że ponad 75% systemu odpornościowego znajduje się w układzie pokarmowych, a we krwi tylko około 5%.

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami stosowanymi w medycynie, które zawierają znane trucizny, takie jak rtęć, czy aluminium, wstrzykiwane bezpośrednio do krwioobiegu, w stężeniach do 50 000 % przekraczających dopuszczalne w toksykologii normy.

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami medycznymi zawierającymi dodatkowo związki chemiczne rakotwórcze, czy uszkadzające narządy ludzkie, takie jak Polisorbat 80 powodujący bezpłodność, czy znany związek rakotwórczy – formaldehyd.

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami stosowanym w medycynie, które są powodem mordowani ich przeciwników.

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami stosowanymi w medycynie, których przeciwników niszczy się środkami administracji państwowej, podobnie jak przestępców.

  Preparaty zwane szczepionkami, są jedynymi środkami stosowanymi w medycynie, z powodu których przeciwników tego trucia dzieci nęka się środkami administracyjnymi za samo informowanie społeczeństwa i ujawnianie negatywnych konsekwencji ich przyjmowania.

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami stosowanymi w medycynie, w przypadku których nie istnieje możliwość publikacji własnych badań, a dostępne są tylko te preparowane przez fabrykantów.

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami stosowanymi w medycynie, które obnażyły prawdę o zależności Izb Lekarskich od Big Pharmu. Pomimo minięcia ponad roku żadna Izba Lekarska w Polsce nie opublikowała danych dotyczących swoich związków z przemysłem [dotyczy Zarządów].

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami stosowanymi w medycynie, za reklamę których nagradza się dilerów i nie karze nikogo za okłamywanie.

  Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami stosowanymi w medycynie, które dają zysk producentom rzędu 30 miliardów dolarów rocznie i mają zwiększyć ten zysk w okresie 10 lat do 100 miliardów dolarów.

  Czy już więc wszystko jest jasne?

  • Dodajmy, że istnieje JEDYNE na świecie badanie Prof. Exleya, które potwierdza absurdalnie wysokie poziomy aluminium w mózgu dzieci z autyzmem. Też znaczące, ale dużo mniejsze mają osoby z Alzheimerem i dzieci z Trisomią. Normalna inteligentna grupa ludzi zamieszkująca dane państwo już dawno miałaby te badania powtórzone i wdrożone leczenie tych dzieci. Ale oni chcą, aby dzieci niewyobrażalnie cierpiały nadal DLA KASY!

 3. Preparaty zwane szczepionkami są jedynymi środkami medycznymi, stosowanymi od 300 lat, których działania nie udowodniono i brak jakichkolwiek prac naukowych i statystycznych, wskazujących na korzyści z ich stosowania.
  +++++++++++++++
  Łżesz jak pies.
  Poczytaj sobie o chorobie polio, co powodowała, ilu ludzi uczyniła kalekami i dzięki czemu została opanowana.

  Poczytaj sobie o odkryciu przez Jennera szczepionki na ospę prawdziwą (co jest uważane za jedno z największych dokonań ludzkości).

  itd.

 4. Zobaczcie co szykują w USA – jeśli tego nie zatrzymamy to u nas będzie to samo.
  W USA departament obrony zamówił już 500 milionów szczepionek w ampułko-strzykawkach BFS z opcją identyfikacji RFID/NFC (numer seryjny przekazany przed injekcją do centralnej bazy). Trump zatrudnił „szczepionkowego czara” – byłego szefa korporacji produkującej szczepionki – GlaxoSmithKline.
  Trump: „…na koniec roku będziemy mieć szczepionkę…przyśpieszyć testy, postępować z rekordową, rekorową, rekorową prędkością…Nasza armia jest teraz mobilizowana i pod koniec roku będziemy w stanie bardzo, bardzo szybko przekazać ją wielu ludziom”.
  Odpowiednik ministra Szumowskiego – Dr Anthony Fauci – przyznał komisji senackiej USA, że nie ma gwarancji, że szczepionka „rzeczywiście będzie skuteczna”.
  Ponieważ istnieje już wiele szczepów COVID-19, jedna szczepionka może nie być w stanie pokryć ich wszystkich. Mogłoby to stworzyć potrzebę „wielu szczepionek” przyznał dyrektor NIH Francis Collins.
  Mówi się o konieczności przedłużenia „pozostawania w domach” przez kolejne 3 miesiące – aż będzie szczepionka.
  Wasalski reżim PiS zagwarantuje, że u nas będzie to samo. Zamkną wszystkich w domach, policja z wojskiem zajmie się „dystrybucją”.
  Czy dacie się zaszczepić toksycznymi szczepionkami modyfikującymi wasze DNA i powodującymi do końca życia autoimmunologiczną autoagresję?
  Od wielu lat koncerny farmaceutyczne nie potrafiły wyprodukować bezpiecznej i skutecznej szczepionki na SARS1, MERS, HIV, grypę…bo to jest nie możliwe dla żadnego wirusa RNA. Szczepionka na CoV19 jest absurdem i nie daje żadnej pewności, że ochroni – Dr. S. Montanari.
  Wg. badań PENTAGONU szczepienia na grypę zwiększa ryzyko infekcji koronowirusem. We wrześniu 2019 Włochy wprowadziły nowy typ super szczepionki VIQCC – Dr Murray
  Szczepionka na SARS1 okazała się totalną klapą – ponowne zarażenie zwierząt wirusem powodowało śmierć!!!
  Są udowodniane przypadki powodowania bezpłodności przez szczepionki. Producenci szczepionek „w pośpiechu” pomijają testy na zwierzętach.
  W UK „testują” na ludziach nową generację szczepionek. Testują na zdrowych w wieku 25-55 lat bez chorób przewlekłych!
  Ta nowoczesna szczepionka będzie działać inaczej niż stare szczepionki – nowa generacja szczepionek spowoduje silną reakcję immunologiczną przez modyfikację kodu genetycznegp człowieka i to będzie działać do końca życia!!!. Organizm będzie produkował przeciwciała pomimo, że nie jesteś chory!! – efektem będą choroby autoimmunologiczne (autoagresja) i układ obronny będzie atakował nasze komórki (mające ten zmodyfikowany kod genetyczny)!!
  Badanie tej szczepionki będzie krótkie (tylko 6 miesięcy) bez badań długoterminowych i bez badania wpływu tej modyfikacji genetycznej na potomstwo! Szczury żywione GMO tracą w 3 pokoleniu zdolności rozrodcze!
  Rząd PiS już jest przygotowany do przymusowych szczepień i zamierzają zacząć od tzw. grup ryzyka – pracowników służby zdrowia i schorowanych – czyli grupy, które były wykluczone z testów!!
  Rząd PiS już przekazał instrukcje dla służb mundurowych (min. policji) do przymusowych szczepień. Zostaniesz skuty i zaszczepiony jak więzień w Auschwitz. PiS przyjął również ustawę zezwalającą na działania obcych sił zbrojnych na terenie RP.
  Naukowcy z Uniwersytetu Manchester, Salford Royal i Res Consortium wykazali, że znaczna część osób w Wielkiej Brytanii – ponad 25% – prawdopodobnie została już zarażona wirusem COVID-19. Doszli do wniosku, że szczepionka Gatesa NIE jest konieczna. Stwierdzili, że faktem krytycznym były NATURALNE KONSEKWENCJE KUMULACYJNEGO ZAKAŻENIA WSPÓLNOTY.
  Szczepionka nawet jeśli by była bezpieczna i skuteczna to chroni tylko zaszczepionego. Niezaszczepiony nie może zarazić zaszczepionego! Domagajcie się doustnych szczepionek, bo tylko takie szczepionki mogą być bezpieczne (działają w zgodzie z układem odpornościowym) – Dr. Bruce Lipton.
  Ta cała szarada z CoV19 wraz z wdrażanym 5G to jest atak tyranów na wasze prawa i życie. Celem jest depopulacja i totalna kontrola przy pomocy technologii i sztucznej inteligecji. Macie kilka miesięcy, aby to zrozumieć i to zatrzymać. Póki możecie uświadamiajcie innych, organizujcie się, protestujcie, domagajcie się rozliczenia Szumowskiego, wysyłajcie maile do posłów!
  Wybór prezydenta będzie miał kluczowe znaczenie – potrzeba osoby odważnej, niezależnej i szanującej wolność jednostki.
  Posłuchaj „Według mnie nikt nie umarł na koronawirusa! Szczepionka na Covid-19 to absurd!S. Montanari wRealu24”
  Work Central Offices, Bel Air Mall, Cnr Malibongwe & Bellairs Drive, Northriding

 5. Trzeba być skończonym baranem żeby nie rozumieć, że dzięki szczepieniom udało sie zlikwidować epidemie odry, gruźlicę, ospę i inne choroby, które masowo zabijały ludzi. Wolność nie polega na cofaniu się o kilkaset lat. Dlaczego też ci „wolni” nieszczepieni mają być zagrożeniem dla tych niewolnych szczepionych?

  • Gadasz jak nakręcony „czarny”. Co innego choroby bakteryjne, a co innego wirusowe. Wirus non-stop mutuje i na niego szczepionki wymyślić się nie da, a bawet nie wolno, bo przejście wirusa organizm uodparnia. Obecnie to wredna propaganda, manipulacja i zamach na Naszą cywilizację. To wstęp do naznaczenia ludzkości w celu likwidacji populacji polami torsyjnymi z anten 5G. Wystarczy poszukać wiedzy, by stanąć po właściwej stronie.

Comments are closed.