Obłęd Black Lives Matter w Warszawie. Tłum przed ambasadą USA [FOTO/VIDEO]

Manifestacja BLM pod ambasadą USA w Warszawie. Foto: Twitter AhmedGoldstein
Manifestacja BLM pod ambasadą USA w Warszawie. Foto: Twitter AhmedGoldstein

W Warszawie odbyła się kolejna manifestacja tzw. Black Lives Matter. Tym razem lewicowi manifestanci zgromadzili się przed ambasadą USA.

W sobotę przed ambasadą USA w Warszawie odbyła się manifestacja w związku ze śmiercią George’a Floyda. Była to już kolejna, tym razem największa, akcja zwolenników ruchu Black Lives Matter.

Manifestujący wyrażali swój sprzeciw wobec rasizmu i brutalności amerykańskiej policji. Manifestację zorganizowała koalicja Zjednoczeni Przeciw Rasizmowi. Ciekawostką jest, ze nigdy nie manifestowali przed ambasadami Niemiec, Szwecji czy Francji, kiedy tysiące kobiet było molestowanych, gwałconych a nawet mordowanych przez przybyszów o innej karnacji skóry…

Zebrani pod ambasadą USA mieli transparenty z hasłami: „Dość rasizmu i przemocy”, „Solidarność z buntem w USA”, czy „Stop brutalności policji”. Rzecznik prasowy stołecznej policji nadkom. Sylwester Marczak poinformował, że manifestacja przebiegła bez zakłóceń.

Na manifestacji lewicowców nie mogło zabraknąć symboli faszystów z Antify i innych skrajnie lewicowych organizacji.

Manifestacje odbyły się również w innych miastach Polski.

Źródło: Polsat News / Radio Zet

27 KOMENTARZE

  • Raczej do kamieniołomów albo kopalni, popracują kilofami to im momentalnie głupoty z głów wywietrzeją

 1. Kiep ten który sądzi,że ta,spontaniczność’ jest za darmo.Inna sprawa iż Wuj Sam miał te scenariusze przygotowane od dziesięcioleci,tylko,że adresy jakoś się „wymknęły”spod kontroli.
  Tak więc kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada.Schadenfreude to je to,za to dupokracja
  już nie.Chyba Soros się zniecierpliwił.

 2. Tym debilkom,płci obojga,zresztą wsio za jedno czy to demonstracja czy koncercik jaki,no istne,,lewackie bojówki”po polsku,żenada i tyle.

 3. Patrzac na te „marsze” w usa, uk, pl widze tylko jedno, stracone pokolenia, zarowno tych starszych jak cale mnostwo mlodych. Ludzie ktorzy nie pracuja, a jesli pracuja to robia jakies bezmyslne rzeczy. Nie chca sie uczyc wiec nic nie umieja. Sa zwyklymi eunuchami edukacyjnymi, zawodowymi, intelektualnymi, i tacy juz pozostana. Dla nich jedyna opcja jest wymyslanie jakis nowych ekonomii, ideologii bo w realnym swiecie nigdy sie nie odnajda. Dobrym przykladem jest Gretta, skonczyla edukacje w wieku 15 lat. To agresywne parcie do wladzy jest tu widoczne jak na dloni, chca trzymac cale spoleczenstwa za twarz i rzadzic nimi. Ci ludzi nigdy nie beda pracowac, ale zmusza innych do placenia na nich podatkow. Zdolni do protestow i zabawy nawet w obliczu koronawirusa, kiedy inni nie pracuja bo nie moga, oni sa zawsze gotowi do walki, protestow, demonstracji i zabawy, bo oni moga. Zamiast przestrzegac kwarantanny i zakonczyc jak najszybciej ten caly shutdown, ludzie musza wrocic do pracy, dzieciaki do szkol, studenci na uniwersytety, to wola paradowac. Ich to po prostu nie dotyczy, zwykle brudne zycie ich nie dotyka i nie obchodzi, rewolucjonisci smieja sie w twarz zyciu.

 4. „lewicowi manifestanci”…
  …to brzmi dumnie. W rzeczywistości są to grupki znudzonych czasem bezszkolnym bezmózgich młodzianów i im podobnych dziewoj. Jest wreszcie ładna pogoda, masek Zorro nie trzeba wdziewać, to brykać się chce, ot co.

 5. Skrajna lewica indoktrynuje od ponad 100 lat MŁODYCH oraz KOBIETY (szczególnie młode kobiety). Są to dwie grupy najbardziej podatne na indoktrynację.

  Ci ludzie są narzędziem w rękach władców marionetek, nawet nie rozumieją, że są narzędziem rozkładu zachodu. Narzędziem, które gdy tylko cel zostanie osiągnięty, zostanie wyrzucone na śmietnik historii. Rewolucja lubi (czerwona szczególnie) uwielbia zżerać własne dzieci.

 6. To jest super okazja, żeby to wyłapać i przetransportować do takiego Detroit albo na Bronx. I niech tam przeżyją tydzień.

  • Z tym „wykształceniem” to mocno pojechane:)). Stan umysłów i zasób wiedzy obecnych produktów systemu edukacji (z którymi niestety jestem zmuszony z przyczyn zawodowych obcować), to jest obraz, którego oddać się bez opadu szczęki nie da. Jak już myślę, że zobaczyłem dno, to zawsze coś zapuka od spodu. Problem w tym, że to jest normą, że to wygląda na systemowe, że to sprawia wrażenie jakby ktoś realizował jakiś plan, aby masowo produkować debili z dyplomami bez jakiejkolwiek systematycznej podstawowej wiedzy ogólnej dot. historii, filozofii, sztuki, literatury.Jurijj Bezmiennyj, kagiebowiec zbiegły z Sovietów opowiadał o etapach destrukcji społeczeństw (chyba w l.80ych) i obecna sytuacja to jakby filmik z laboratorium społecznego. To się dzieje naprawdę. O PiS zaś nie warto nawet mowić. W tym teatrzyku ogłupiania PiS został skierowany do zagospodarowania elektoratu patriotycznego, skoro jeszcze taki jest. I spisuje się doskonale. Duraczy , aż dymi. Skutecznie niestety.

 7. about George Floyd:
  Following several arrests for theft and drug possession, Floyd was charged in 2007 for armed robbery in a home invasion which he committed with five other men; he took a plea deal in 2009 and was sentenced to five years in prison. He was paroled in 2013 after spending four years at the Diboll Unit. After his release, he became involved with Resurrection Houston, a local ministry. On May 25, 2020, Floyd was arrested for passing a counterfeit $20 bill at a grocery store in Minneapolis.

 8. https://www.wykop.pl/link/5541723/comment/78055615/#comment-78055615
  cytat:
  Sprawdziłem co to ta koalicja i skąd się wzięła, teraz już mnie nie dziwi, skąd takie głupie kmioty pochodzą…

  W skład koalicji Zjednoczeni Przeciw Rasizmowi, która już po raz trzeci organizuje demonstrację, wchodzą:
  Inicjatywa Dom Otwarty,
  Partia Razem,
  Pracownicza Demokracja,
  Partia Zieloni,
  Ruch Sprawiedliwości Społecznej,
  Inicjatywa Polska,
  Queer Solidarnie,
  Warszawski Strajk Kobiet, Obywatele
  Solidarnie w Akcji,
  Opinia Bieżąca,
  Ostra Zieleń,
  Związek Nauczycielstwa Polskiego
  oraz Studencki Komitet Antyfaszystowski

 9. Jestem przerażony zachowaniem protestujących. Nie zachowują się oni racjonalnie i ulegają propagandowej panice. Najbardziej przeraża mnie, że tych manifestacjach brali udział młodzi ludzie, którzy często są nieświadomi kontekstu całej sytuacji, ulegają emocjom i czerpią niewłaściwe wzorce postępowania z Internetu. Szkoły i uczelnie są zamknięte przez „pandemię”, zaś młodzi nie mają co robić, tylko dają upust swojej energii w niewłaściwych celach. Nie zdają sobie sprawy, że są sterowani i mogą zostać wykorzystani jako „męczennicy systemu” przez stojących wyżej ludzi.

 10. „faszystów z Antify”
  Antifa (od niem. Antifaschismus „antyfaszyzm” i ang. Anti-Fascist Action, AFA „Akcja Antyfaszystowska”) – https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Antifa
  Bardzo mi przykro, ale ciężko uwierzyć w wiarygodność artykułu, w którym osoby z organizacji antyfaszystowskiej nazywa się faszystami

Comments are closed.