Szaleństwo nie ustępuje. Starcia z policją w Londynie [VIDEO]

Starcia z policją w Londynie. Foto: print screen yt/sky news
Starcia z policją w Londynie. Foto: print screen yt/sky news

Po śmierci Georga Floyda nie tylko czarni i czerwoni Amerykanie dostali jakiegoś nagłego wzmożenia do robienia demolek, ale rozlało to się na inne części świata. Dzisiaj w Londynie doszło do starć manifestantów z policja.

W Londynie lewacy i czarnoskórzy postanowili także zaprotestować przeciwko „rasizmowi’ i „białej dominacji”. Doszło do starć z policją.

W stronę londyńskiej policji poleciały butelki i inne przedmioty. Do rozpędzenia zadymiarzy wkroczyła londyńska policja konna.

Jeźdźcy także zostali zaatakowani. Jeden policjant spadł z konia a zwierzę uciekało ulicami.

Do starcia doszło w okolicy Whitehall, niedaleko siedziby premiera na Downing Street.

Wielu bandziorów jest zamaskowanych. Siły policyjne zostały zwiększone i sytuacja została opanowana, ale protest nadal trwa.

5 KOMENTARZE

  1. To Apache tez tam sa?
    Czasami piszac obok siebie ‚czarni’ i ‚czerwoni’ odnosnie Amerykanow, trzeba troche pomyslec? Ale u was z mysleniem i korekta jest bardzo ciezko. Rozumiem to, jeden czlowiek wszystkiego nie ogarnie. Wolny rynek, koszta trzeba ciac.

  2. najlepsi są ci biali z tabliczkami o białej dominacji; ci to na pewno już nie mają mózgów tylko bańki próżniowe; świat idzie ku samozagładzie; przecież te lewackie hordy nierobów jak powykańczają normalnych ludzi, to zdechną z głodu, a w najlepszym wypadku cofną się do epoki kamienia łupanego – centralne z ognia, światło ze słońca, woda z kałuży, żywność jak dogoni lub trawa jak dla bydła, itd., itp.; i to się nazywa postęp – nie patrz do tyłu (kłania się historia) tylko do przodu (widzę ciemność, ciemność widzę); nie wiedzą barany, że idą w niewolę tych, których zwalczają, a dodatkowo będąc obowiązkowo zaszczepionymi ich geny zostaną osłabione tak, że nawet nie będą mogli się rozmnażać, a ewentualne dzieci będą, może, dożywać ze 30-40 lat, tylko tyle, żeby pana rasów mogła ich wyeksploatować na maksa w okresie ich największej wydajności i rzucić na żer świniom; piękna perspektywa, nie ma co; do dzisiaj się nie połapali, że komunizm to największa ściema – rodzi największą walkę klas i różnice klasowe, a nie wyrównuje wszystkim możliwości; to triumf debilizmu nad zdrowym rozsądkiem; to zwycięstwo bandytyzmu i cofania się w rozwoju nad spokojnym i bezpiecznym rozwojem;

Comments are closed.