Von der Leyen do roboty! Eko Greta zna się na wszystkim i wzywa szefową Komisji Europejskiej, by zajęła się amerykańską policją [WIDEO]

Kanclerz Merkel poniżała się, by mieć zdjęcie z Gretą Thunberg. Zdjęcie: Dave Chidley/CP/ABACAPRESS.COM Dostawca: PAP/Abaca
Kanclerz Merkel poniżała się, by mieć zdjęcie z Gretą Thunberg. Zdjęcie: Dave Chidley/CP/ABACAPRESS.COM Dostawca: PAP/Abaca

Greta Thunberg nie może żyć bez rozgłosu. Teraz więc wzywa eurokratów i przywódców europejskich państw, by zajęli się amerykańska policją.

Szwedzka ekofanatyczka skomentowała nagranie na którym widać jak policja w Buffalo w stanie Nowy Jork popycha starszego mężczyznę, a ten przewraca się na chodnik. Mężczyzna upada tak nieszczęśliwie, że uderza głową o chodnik i zostaje odwieziony do szpitala Erie County Medical Center. Jak poinformował burmistrz miasta Byron Brown jego stan jest stabilny. Dwóch policjantów, którzy brali udział w zdarzeniu zostało zawieszonych.

Nagranie wzburzyło szwedzką nastolatkę Gretę Thunberg, która ma obyczaj wydawania poleceń rożnym światowym politykom. Niektórzy – tak jak unijni jej słuchają i wedle jej życzenia ustawiają np. politykę energetyczną. Greta pomyślała więc sobie, że teraz każe im zając się amerykańska policją.

„Wciąż czekam, aż UE i poszczególne narody demokratyczne oficjalnie potępią brutalność policji i ataki na wolną prasę, do których dochodzi w USA USA. Jak długo będziemy stać, patrzeć i nic nie mówić?” – napisała szwedzka nastolatka

No własnie. Pani przewodnicząca Ursula von der Leyen. Dziecko czeka a wy nic. Jak tak śmiecie.  Do roboty i dalejże apelować i potępiać. Jak tego nie zrobicie to Greta będzie bardzo niezadowolona i na was nakrzyczy, albo nawet doniesie do Obamy, czy ONZ. To może niech chociaż Tusk potępi. I tak nie ma nic do roboty.

 

12 KOMENTARZE

  1. Greata jest wspaniała. Jako premier wdrożę projekt Greata+, tak aby każde województwo miało takie oszołoma na stanie. muszę tylko rekrutację wśród najbliższych zrobić, dam biuro, darmowy laptop, 2000 euro pensji i czas antenowy.
    Wszystko dla ekologii,
    wszystko dla idei,
    wszystko dla kasy.

  2. Ja bym odebrał prawa rodzicielskie jej rodzicom. Przecież nie można takiej wrażliwej dziewczynce pokazywać zbyt brutalnych scen. Ona jest tak delikatna, że powinna spędzić życie w wiecznie zielonym ogrodzie – czyż nie byłaby szczęśliwa?

  3. Mnie głupota Grety mało obeszła kiedy to przeczytałem, a także obejrzałem filmik. Tak już ona ma i co ona robi czy mówi jest bez znaczenia. Znacznie większe na mnie wrażenie wywarła brutalność policji. Jakoś kiedy bandy dzikusów i Antifiarzy rozbijały i rabowały sklepy rujnując tym ich właścicieli policji nie było, ale kiedy napotkali idąc nawet nie tyralierą a falangą jednego starszego mężczyznę, który w najmniejszym stopniu nie przejawiał agresji to musieli mu od razu rozbić głowę. Czy ja wiem, może lepiej byłoby rzucić go na chodnik i klęknąć mu na szyi?

Comments are closed.