Waszyngton szykuje się na najgorsze. Biały Dom otoczony

Zdjęcie ilustr. Faszyści z Antify w czasie pochodu w Waszyngtonie. Zdjęcie: Alex Edelman/UPI Photo via Newscom Dostawca: PAP/Newscom
Zdjęcie ilustr. Faszyści z Antify w czasie pochodu w Waszyngtonie. Zdjęcie: Alex Edelman/UPI Photo via Newscom Dostawca: PAP/Newscom

W stolicy USA trwa pełna mobilizacja. Przed Białym Domem w Waszyngtonie może pojawić się nawet 100 tys. ludzi. Władze w związku z zagrożeniem wzmocniły ochronę terenu okalającego siedzibę prezydenta Donalda Trumpa. Zamontowano wysoki płot i betonowe bloki.

W sobotę w Raeford w stanie Karolina Północna będą trwały uroczystości żałobne po zabójstwie George’a Floyda. Mężczyzna został zabity przez policjanta 25. maja w Minneapolis.

Śmierć czarnoskórego mężczyzny wywołała irracjonalny bunt i uaktywniła m.in. bojówki antify. Stany Zjednoczone w wyniku agresywnych demonstracji stanęły w ogniu.

Waszyngton się zbroi

W stolicy Stanów Zjednoczonych trwają przygotowania do odparcia prawdziwego oblężenia. W okolicach Białego Domu ma pojawić się nawet do 100 tys. osób. Siedziba Trumpa odgrodzona została wysokim płotem, pojawiły się też betonowe bloki. Szef tamtejszej policji Peter Newsham przekazał, że w sobotę spodziewane jest największe tego typu wydarzenie w historii miasta.

Zarzewiem protestów stała się sprawa George‚a Floyda, czarnoskórego 46-latka, który zmarł w trakcie zatrzymania przez policję. Do internetu trafiło nagranie z incydentu, na którym widać, jak jeden z policjantów przyciska mężczyźnie kolanem szyję do ziemi, nie reagując na krzyki Floyda, że nie może oddychać. Wkrótce potem mężczyzna zmarł.

Policjanci biorący udział w zatrzymaniu zostali zwolnieni ze służby, a FBI otworzyło w ich sprawie dochodzenie. Burmistrz Minneapolis Jacob Frey zaapelował do miejscowej prokuratury o postawienie zarzutów funkcjonariuszom.

Głos zabrał też prezydent USA Donald Trump, który na Twitterze napisał, że FBI zajęło się sprawą Floyda w przyspieszonym trybie na jego wniosek. „Sprawiedliwości stanie się zadość!” – napisał Trump. Protestujący chyba już o tym zapomnieli.

Źródła: RMF FM, NCzas.com, Reuters.com, PAP

8 KOMENTARZE

 1. Lewaki i Soros w natarciu za pomocą zbałamuconych obywateli

  Podczas gdy media głównego ścieku niestrudzenie pracują nad tym, by Donald Trump stał się błaznem, w ciągu ostatnich dwóch tygodni prezydent USA podjął następujące działania:

  Zapowiedział, że szczepionki będą wyłącznie dobrowolne, nieobowiązkowe. Wojsko zajmie się ich dystrybucją, sprawdzi laboratoryjnie czystość i rozprowadzi szczepionki.
  Wypowiedział umowę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na zawsze i chce zbadania jej działalności. Wszczęto śledztwo w USA.
  Anulowano ustawę HR 6666 Demokratów, znaną jako ustawa TRACE Covid -19, która była podstawą projektu diagnozowania i śledzenia Billa Gatesa, który również został anulowany.
  Anulowano projekt Billa Gates’a znany jako ID2020.
  Otworzył platformę do skarg na media społecznościowe, aby zgłaszać cenzurę na Facebooku, Twitterze i YouTube. Wpływa masa skarg. Są dowody na bezprawną cenzurę.
  Wstrzymał wdrażanie 5G w całym kraju.
  Wydał nakaz ponownego otwarcia stanów dla obywateli: gubernatorzy, którzy odmówią ponownego otwarcia, zostaną pozwani do sądu federalnego.
  Wykonał zlecenie na przejęcie przez Biały Dom wszystkich sieci elektrycznych: które obejmą serwery internetowe, systemy nadawcze, systemy elektroniczne. . To niebawem da mu możliwość czasowego wyłączenia komunikacji aby zdławić Deep State.
  Wydał polecenie otwarcia miejsc kultu religijnego dla wszystkich obywateli „Essential Sevices”. Niektórzy burmistrzowie nakładają kary za chodzenie do kościoła.
  Wspiera Australię i 116 krajów, które przyłączyły się do śledztwa w sprawie Covid-19, pomimo kilku gróźb ze strony Chin o odmowie eksportu.

  A to jeszcze nie koniec. A dobra praca wciąż nadchodzi. Standard oparty na złocie jest w przygotowaniu i mówi się o Nesara / Gesara. Ten człowiek ma jaja!

  Teraz rozumiesz skąd te zamieszki i próba wywołania wojny domowej w USA? Donald Trump próbuje zwrócić ludziom wolność … na całym świecie. On walczy z niesprawiedliwością, obłudą, kłamstwem, lewactwem, pedofilią i mordowaniem niewinnych. Czy wyobrażasz sobie jakie siły, władza, korporacje i pieniądze stoją naprzeciwko jego rządu?

  Nie bądź obojętny. Przyłącz się do Globalnej rewolucji. Ten artykuł cytują nawet media w Afryce a czy u Nas to słyszałeś? Pomyśl teraz w jakim świecie żyjesz!?

 2. Jeśli dojdzie do walk ulicznych / niszczenia mienia / napaści / grabieży- czyli tego wszystkiego co w ostatnich dniach wyprawia skrajna lewica w USA do spółki z bojówkami „uciśnionych” (nie mylić z pokojowym protestem !), to liczę, że wojsko i/lub gwardia narodowa przerobi na mielonkę tę antyfiarską, zsowietyzowaną swołocz.

  Wolność zgromadzeń / protestów, to nie przyzwolenie na regularne walki uliczne, palenie, mordowanie i napadanie. Jeśli tego nie rozumieją, to trzeba zastosować bardziej radykalne środki.

 3. Zbiorowa paranoja i histeria. Pandemia umałpienia i głupoty. To to samo towarzystwo broniące kornika, skrobanek i maszerujące z waginą i Matką Boską w tęczy. Cytując klasyka z ostatniej chwili: „chamska hołota”.

 4. No i gdzie to działanie Prezydenta USA o wpisaniu Antify do spisu organizacji terrorystycznych? Czemu nie postępują z nimi jak z ISIS? Chyba sam się wystraszył tego co powiedział i na paplaniu się skończy.

 5. To wygląda na „białą flagę”, po to żeby im zabrać broń i wziąć za twarz. Choć chciałbym ufać w dobre intencje Trumpa

Comments are closed.