Mocny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi. „Pętla” wstrząśnie polską polityką? [VIDEO]

Pętla. Foto: YouTube Patryk Vega
Pętla. Foto: YouTube Patryk Vega

Do sieci trafił zwiastun nowego filmu „Pętla”. Czy Patryk Vega odniesie sukces i wstrząśnie polską polityką?

Patryk Vega zamieścił na swoim Instagramie i YouTube zwiastun filmu „Pętla”. Film ma ukazać historię afery podkarpackiej.

Tym razem Vega używa prawdziwych nazwisk, a film ma nie być tylko wizją artystyczną reżysera. Jeszcze w lutym w Radiu Zet ujawnił, że posiada taśmy, a film ma przedstawić to co się wydarzyło w aferze.

Przypomnijmy – afera podkarpacka dotyczy sieci burdeli braci R. W agencjach towarzyskich z usług nawet nieletnich prostytutek korzystali politycy, biznesmeni i duchowni.

Wszystkie te spotkania były rejestrowane do szantażu. Natomiast nad agencjami braci R. parasol otworzyli funkcjonariusze CBŚP.

Osobą, która ujawniła proceder był bokser Dawid „Cygan” Kostecki. Kostecki został znaleziony martwy w swojej celi w ub. roku.

Sprawa była o tyle szokująca, że bokser miał niedługo opuścić więzienie. Ponadto sposób jego śmierci sprawił, że nikt nie wierzył w samobójstwo.

„Cygan” miał się bowiem powiesić na pętli z pościeli, leżąc w łóżku pod kołdrą. Prokuratura od początku chciała sprawę zamknąć twierdząc, iż bokser na pewno się sam zabił.

W ub. roku były funkcjonariusz CBA ujawnił, że jednym z klientów nieletnich prostytutek miała być jedna z najważniejszych osób w państwie. Funkcjonariusz zdobył nawet nagranie i zaniósł do centrali CBA.

Płyta w niewyjaśniony sposób zniknęła z sejfu w CBA, a Biuro próbowało przy pomocy mediów skompromitować funkcjonariusza.

Źródło: Onet / YouTube Patryk Vega

20 KOMENTARZE

 1. Vega to mitoman i erotoman w dodatku heretyk wmawiający innym swoje nawrócenie i to że jest prowadzony przez Boga. Ćpun i Ćwok nigdy nie oglądałem paszkwiki tego biednego umysłowo pseudoartysty i nie mam zamiaru wierzyć z żadną nawet najdrobniejszą insynuację tego notorycznego kłamcy i skandalisty

  • Właśnie, to jest chore, patologiczne i zboczone, tytlanie się w exkrementach sexualnych i patologicznych! Żadna to jest przestroga, czy nawrócenie tego chrześcijanina/katolika?! Zgroza! Wstyd! Opamiętania!
   I do spowiedzi! Plus piesza pielgrzymka na kolanach do Częstochowy albo do Vaticanum.

  • już trzy razy zrobił wszystkich w bambuko. Wiele hałasu o nic, to nić przewodnia zwiastuna. Kasa panowie, kasa resztę mam w dupie – motto życiowe tego faceta, podobno reżysera. Za kobiety mafii trzeba zapłacić używając bez zezwolenia postaci i osób… Pamiętacie coś z tego filmu przed ostatnimi wyborami albo choć jego tytuł? Nic, zero. Też miał wstrząsnąć, a wykazał stratę kasową…

 2. Tylko dlaczego to tak długo trwa panie Vega, Ile to w tym czasie niewinnych dzieci mogło być wykorzystanych, przez takich diabłów w ludzkiej skórze. To musi być raz a definitywnie rozliczone, a ile to dzieci ginie w Polsce bezpowrotnie, o tym niech pan nakręci .

 3. te jego wulgarne i prymitywne gnioty wywołują obrzydzenie. ja omijam je szerokim łukiem, tym bardziej ze vegeta to odpowiednik grafomana w kinie. to zwykłe pornole są lepiej nakręcone i mają pozytywniejszy przekaz niż te jego chore filmidłą.

  • Przyznaję bez bicia, że ani jednego filmu tego „artysty” nie oglądałem. Wystarczyło to, co o nich się naczytałem. Szkoda 1,5 h życia.

 4. Najlepszy jest tytuł na YT: „PĘTLA – zwiastun reżyserski bez cenzury!”. Skoro bez cenzury to już się będą ślinić amatorzy bluzgów, pokazywania kopulacji itp. Nie rozumiem takich ludzi; niech stanie taki jeden do lustra i powymienia wszystkie polskie wulgaryzmy aż mu ulży – i tyle. Po co płacić za bilet do kina, niegdyś okienka jakiejś jednak kultury? Kiedyś nawet tak kontrowersyjne sprawy pokazywało się w filmach z pewną dyskrecją, delikatnie, a widz sam się domyślał, o co chodzi, co nie umniejszało w nim poczucia zbulwersowania. Ten typ zarabia krocie na pokazywaniu patologii wprost, bez jakiegokolwiek warsztatu, niuansów, podtekstów, po prostu zaszokować polskich tumanów ściągniętych do kin i zbić hajs. I w każdym filmie, nie ma on żadnego innego. Tak to i ja potrafię, ale ja nie określam się jako artysta. Co więcej, w wywiadach chełpi się, że pieniędzy mu [ściągniętych z polskich idiotów] nie brakuje. I powstaje pytanie: czy Vega wychodzi naprzeciw już zlasowanych mózgów Polaków, czy Polacy jeszcze nie są zlasowani, tylko dopiero próbują być.

 5. Wydaje mi się, że film ten okaże się podobnym gniotem co „Polityka”. Po zwiastunie widzę już, że obraz ten nastawiony jest jedynie na propagowanie ostrego seksu i przemocy, a także epatowanie wulgaryzmami i innymi patologicznymi zachowaniami. Ale to cały Vega. Sam się zresztą przyznał, że jest uzależniony od zarabiania pieniędzy, dlatego chce wyciągnąć kasę od naiwnych kinomanów, którzy pójdą oglądać jego najnowsze „dzieło”. Dzisiaj wielu reżyserów nie skupia się na tym by film był wartościowy, tylko żeby szokował, mieszał ludziom w głowach i wyłączał logiczne myślenie. Kultura schodzi na dno.

  • „Mieszał ludziom w głowach i wyłączał logiczne myślenie”
   dla tego dałem se spokój z oglądaniem TVP, TVN, Polsat filmami Disneya / Marvela
   anty biała propaganda, nazi feminizm, promowanie lgbt

 6. Hahahaha
  Najlepsze jak na początku pokazują Trumpa który pokazuje 666
  Ataki hakerski GRU podczas kampanii prezydenckiej Trumpa
  Jeszcze lepiej w Simpsonach gdzie przewidzieli że Trump zostanie prezydentem, Disney kupi Foxa …
  Rosyjski wywiad dokonał ataku w Londynie :) :)
  Ściema z samobójstwem

 7. Jak to zwykle u Vegi bywa w trailerze zmieściło się wszystko, co najciekawsze w całym filmie. Reszta to pieprzenie – słowne i dosłowne.

 8. Ciekawe ile osób z komentujących tutaj to podstawione polityczne słupy. A ja chętnie obejrzę. Przynajmniej jedyny reżyser który nie boi się brudzić rąk tymi sku…. nami.

Comments are closed.