Unia wyszczepi wszystkich? „Jedyna prawdziwa strategia wyjścia z kryzysu”

Unijna komisarz ds. zdrowia Stella Kyriakides/Fot. European Parliament, CC BY 2.0, Flickr
Unijna komisarz ds. zdrowia Stella Kyriakides/Fot. European Parliament, CC BY 2.0, Flickr

Unijna komisarz ds. zdrowia, Stella Kyriakides, stwierdziła, że zakup szczepionek na koronawirusa to „jedyna prawdziwa strategia wyjścia z kryzysu”. Ministrowie zdrowia państw członkowskich wyrazili zgodę, żeby Unia Europejska negocjowała w ich imieniu z koncernami farmaceutycznymi warunki zakupu szczepionek.

Będzie to jedyna prawdziwa strategia wyjścia z kryzysu. Szczepionka dostępna dla wszystkich w Europie i na całym świecie. Żaden region świata nie jest bezpieczny, dopóki wszyscy nie będziemy bezpieczni – mówiła Kyriakides. Słowa te padły podczas piątkowej wideokonferencji ministrów zdrowia państw członkowskich UE. Szefowie krajowych resortów przyznali Komisji Europejskiej polityczny mandat do prowadzenia rozmów o zakupie szczepionek na COVID-19.

Do tej pory samodzielne rozmowy z koncernami farmaceutycznymi miały prowadzić Niemcy, Francja, Włochy i Holandia. Podczas wideokonferencji przedstawiciele państw członkowskich mieli jednak dojść do wniosku, że trzeba zabezpieczyć równy dostęp do szczepionki dla wszystkich mieszkańców UE. Na razie jednak Komisja Europejska nie przedstawiła ostatecznej wersji propozycji wspólnych negocjacji i zakupu szczepionek.

Unijną strategię w sprawie szczepionek przeciwko COVID-19 Komisja Europejska ma zaprezentować w tym tygodniu.

O terminie, w którym szczepionki mają być dostępne, mówił już jednak minister Łukasz Szumowski.

Rozmawiałem z ministrami zdrowia Niemiec, Litwy. Jest szansa na to, że w przeciągu pół roku, może trochę dłużej zaczną być dostępne szczepionki, ja myślę, że to wiosna przyszłego roku realnie– stwierdził w niedzielę podczas zjazdu Klubów Gazety Polskiej.

Źródła: PCh24.pl/niezalezna.pl

16 KOMENTARZE

 1. Gwarantowane setki tysięcy zmarłych na komplikacje po szczepionce!!!!
  Czy będzie to gwóźdź do trumny Unii Europejskiej?
  Czas pokaże…

  • ich jest tak duzo, tych otepialych europejczykow, z bolszewicka ideologia,ze sa wstanie nas zakrzyczec ,wynalezc nowy problem,ktory by zagrazal ludzkosci i z ktorym musza walczyc. Nikt nie bedzie liczyl zmarlych,czy dozywotnio chorych po szczepieniu, nie mowiac juz o rozliczaniu i oskarzeniu o zbrodnie,ludobojstwo.

 2. Już widzę tytuły gazet za pół roku: „Szumowski kupił od instruktora gry w palanta sól fizjologiczną (choć miała to być szczepionka) za 5 miliardów złotych!”…. Niestety jest to wielce prawdopodobne, bo respiratorów nie ma a maseczki to się nawet do podtarcia czterech liter nie nadadzą a przy okazji nie ma również ponad 200 milionów naszych złotówek…

 3. Niosą nam śmierć, jeszcze tylko do wiosny przyszłego roku.Musimy to zatrzymać. To nie żadna pandemia, jest tak małe odsetek śmiertelności, to biznes dla korporacji. Bill Geats jest zadowolony?

 4. Niech się lewicowcy zdecydują, czy drżą o życie milionów ludzi i chcą ich dobra, czy chcą miliony ludzi eksterminować przy pomocy „aborcji”, eutanazji, czy też szczepionkami mającymi na celu szerzenie się bezpłodności.

 5. Macie jeszcze kilka miesięcy na zatrzymanie tego co szykują.
  Firma AstraZeneca ma podpisaną umowę z rządem USA na dostarczenie 300 milionów dawek szczepionki.
  Włoski minister zdrowia podał, że Włochy, Niemcy, Francja i Holandia podpisały umowę na 400 milionów szczepionek firmy AstraZeneca „Oxford Covid-19”. O testach tej szczepionki niżej…
  Minister $zumowski jest za wprowadzeniem szczepionki CoV19 do kalendarza obowiązkowych szczepionek…
  W USA departament obrony zamówił 500 milionów szczepionek w ampułko-strzykawkach BFS z opcją identyfikacji RFID/NFC (numer seryjny przekazany przed injekcją do centralnej bazy).
  Trump: „…na koniec roku będziemy mieć szczepionkę…przyśpieszyć testy, postępować z rekordową, rekorową, rekorową prędkością…Nasza armia jest teraz mobilizowana i pod koniec roku będziemy w stanie bardzo, bardzo szybko przekazać ją wielu ludziom”.
  Odpowiednik w USA ministra $zumowskiego – Dr Anthony Fauci – przyznał komisji senackiej USA, że nie ma gwarancji, że szczepionka „rzeczywiście będzie skuteczna”.
  Ponieważ istnieje już wiele szczepów COVID-19, jedna szczepionka może nie być w stanie pokryć ich wszystkich. Mogłoby to stworzyć potrzebę „wielu szczepionek” przyznał dyrektor NIH Francis Collins.
  Od WIELU LAT koncerny farmaceutyczne nie potrafiły wyprodukować bezpiecznej i skutecznej szczepionki na SARS1, MERS, HIV, grypę…bo to jest nie możliwe dla żadnego wirusa RNA. Szczepionka na CoV19 jest absurdem i nie daje żadnej pewności, że ochroni – Dr. S. Montanari.
  Szczepionka na SARS1 okazała się totalną klapą – ponowne zarażenie zwierząt wirusem powodowało śmierć!!!
  Wg. badań PENTAGONU szczepienia na grypę zwiększa ryzyko infekcji koronowirusem. We wrześniu 2019 min Włochy wprowadziły nowy typ super szczepionki na grypę VIQCC – Dr Murray
  Są udowodniane przypadki powodowania bezpłodności przez szczepionki. Producenci szczepionek „w pośpiechu” pomijają testy na zwierzętach.
  W UK na jesień mają zakończyć „testy” na ludziach tej masowo zamawianej nowej generacji szczepionek. Testują na zdrowych w wieku 25-55 lat bez chorób przewlekłych!
  Ta nowoczesna szczepionka będzie działać inaczej niż stare szczepionki – nowa generacja szczepionek spowoduje silną reakcję immunologiczną przez modyfikację kodu genetycznegp człowieka i to będzie działać do końca życia!!! Organizm będzie produkował przeciwciała pomimo, że nie jesteś chory!! – efektem będą choroby autoimmunologiczne (autoagresja) i układ obronny będzie atakował nasze komórki (mające ten zmodyfikowany kod genetyczny)!!
  Badanie tej szczepionki będzie krótkie (tylko 6 miesięcy) bez badań długoterminowych i bez badania wpływu tej modyfikacji genetycznej na potomstwo!
  Skorumpowani lub niekompetentni biurokraci i agenci koncernów farmaceutycznych straszą was wirusem i nigdy wam nie mówią, że jest dostępna zarówno prewencja jaki i lekarstwo na COVID19. Nie ma potrzeby opracowania nowego lekarstwa ani szczepionki!
  Prewencja – każdy może się łatwo zabezpieczyć wzmacniając własną odporność zażywając witaminę A, C, D3, E, K7, cynk i kwercetynę (naturalny substytut hydroksychlorochiny).
  Skuteczne i od wielu lat sprawdzone lekarstwo istnieje – hydroksychlorochina jest skuteczna na SARS1 oraz SARS2 – COVID19. Nawet jedna tabletka hydroksychlorochiny z cynkiem lub AZT prewencyjnie, która kosztuje 10 centów (!!!!) zabezpiecza tych słabszych. Nawet chorzy na intensywnej terapii po 1-2 tabletkach 200mg zdrowieli! W Chinach epidemia dawno się skończyła bo powszechnie stosowano hydroksychlorochinę. Hydroksychlorochinę wskazała największa ilość lekarzy z wielu państw jako skuteczne lekarstwo.
  Rząd PiS już przekazał instrukcje dla służb mundurowych (min. policji) do przymusowych szczepień. Zostaniesz skuty i zaszczepiony jak więzień w Auschwitz. PiS przyjął również ustawę zezwalającą na działania obcych sił zbrojnych na terenie RP.
  Szczepionka nawet jeśli by była bezpieczna i skuteczna to chroni tylko zaszczepionego. Niezaszczepiony nie może zarazić zaszczepionego! Kto się boi wirusa niech się domaga doustnych szczepionek, bo tylko takie szczepionki mogą być bezpieczne – Dr. Bruce Lipton.

 6. Zmieniam DUDA na BOSAKA i uj z nimi tymi komunistami jak oni do doopy wejść chca unitom byle się utrzymać przy władzy. Już ujkom powiedzieli że jak nie kupimy tych trujących szczepionek to kasy nie dostaną za covida. Co za powalony kraj. Jak nie lewactwo to przekupne prawactwo. Plandemii już nie ma a ci dalej w uja lecą. Będą mieli dokładnie taki sam syf albo gorszy jak USA po mordzie Floyda. Ja sądze, że ludzie się tak zbuntują, że te lewactwo szybko walnie po tych światowych rewolotach, bo takie zmuszanie ludzi do wyszczepiania to cuchnie jakimś faszyzmem i ludobójstwem a nie żadną chęcią niesienia pomocy … JPR. Skąd my takie zagrywki już znamy ? Ano Ruskie już nam nieśli kiedyś bratnią pomoc i 45 lat w nowym zaborze byliśmy …

 7. Ludzie trzeba już się zbroić niestety bo te pisiory to sobie kompletnie nie radzą już w tej Unii. Obiecali im dużą kasę jak wyszczepią cały naród. DUDA ? U mnie ten facet już nie istnieje, nawet w 2 turze !

 8. jak już tak dokumentnie w…ą ludzi, to obawiam się, że ci ludzie na tych eurokołchozowych pajacach wypróbują nową metodę szczepień, przy okazji potwierdzającą bezpośrednie połączenie nerwowe oka z doopą – dadzą tym pajacom szczepionkę w oko; a resztę sobie dopiszcie, domówcie, dośpiewajcie;

 9. Oni są tak cfani, że upieką przy tym parę pieczeni …
  Niestety pisiory zmajstrują wybory i próżne wasze żale. Potem wyszczepią w pierwszej kolejności naszych lewaków i LGBTków a udokumentowanych prawaków i nie homosi zostawią w spokoju. Aby kasa pobrana wczesniej od Unii na covida się zgodziła to przedstawią prawilne statystki.

Comments are closed.