HIT debaty prezydenckiej! Krzysztof Bosak ostro o dzieleniu Polaków i konflikcie POPiS [VIDEO]

Krzysztof Bosak podczas debaty prezydenckiej.
Krzysztof Bosak podczas debaty prezydenckiej. (Zdj. screen/TVP)
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Wczoraj TVP odbyła się debata prezydencka. Udział w niej wzięło 11 kandydatów. Jednak, jak podkreślał Krzysztof Bosak, w centrum polskiej sceny politycznej od lat toczy się jałowy konflikt pomiędzy PiS-em i PO.

Polska od lat rozrywana jest jałowym, niszczącym konfliktem dwóch obozów politycznych: PiS-u i Platformy – wskazał Bosak. Zdaniem kandydata Konfederacji, dobór pytań w debacie prezydenckiej nie był przypadkowy. Miały prowadzić do wzmocnienia tego konflktu i głębszych podziałów. Podczas debaty padały bowiem pytania o euro, religię, imigrantów, LGBT, czy szczepionki.

Zdaniem kandydata Konfederacji, potrzebna jest w Polsce potrzebuje alternatywa dla tego „jałowego podziału”.

Jeżeli chcecie tego podziału więcej, głosujcie państwo na prezydenta Trzaskowskiego, głosujcie państwo na prezydenta Dudę. Jeżeli chcecie prawdziwej alternatywy, taką alternatywę od dwóch lat tworzy Konfederacja. Nowy sojusz wolnościowców, narodowców, konserwatystów, polskich patriotów – wskazał polityk.

Krzysztof Bosak przedstawił także wizję swojej prezydentury.

Jako prezydent będę bronił bezkompromisowo naszych interesów narodowych na arenie międzynarodowej, wartości konserwatywnych, budował nowoczesne państwo, pracował politycznie dla społeczeństwa w duchu alternatywy merytorycznej, zdrowego rozsądku, odwagi, dumy z własnej tradycji, dumy z własnej wspólnoty narodowej – podkreślił kandydat Konfederacji.

Źródło: TVP

Comments are closed.