Stanisław Żółtek: Obowiązkowe szczepionki? Jak raz pozwolimy na to, by rząd odebrał nam wolność skończymy jak w Folwarku Zwierzęcym [VIDEO]

Stanisław Żółtek. / foto: Prt Sc TVP Info

Stanisław Żółtek, podczas debaty w TVP, przedstawił stanowisko wolnościowej prawicy wobec szczepionek. Nie polega ono ani na ślepej ich krytyce, ani na poparciu. Chodzi w nim o wolność wyboru.

Jeśli raz pozwolimy na to, aby rząd zmusił nas do szczepionki, […] taką nam wolność odebrał, […] to już się od tego nie uwolnimy – zauważa Żółtek.

Bynajmniej nie chodzi tu o żadne teorie spiskowe na temat szczepień. Chodzi jedynie od wolność wyboru i prawo do decydowania o sobie.

Nieważne, czy ta szczepionka będzie skuteczna, czy nie. Sam fakt, że będziemy traktowani jak zwierzęta gospodarcze, że można nas zaszczepić siłą, że można nam dziecko odebrać i zaszczepić…. Już sam ten fakt jest straszny. Potworny – mówi kandydat KNP.

Żółtek dostrzega, że takie jednorazowe przyzwolenie, może stać się precedensem dla rządzących. Wtedy część naszej wolności bezpowrotnie przepadanie.

Jak się państwo nad tym zastanowicie, jakie to ma konsekwencje, to jedno jest naprawdę przerażające. Argument, że ktoś nieszczepiony zarazi tych innych i dzięki temu będzie epidemia jest beznadziejnie głupi. Bo skoro inni się zaszczepili, to znaczy, że nie mogą się zarazić. A jeśli się zarażą, to nie warto było się szczepić – tłumaczy Żółtek.

Obok Krzysztofa Bosaka Stanisław Żółtek jest jedynym kandydatem, który reprezentuje w tych wyborach konserwatywnych liberałów. Polityk wywodzi się z UPR, a obecnie jest w KNP. Współzałożycielem obu tych partii był Janusz Korwin-Mikke.

 

4 KOMENTARZE

 1. Z tego co widziałem do wyboru odpowiadający mieli czterech kandydatów: Duda, Trzaskowski, Kosiniak-Kamysz i Hołownia. Bardzo rzetelna sonda xD. Pytanie retoryczne: kto byłby piąty?

 2. Pytanie chyba brzmiało czy Pan jako prezydent zgodzi się na obowiązkowe szczepionki odnośnie COVID
  Z tego co widziałem DuDa odpowiedział ładną polszczyzną , że każdy powinien mieć wybór tak jak to jest ze szczepionkami przy GRYPIE !

  I czy rząd oświadczył , że szczepionki będą obowiązkowe ? Nie wydaje mi się

  I jeszcze jedna kwestia : jeżeli szczepionki są jako obowiązkowe mamy je za darmo :)
  : natomiast gdy nie są musimy za nie zapłacić

  Chciałbym sprawdzić kartę szczepień tego Pana

 3. dokładnie – pytanie o szczepionki – było ważniejsze, od pierwszego, otwierającego debatę, dot „wartości”, ponieważ dotyczy WOLNOŚCI. której barany nie doceniają, oceniając wg konkursu polotu/powabu/fałszywych frazesów. brawo pan Żółtek – jedyny widzący pozakulisowe machinacje korporacji chemicznych/śledzących rządów.

Comments are closed.