Chińczycy kuszą Afrykę szczepieniami

Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus i prezydent Chin_Xi Jinping. Zdjęcie: PAP/Photoshot
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus i prezydent Chin_Xi Jinping. Zdjęcie: PAP/Photoshot

Podczas wideokonferencji Chiny-Afryka, prezydent Xi Jinping obiecał chińską szczepionkę dla krajów kontynentu afrykańskiego. Dodał, że „kraje afrykańskie będą jednymi z pierwszych beneficjentów szczepionki wyprodukowanej w Chinach.”

Pekin złożył także obietnicę anulowania części długów Afryki. Szczyt chińsko-afrykański był poświęcony walce z pandemią i pomocy dla afrykańskich gospodarek. Chiny od wielu lat rozwijają swoje relacje z tym kontynentem, który jest rezerwuarem wielu surowców.

Epidemia w Afryce nie słabnie, a tymczasem nowe przypadki zakażeń powróciły także do Chin. W szczycie brał udział także sekretarz generalny ONZ i dyrektor WHO.

Xi Jinping obiecał, że „Chiny będą współpracować z ONZ, WHO i innymi partnerami, aby pomóc Afryce odpowiedzieć na kryzys Covid-19”. Pekin obiecał także pomoc w budowie szpitali na całym kontynencie. W tym Afrykańskiego Centrum Kontroli Chorób, które pwostanie w stolicy Etiopii, Addis Abebie.

Chiny coraz mocniej współpracują z WHO i agendami ONZ i wykorzystują rozluźnienie więzi tych organizacji z USA.

Źródło: France Info

5 KOMENTARZE

 1. Macie jeszcze kilka miesięcy na zatrzymanie tego co szykują.
  Firma AstraZeneca ma podpisaną umowę z rządem USA na dostarczenie 300 milionów dawek szczepionki.
  Włoski minister zdrowia podał, że Włochy, Niemcy, Francja i Holandia podpisały umowę na 400 milionów szczepionek firmy AstraZeneca „Oxford Covid-19”. O testach tej szczepionki niżej…
  Minister $zumowski jest za wprowadzeniem szczepionki CoV19 do kalendarza obowiązkowych szczepionek…
  W USA departament obrony zamówił 500 milionów szczepionek w ampułko-strzykawkach BFS z opcją identyfikacji RFID/NFC (numer seryjny przekazany przed injekcją do centralnej bazy).
  Trump: „…na koniec roku będziemy mieć szczepionkę…przyśpieszyć testy, postępować z rekordową, rekorową, rekorową prędkością…Nasza armia jest teraz mobilizowana i pod koniec roku będziemy w stanie bardzo, bardzo szybko przekazać ją wielu ludziom”.
  Odpowiednik w USA ministra $zumowskiego – Dr Anthony Fauci – przyznał komisji senackiej USA, że nie ma gwarancji, że szczepionka „rzeczywiście będzie skuteczna”.
  Ponieważ istnieje już wiele szczepów COVID-19, jedna szczepionka może nie być w stanie pokryć ich wszystkich. Mogłoby to stworzyć potrzebę „wielu szczepionek” przyznał dyrektor NIH Francis Collins.
  Od WIELU LAT koncerny farmaceutyczne nie potrafiły wyprodukować bezpiecznej i skutecznej szczepionki na SARS1, MERS, HIV, grypę…bo to jest nie możliwe dla żadnego wirusa RNA. Szczepionka na CoV19 jest absurdem i nie daje żadnej pewności, że ochroni – Dr. S. Montanari.
  Szczepionka na SARS1 okazała się totalną klapą – ponowne zarażenie zwierząt wirusem powodowało śmierć!!!
  Wg. badań PENTAGONU szczepienia na grypę zwiększa ryzyko infekcji koronowirusem. We wrześniu 2019 min Włochy wprowadziły nowy typ super szczepionki na grypę VIQCC – Dr Murray
  Są udowodniane przypadki powodowania bezpłodności przez szczepionki. Producenci szczepionek „w pośpiechu” pomijają testy na zwierzętach.
  W UK na jesień mają zakończyć „testy” na ludziach tej masowo zamawianej nowej generacji szczepionek. Testują na zdrowych w wieku 25-55 lat bez chorób przewlekłych!
  Ta nowoczesna szczepionka będzie działać inaczej niż stare szczepionki – nowa generacja szczepionek spowoduje silną reakcję immunologiczną przez modyfikację kodu genetycznegp człowieka i to będzie działać do końca życia!!! Organizm będzie produkował przeciwciała pomimo, że nie jesteś chory!! – efektem będą choroby autoimmunologiczne (autoagresja) i układ obronny będzie atakował nasze komórki (mające ten zmodyfikowany kod genetyczny)!!
  Badanie tej szczepionki będzie krótkie (tylko 6 miesięcy) bez badań długoterminowych i bez badania wpływu tej modyfikacji genetycznej na potomstwo!
  Skorumpowani lub niekompetentni biurokraci i agenci koncernów farmaceutycznych straszą was wirusem i nigdy wam nie mówią, że jest dostępna zarówno prewencja jaki i lekarstwo na COVID19. Nie ma potrzeby opracowania nowego lekarstwa ani szczepionki!
  Prewencja – każdy może się łatwo zabezpieczyć wzmacniając własną odporność zażywając witaminę A, C, D3, E, K7, cynk i kwercetynę (naturalny substytut hydroksychlorochiny).
  Skuteczne i od wielu lat sprawdzone lekarstwo istnieje – hydroksychlorochina jest skuteczna na SARS1 oraz SARS2 – COVID19. Nawet jedna tabletka hydroksychlorochiny z cynkiem lub AZT prewencyjnie, która kosztuje 10 centów (!!!!) zabezpiecza tych słabszych. Nawet chorzy na intensywnej terapii po 1-2 tabletkach 200mg zdrowieli! W Chinach epidemia dawno się skończyła bo powszechnie stosowano hydroksychlorochinę. Hydroksychlorochinę wskazała największa ilość lekarzy z wielu państw jako skuteczne lekarstwo.
  Rząd PiS już przekazał instrukcje dla służb mundurowych (min. policji) do przymusowych szczepień. Zostaniesz skuty i zaszczepiony jak więzień w Auschwitz. PiS przyjął również ustawę zezwalającą na działania obcych sił zbrojnych na terenie RP.
  Szczepionka nawet jeśli by była bezpieczna i skuteczna to chroni tylko zaszczepionego. Niezaszczepiony nie może zarazić zaszczepionego! Kto się boi wirusa niech się domaga doustnych szczepionek, bo tylko takie szczepionki mogą być bezpieczne – Dr. Bruce Lipton.

Comments are closed.