W odmętach lewackiego szaleństwa. Śledztwo w sprawie lin do ćwiczeń zwisających z drzew. To „zbrodnia nienawiści” [VIDEO]

Libby Schaaf, lewacka burmistrz Portland nakazała wszczęcie śledztwa w sprawie 'zbrodni nienawiści
Libby Schaaf, lewacka burmistrz Portland nakazała wszczęcie śledztwa w sprawie 'zbrodni nienawiści" z powodu lin zawieszonych na drzewach i służących do ćwiczeń i zabawy. Zdjęcie: wikimedia.com

Burmistrz Oakland nakazała miejscowej policji wszczęcie śledztwa w sprawie lin do ćwiczeń zawieszonych na drzewach w miejscowym parku. Według niej to symbole rasistowskie, więc popełniono „zbrodnię nienawiści”. Liny do ćwiczeń zawiesił murzyn.

Kilka miesięcy temu czarnoskóry Victor Sengbe wraz z przyjaciółmi zawiesił na drzewach parku w kalifornijskim Oakland liny. Służyły one do ćwiczeń i zabawy jako huśtawki. Teraz należąca do Partii Demokratów skrajna lewaczka burmistrz Libby Schaaf nakazała miejscowej policji wszcząć śledztwo w tej sprawie twierdząc, że może chodzić o „zbrodnie nienawiści”. „Dowody” zbrodni przekazano też FBI.

Według niej to rasistowskie symbole, jak pętle i sznury na których wieszano czarnoskórych. – Musimy podjąć działania. Nie możemy do tego lekko podchodzić. To symbole rasistowskiej przemocy – oznajmiła na konferencji prasowej. Dodała też, że kazała swoim służbom usunąć liny z parku jako „symbole nienawiści”. – Jakże uprzywilejowani są ci, którzy nie czują przerażenia, gdy widzą zwisającą z drzewa linę. To przywilej, którym tak wielu naszych afroamerykańskich obywateli nie może się cieszyć – tłumaczyła.

Burmistrz przekonywała, że nie ma znaczenia w jakim celu zawieszono owe liny, bo i tak „symbolizują, nienawiść przemoc, gwałty, tortury”.

Liny zdjęto, śledztwo zostało rozpoczęte i nie pomogły nawet wyjaśnienia czarnoskórego Victora Sengbe, który liny rozwieszał i pokazywał filmy z tego jak są używane do ćwiczeń i zabawy. – Z dziesiątków, setek i tysięcy ludzi, którzy przechodzili obok, nikt nie pomyślał, że chodzi o pętle. Ludzie używali ich do ćwiczeń. To był naprawdę fajny dodatek do parku, który próbowaliśmy stworzyć – powiedział w rozmowie ze stacją KGO-TV.

Nawet nie chce nam się rozważać jakie rzeczy, narzędzia, przedmioty codziennego użytku zostaną wkrótce uznane przez światowe lewactwo za symbole nienawiści i rasizmu.

11 KOMENTARZE

 1. wszystkie kultury z długą tradycją, takie które dzięki tej tradycji przetrwały ograniczały prawa płci pięknej. przykład z tego artykułu to tylko jeden z wielu, które pokazują, że takie ograniczenia były konieczne i wynikały z mądrości budowanej przez wieki na doświadczeniu. nadmierna emancypacja społeczeństwa niszczy je i prowadzi do najzwyklejszej głupoty. gdybyśmy mieli sytuację geopolityczną taką jak 150, 200 i więcej lat temu, to europy i usa już by dawno nie było. takie społeczeństwa nie są w stanie bronić się przed żadnymi zagrożeniami i walczą z wiatrakami. konserwatyzm to podstawa.

 2. A do czego służył ten przyrząd siostry, to chyba nie muszę wam tłumaczyć….
  liga rządzi liga radzi liga nigdy was nie zdradzi…

 3. Właśnie tak, to burmistrz z Kalifornii. Może NCzas bardziej przyłoży się do zamieszczanych informacji. Natomiast głupota nie dziwi bo wg. Wikipedii jest ona żydówką. Większość głupich babsztyli-burmistrzów lub jak w Michigan gubernatorów to żydówki. Ale obecna sytuacja w USA pokazuje poziom intelektualny tych ludków.

 4. Jest zwykłą rasistką i tyle. Dla mnie murzyni to są zwykli normalni, Amerykanie. Byłoby dla mnie czymś dyskryminującym gdyby ktoś powiedział: nie wieszajcie lin, bo ten biały pan może się obrazić, ponieważ kiedyś służyły do pozbywania się takich jak on. Czułbym się jak by „colour my skin matters”.

 5. Całe NCzas!. Kiedy zaczniecie zatrudniać redaktorów umiejących czytać i pisać?
  Wydarzenie nie miało miejsca w Portland, lecz w Oakland. Nie w Oregonie, a w Kalifornii.
  No chyba, że – cytuję: „Portland to największe miasto w Orego”. Jest jakiś stan Orego i tam jest Portland, które jest Oakland.

 6. Zakazać kuchenek gazowych bo kojarzą się z komorami gazowymi. Zakazać ognisk bo kojarzą się ze stosami na których palono czarownice!

Comments are closed.