Co mają wspólnego pelikany i wyborcy PiS? Dobromir Sośnierz opowiedział ciekawą historyjkę [VIDEO]

Dobromir Sośnierz na wiecu wyborczym kandydata na prezydenta Polski Krzysztofa Bosaka. Foto; tter/Bosak2020
Dobromir Sośnierz na wiecu wyborczym kandydata na prezydenta Polski Krzysztofa Bosaka. Foto; tter/Bosak2020

Co mają wspólnego pelikany i wyborcy PiS? Poseł Dobromir Sośnierz wyjaśnił to na wiecu Krzysztofa Bosaka w Warszawie.

W Warszawie odbył się wiecu prezydencki Krzysztofa Bosaka. W jego trakcie przemawiali przedstawiciele Konfederacji, a niektórzy opowiadali ciekawe anegdoty.

– Niedawno widziałem pelikany z wejherowskiego parku. Pelikany jak pelikany, niczym nie różnią się od wolnych, dzikich pelikanów. Ale urodziły się w niewoli, wychowały się na programie Rybka Plus, przyzwyczaiły się do tego, że ktoś się nimi zawsze opiekuje – rozpoczął poseł Dobromir Sośniez.

– Mimo, że mają skrzydła, nie mają łańcuchów, nikt im nie przywiązuje ciężarków do nóg, to nie próbują wyrwać się na wolność, odlecieć. Wydaje się, że ich ambicje nie sięgają dalej niż zastanawianie się, którędy wjedzie następna rybka – kontynuował poseł.

– Gdyby potrafiły mówić, pewnie powiedziałyby, że wizja wyrwania się na wolność, zaczęcia życia na własny rachunek, wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, jest dla nich przerażająca. Mimo, że pelikany te kojarzą nam się z wyborcami jednej partii, to tak naprawdę przypominają wyborców wszystkich partii systemowych – zauważył Sośnierz.

– Tylko jak się dobrze zastanowić to sytuacja pelikanów jest dużo lepsza, bo pelikany naprawdę żyją na koszt swojego opiekuna, naprawdę dostają rybę za darmo, i od pelikanów niczego więcej się nie oczekuje, niż tego by siedziały w parku i ładnie wyglądały. Natomiast wyborców kupuje się za ich własne pieniądze i obkłada pierdylionem upokarzających ograniczeń – podsumował Sośnierz.

Źródło: NCzasTV

9 KOMENTARZE

 1. Pelikany o tyle mają lepiej, że nie rozumieją bełkotu polskojęzycznych polityków, dlatego nie są podatne na ich propagandę.

 2. A co mają wspólnego wyborcy Konfederacji i orkiestra na Tytaniku – jedni i drudzy biernie przyglądają się jak ich okręt tonie… z tym, że wyborcy Konfederacji dodatkowo zacierają ręce na myśl o tym, że Polską będą rządzić skrajni, tęczowi lewacy… grunt, żeby dowalić PISowi.

  • Wyborcy Konfederacji nie dostrzegają różnicy pomiędzy towarzyszem adrianem , towarzyszem szambolanem i pozostałymi postkomuchami . Nie wciągajcie nas w swoje wojenki magdalenkowe wieprze .

   • Musisz być mocno zaślepiony, jeżeli dla ciebie PO i PIS to jedno. Może jak wygra Trzaskowski i twoje dzieci będą pod przymusem nauczane w szkole masturbacji, pod nadzorem WHO i LGBT, to przejrzysz na oczy.

    O tym jak kradło PO przez 8 lat i jak nieudolne są rządy Trzaskowskiego i PO, już nawet nie wspominam, bo za chwilę usłyszę koronny argument, że PIS kradnie tak samo i tak samo nic nie robi. Żal.

    • to kiedy przyjmujesz prawdę do głowy i w jaki sposób się to dzieje? bo nie uwierzę, że trzeba wbijać ją na siłę, żeby tam zaistniała? nie może to być; taki opór przez materią?

    • Kto kradnie ? Czy komuś postawiono jakieś zarzuty , albo skazano przed obiecanymi „wolnymi sądami” ? Koronny straszak towarzysza adriana lgtb nie boi się kłapania dziobem , wręcz przeciwnie rośnie w siłę .

 3. jak to co mają wspólnego? jedni i drudzy łykają wszystko jak leci: każdy rzucony ochłap, każdą rzuconą w przestrzeń publiczną głupotę; mało podobieństw?

Comments are closed.