Powstaje film przedstawiający Jezusa jako lesbijkę. Główną rolę gra córka Michaela Jacksona

Paris Jackson jako Jezus Lesbijka Źródło: materiały prasowe

W Hollywood powstaje film przedstawiający Jezusa jako lesbijkę. W postać „zbawczyni” wcielić ma się Paris Jackson – córka Michaela Jacksona.

Amerykanie już wystartowali z petycją mającą zatrzymać powstawanie obrazoburczego dzieła. Poza Paris Jackson w produkcji mają pojawić się m.in. Bella Thorne i Gavin Rossdale.

Producentem widowiska jest Donovan Leitch. Twierdzi on, że produkcja będzie w zasadzie filmem muzycznym.

Na ten moment o dziele nie wiadomo wiele więcej. Być może amerykańskim chrześcijanom uda się wywrzeć presję na twórcach i zatrzymać tę profanację dzięki petycji.

Ciekawe, że dla wywołania szoku, filmowcy sięgają tylko po reinterpretacje jednej religii – chrześcijańskiej. Istnieją przecież kulty, których założyciele naprawdę mieli nietypowe zainteresowania seksualne. Np. woleli dzieci, a konkretnie młode dziewczynki.

Nikt jednak nie robi o tym filmów.

Źródło: change.org, eonline.com

18 KOMENTARZE

 1. Tak samo popaprana jak jej ‚tatuś’ pedofil. Lewactwo powinno cieszyć się, że Chrystus nawoływał do miłowania bliźnich, bo w innym przypadku kończyliby tak samo jak wrogowie islamu, z obciętymi głowami.

 2. „Ciekawe, że dla wywołania szoku, filmowcy sięgają tylko po reinterpretacje jednej religii – chrześcijańskiej. Istnieją przecież kulty, których założyciele naprawdę mieli nietypowe zainteresowania seksualne. Np. woleli dzieci, a konkretnie młode dziewczynki.
  Nikt jednak nie robi o tym filmów.”
  Bo nikt nie odważy się obrażać innej religii czy kultu oprócz chrześcijańskiej bo tylko chrześcijan należy obrażać na potęgę.

 3. Wiadomo że przemysł filmowy jest w rękach Kabały, Illuminatów i lewaków którzy go niszczą
  widać to nawet po Marvelu, DC

 4. Wyśmiewać i atakować chrześcijaństwo – to jest chleb powszedni wśród celebrytów. Niektórzy filmowcy wiedzą, że kontrowersje się sprzedają i dlatego posuwają się do takich chwytów. Oni nie szanują nauk Jezusa.

 5. dziwne że nie obraża was fakt, że Jezus został „wybielony” w średniowieczu przez europejskich chrześcijan, żeby nie czuli rasistowskiego dyskomfortu podczas modlitwy do wizerunku do boga o dość ciemnej karnacji, jaką posiadają mieszkańcy Palestyny. Poza tym nie widzę niczego obraźliwego ani w wizerunku kobiety, ani lesbijki. Obrazą byłoby na pewno gdyby ten Jezus był przedstawiony jako zbrodniarz albo faszysta. Ale widzę że prawactwu już całkowicie odwala na punkcie tzw. „uczuć religijnych”. Najgłośniej drą się na ten temat hipokryci, którzy nawet nie chodzą do kosciola, a nawet jak chodzą, to i tak na co dzień pałają nienawiścią do innych ludzi

  • ” rasizm” w średniowieczu? Wtedy umysłami ludzi rządził św. Tomasz z Akwinu a nieco stowarzyszenie Nigdy Wiecej. Coś ci sie pomieszało w tęczowej główce.

  • Takie skrajne myslenie w innym kierunku.Ciekawe,czy tez bys byl taki otwarty,jakby jakis filmowiec przerzucil na ekran film o twojej matce,czy zonie,corce,ktorych zycie przedstawione by bylo jak dziwek,zyciowych szmat,morderczyn?

  • Kretynie Egipcjanie w tamtych czasach 2 tys lat temu byli prawie sami biali i to samo było z innymi plemionami. Są na to badania naukowców którzy obalają tą lewacką opinię o czarnym Jezusie. Weź ty chłopie kup sobie lepsze ksiązki albo wyrzuć te co masz i nic nie czytaj bo ci to szkodzi !

 6. Wg relacji stygmatyczki Natuzzy Evolo Pan Jezus był wysoki – 195cm wzrostu,
  i dobrze zbudowany, miał jasnokasztanowe włosy, pociągłą twarz i szarozielone oczy. Włosy poniżej ucha u postawy szyi. Broda ledwo zaznaczona. Opis ten zgadza się z jedynym na świecie zdjęciem Jezusa, jakie wykonał w obecności komisji lekarskiej stygmatyk
  Brat Elia. Jest on również wg Natuzzy Evolo ,,trochę podobny” do obrazu wykonanego na prośbę świętej Faustyny oraz rekonstrukcją twarzy Jezusa na podstawie odcisku z Całunu Turyńskiego.
  Promowana przez ,,uczonych w Piśmie” wersja wyglądu Jezusa przestawiona
  na podstawie pseudonaukowych domniemań dotyczacych wyglądu semity w czasach
  biblijnych, przez dr. Richarda Neave z Uniwersytetu w Manchester, to krępy
  kucyk – 150 cm wzrostu, 50 kg wagi, śniady, włosy czarne. ,,Zrekonstruowany”
  w zgodzie z regułami antychrześcijańskiej poprawności politycznej osobnik mający
  przedstawiać Jezusa przypomina raczej Neandertalczyka o tępym wyrazie twarzy.
  Jest to jeden z wielu przykładów walki z chrześcijaństwem prowadzonej od dnia
  zmartwychwstania Jezusa i kontynuowanej współcześnie przez siły NWO. Hollywood
  stanowi jeden z istotnych elementów tych działań.

 7. I jeszcze garść informacji o o producencie bluźnierczego filmu, którym jest Donovan Leitch.
  Za IMBd.com:
  His father is from a Scottish family. His mother is from an Ashkenazi Jewish family
  (from Galicia, in Eastern Europe, and Hungary).

 8. Następny dowód na nienawiść żydów do Chrystusa, chrześcijan. Zrobią wszystko aby wywrócić i zburzyć cywilizację którą chrześcijanie zbudowali. A jeśli ktoś myśli że to robota ateistów to powinien zapytać sam siebie kim są pierwsi i najbardziej zagorzali ateiści?

 9. O jakiej „reinterpretacji” mowa? Głównej bohaterce filmu, współczesnej dziewczynie, OBJAWIA SIĘ Jezus. Jest to więc POSTAĆ z jej WYOBRAŹNI. Bardzo to bluźniercze?

Comments are closed.