Aktywistka LGBT mówi wprost: „Nie chodzi wcale o prawa homoseksualistów. Chcemy zdemontować małżeństwo”

Masha Gessen, małżeństwo Źródło: Wikipedia, Pixabay

Lesbijska aktywistka, wspierająca ruch ideologiczny LGBT, otwarcie przyznała, że celem działań podejmowanych przez jej podobnych działaczy jest demontaż małżeństwa, a nie walka o prawa dla homoseksualistów.

– Nie chodzi o prawo homoseksualistów do zawarcia małżeństwa, ale o to, że instytucja małżeństwa powinna przestać istnieć. Walka o małżeństwa dla homoseksualistów zazwyczaj wiąże się z ukrywaniem tego, co mamy zamiar zrobić z małżeństwami, kiedy ten cel osiągniemy. Mówienie, że instytucja małżeństwa wówczas nie ulegnie zmianie, jest kłamstwem – powiedziała Masha Gessen, dziennikarka i pisarka rosyjska chwaląca się swoją orientacją homoseksualną.

Tym samym Gessen udowodniła, że LGBT nie jest po prostu zbiorową nazwą dla wszystkich osób zmagających się z jakimiś zaburzeniami seksualnymi lub tożsamościowymi (homo-, trans- etc.), ale jest ideologią, taką samą jak komunizm, marksizm czy nazizm, która ma określone cele, do których dąży.

– Sądzę, że ona [instytucja małżeństwa] nie powinna istnieć – wyznała.

Jak Gessen wyobraża sobie świat bez małżeństw? Tu już wracamy do eksperymentów związanych z inżynierią społeczną, jakie próbowano przeprowadzać w ZSRR – dziećmi miałyby opiekować się „społeczności rodziców”.

Według aktywistki w rodzinie mogłoby być nawet pięciu „rodziców”. Co ciekawe, przy okazji mówienia o tym, Gessen popisała się nieznajomością matematyki na podstawowym poziomie.

– Pięciu rodziców dzieli się na dwie grupy po trzy – policzyła w pamięci.

Na zatrzymaniu tego szaleństwa powinno zależeć nie tylko politykom prawicy, ale również homoseksualistom mającym trzeźwy pogląd na rzeczywistość, ponieważ jeśli w dalszym ciągu będą oni kojarzeni z ideologią LGBT, która z dnia na dzień coraz bardziej poraża radykalizmem, to niedługo ludzie mogą się przeciwko temu zbuntować i zrobi się nieprzyjemnie…

Źródło: Lifesitenews.pl

13 KOMENTARZE

 1. Czekam na moment gdy policja przestanie chronic marsze lgbt, czas już najwyższy skończyć z ta „zabawa”, no i przede wszystkim odciąć finansowanie z zagranicy.

 2. A tak wygląda pandemia naprawdę: – Elektromagnetyczne promieniowanie 5G może wywołać objawy u osób które później są najwyraźniej błędnie diagnozowane jako Covid 19. Konkretnie, promieniowanie 5G może wywołać obecność czegoś o nazwie egzosomy [mikropęcherzyki błonowe]. Ich obecność najwyraźniej sprawia, że lekarze diagnozują pacjentów na straszny Coronavirus

  ludzie sie dusza pod wplywem mikrofal 5G

 3. Nigdy nie chodziło o żadne prawa dla homoseksualistów, bo one już są. Nigdy nie chodziło o „małżeństwa” dla homoseksualistów, bo wcale im na nich nie zależy.

 4. Odsyłam do apokaliptycznego ustępu ww jednym z listów św. Pawła:
  „1Tym1-3, [—] w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów [—] Zabraniają oni wchodzić w związki małżeńskie, [nakazują] powstrzymywać się od pokarmów, które Bóg stworzył”.

  A więc ofensywa antymięsna już jest na naszych oczach, za chwilę zakaz małżeństw.

 5. Rysy twarzy przypadkowe, nos jak hamulec od karuzeli też,
  dlaczego nikt z tych „wojujących” nie jedzie do państwa położonego
  w Palestynie i nie demontuje tam religii, małżeństw, kultury?

Comments are closed.